| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Beko |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność | 11 kompletów |
| Temperatury zmywania (st. C) | 70, 50 |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Funkcje | dodatkowe suszenie, opóźniony start |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu soli, wyświetlacz elektroniczny, wskaźnik czasu opóźnienia |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed zalaniem |
| Załączone wyposażenie | wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Klasa zmywania | A |
| Klasa suszenia | A |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | BDIS36120Q |
| EAN (GTIN) | 8690842542794 |
| Kod producenta | 7671502635 |
| Czas trwania programu Eko | 3:30h |
| Szerokość produktu | 44.80 cm |
| Wysokość produktu | 81.80 cm |
| Głębokość produktu | 55.00 cm |
| Waga produktu | 33.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 38.500 kg |
| Liczba programów zmywania | 11 |
| Zużycie wody na cykl | 8.70 l |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Zużycie energii na 100 cykli | 81 kWh |
O przedmiocie
Oferta: 3978dce7-51e3-4772-a8a4-26d20c8e2b7c
Podobne wyszukiwania
Zmywarki Warszawa
 
(35)
Zmywarki Żagań
 
(19)
Zmywarki Kraków
 
(17)
Zmywarki Wrocław
 
(16)
Zmywarki Mińsk Mazowiecki
 
(8)
Zmywarki Płock
 
(7)
Zmywarki Zabrze
 
(7)
Zmywarki Łódź
 
(6)
Zmywarki Gdynia
 
(6)
Zmywarki Bydgoszcz
 
(6)
Zmywarki Białystok
 
(6)
Zmywarki Lublin
 
(5)
Zmywarki Białe Błota
 
(5)
Zmywarki Gdańsk
 
(5)
Zmywarki Poznań
 
(5)
Zmywarki Sosnowiec
 
(5)
Zmywarki Żywiec
 
(4)
Zmywarki Skrzyszów
 
(4)
Zmywarki Węgrów
 
(4)
Zmywarki Jamno
 
(4)
Zmywarki Grodzisko Dolne
 
(4)
Zmywarki Wieliczka
 
(4)
Zmywarki Nowa Dęba
 
(4)