| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Candy |
| Panel sterujący | zewnętrzny |
| Temperatury zmywania (st. C) | 70, 65, 45, 60, 50, 75, 55 |
| Model | CDS155 |
| Szerokość produktu | 59.8 cm |
| Wysokość produktu | 81.5 cm |
| Głębokość produktu | 55 cm |
| Waga produktu | 38 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3db9fe51-ecf5-4c62-b586-06f0960df75b
Podobne wyszukiwania
Zmywarki Warszawa
 
(34)
Zmywarki Żagań
 
(19)
Zmywarki Kraków
 
(17)
Zmywarki Wrocław
 
(16)
Zmywarki Mińsk Mazowiecki
 
(8)
Zmywarki Zabrze
 
(7)
Zmywarki Bydgoszcz
 
(6)
Zmywarki Gdynia
 
(6)
Zmywarki Łódź
 
(6)
Zmywarki Białe Błota
 
(6)
Zmywarki Białystok
 
(6)
Zmywarki Płock
 
(6)
Zmywarki Poznań
 
(6)
Zmywarki Sosnowiec
 
(5)
Zmywarki Gdańsk
 
(5)
Zmywarki Żywiec
 
(4)
Zmywarki Jelenia Góra
 
(4)
Zmywarki Skrzyszów
 
(4)
Zmywarki Nowa Dęba
 
(4)
Zmywarki Lublin
 
(4)
Zmywarki Jamno
 
(4)
Zmywarki Węgrów
 
(4)
Zmywarki Grodzisko Dolne
 
(4)
Zmywarki Grodziec
 
(4)