| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor dominujący | biały |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Wysokość produktu | 81.8 cm |
| Głębokość produktu | 55 cm |
| Pojemność | 12 kompletów |
| Liczba programów zmywania | 5 |
| Funkcje | opóźniony start |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu soli |
| Panel sterujący | zintegrowany |
| Klasa suszenia | A |
| Klasa zmywania | A |
| Cechy dodatkowe | Liczba ustawień temperatury: 4 |
| Kod producenta | ESL65070R |
| Model | ESL65070R |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Marka | Electrolux |
| Szerokość produktu | 59.6 cm |
| Zużycie wody na cykl | 11 l |
O przedmiocie
Oferta: fe5bef8f-425c-442b-86b9-1a40623cf42a
Podobne wyszukiwania
Zmywarki Warszawa
 
(36)
Zmywarki Kraków
 
(19)
Zmywarki Żagań
 
(19)
Zmywarki Wrocław
 
(17)
Zmywarki Sękowa
 
(12)
Zmywarki Mińsk Mazowiecki
 
(8)
Zmywarki Zabrze
 
(7)
Zmywarki Białystok
 
(7)
Zmywarki Płock
 
(7)
Zmywarki Bydgoszcz
 
(6)
Zmywarki Gdynia
 
(6)
Zmywarki Łódź
 
(6)
Zmywarki Białe Błota
 
(5)
Zmywarki Gdańsk
 
(5)
Zmywarki Lublin
 
(5)
Zmywarki Poznań
 
(5)
Zmywarki Żywiec
 
(4)
Zmywarki Węgrów
 
(4)
Zmywarki Nowa Dęba
 
(4)
Zmywarki Skrzyszów
 
(4)
Zmywarki Grodzisko Dolne
 
(4)
Zmywarki Jamno
 
(4)
Zmywarki Sosnowiec
 
(4)
Zmywarki Wieliczka
 
(4)