| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Indesit |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność | 13 kompletów |
| Temperatury zmywania (st. C) | 65, 50, 55 |
| Panel sterujący | zewnętrzny |
| Komunikacja | sygnał akustyczny końca pracy |
| Załączone wyposażenie | kosz na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Szerokość produktu | 60 cm |
| Głębokość produktu | 60 cm |
| Wysokość produktu | 85 cm |
| Liczba programów zmywania | 5 |
O przedmiocie
Oferta: 7db490e3-75dc-4b4c-a8c4-4e17f7a3f30c
Podobne wyszukiwania
Zmywarki Warszawa
 
(27)
Zmywarki Kielce
 
(9)
Zmywarki Poznań
 
(9)
Zmywarki Lwówek
 
(8)
Zmywarki Łódź
 
(8)
Zmywarki Żagań
 
(8)
Zmywarki Tryszczyn
 
(7)
Zmywarki Wrocław
 
(7)
Zmywarki Kraków
 
(6)
Zmywarki Szamotuły
 
(6)
Zmywarki Bydgoszcz
 
(5)
Zmywarki Lublin
 
(5)
Zmywarki Mysłowice
 
(4)
Zmywarki Pilzno
 
(4)
Zmywarki Milicz
 
(4)
Zmywarki Luboń
 
(4)
Zmywarki Piecki
 
(4)
Zmywarki Jaworzno
 
(4)
Zmywarki Myszyniec
 
(4)