O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Klarstein |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność | 6 kompletów |
| Funkcje | automatyczne otwieranie drzwi |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | kosz na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Model | Havasia UV 6 Luminance |
| EAN (GTIN) | 4060656515736 |
| Kod producenta | 10041827 |
| Szerokość produktu | 55.00 cm |
| Wysokość produktu | 43.50 cm |
| Głębokość produktu | 50.00 cm |
| Waga produktu | 21.00 kg |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9380b6fb-b765-46ad-9267-f9e5cc23ce15
Podobne wyszukiwania
Zmywarki Warszawa
 
(28)
Zmywarki Poznań
 
(9)
Zmywarki Kielce
 
(9)
Zmywarki Łódź
 
(8)
Zmywarki Lwówek
 
(8)
Zmywarki Żagań
 
(8)
Zmywarki Wrocław
 
(7)
Zmywarki Tryszczyn
 
(7)
Zmywarki Szamotuły
 
(6)
Zmywarki Kraków
 
(6)
Zmywarki Bydgoszcz
 
(5)
Zmywarki Mysłowice
 
(4)
Zmywarki Pilzno
 
(4)
Zmywarki Lublin
 
(4)
Zmywarki Myszyniec
 
(4)
Zmywarki Luboń
 
(4)
Zmywarki Gliwice
 
(4)
Zmywarki Milicz
 
(4)
Zmywarki Piecki
 
(4)
Zmywarki Jaworzno
 
(4)