| Stan | Bardzo dobry |
| Czas trwania programu Eko | 50 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Panel sterujący | zewnętrzny |
| Komunikacja | wskaźnik braku nabłyszczacza, wskaźnik czasu do końca programu, wskaźnik czasu opóźnienia, wskaźnik dodatkowego płukania, wskaźnik postępu programu, wskaźnik TimeLight, wyświetlacz elektroniczny |
| Klasa zmywania | A |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Głębokość produktu | 60 cm |
| Pojemność | 13 kompletów |
| Zużycie wody na cykl | 9 l |
| Wysokość produktu | 82 cm |
| Szerokość produktu | 60 cm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Model | qw gx12f47ew |
| Temperatury zmywania (st. C) | 50, 65 |
| Załączone wyposażenie | kosz na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Liczba programów zmywania | 3 |
| Bezpieczeństwo | blokada panelu sterowania, zabezpieczenie przed zalaniem |
| Kolor dominujący | biały |
| Funkcje | czujnik załadunku, czyszczenie zmywarki, diagnostyka serwisowa, dodatkowe płukanie, funkcja pamięci, opóźniony start, połowa wsadu, strefa intensywna |
| Kod producenta | qw gx12f47ew |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 111ac937-fb98-4c7a-9a57-c37d0582e688
Podobne wyszukiwania
Zmywarki Warszawa
 
(30)
Zmywarki Lwówek
 
(12)
Zmywarki Kielce
 
(9)
Zmywarki Poznań
 
(9)
Zmywarki Żagań
 
(8)
Zmywarki Wrocław
 
(8)
Zmywarki Łódź
 
(8)
Zmywarki Tryszczyn
 
(7)
Zmywarki Szamotuły
 
(6)
Zmywarki Gliwice
 
(5)
Zmywarki Kraków
 
(5)
Zmywarki Sosnowiec
 
(5)
Zmywarki Mysłowice
 
(4)
Zmywarki Gdańsk
 
(4)
Zmywarki Pilzno
 
(4)
Zmywarki Lublin
 
(4)
Zmywarki Myszyniec
 
(4)
Zmywarki Bydgoszcz
 
(4)
Zmywarki Luboń
 
(4)
Zmywarki Milicz
 
(4)
Zmywarki Piecki
 
(4)
Zmywarki Jaworzno
 
(4)