Dom, Borzęcin, Borzęcin, Brzeski, 230 m² Cena za m²: 3217.39 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1200 m² Ogłoszenie 740 000 zł Sprzedający: firma Borzęcin
Lampa przednia lewa Xenon VW Touareg I 7L - 7L6941015CF / Europa Numer katalogowy oryginału: 7L6941015CF Strona zabudowy: lewa Regulacja wysokości: elektryczna Rodzaj świateł mijania: Ksenonowe -12% 400,00 zł Kup teraz 350 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Dom, Borzęcin, Borzęcin, Brzeski, 100 m² Cena za m²: 4250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Powierzchnia działki: 1484 m² Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Borzęcin
Kia Optima IV 4 Reflektor Lampa Przód Przednia Lewa Full Led 92101A8800 Strona zabudowy: lewa -25% 1399,00 zł Kup teraz 1 049 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Kia Optima IV 4 Reflektor Lampa Przód Przednia Prawa Full Led 92102A8800 Strona zabudowy: prawa -25% 1399,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 049 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Kia Ceed III 3 2018- Reflektor Lampa Przód Przednia Lewa 92101J7100 Strona zabudowy: lewa Rodzaj świateł mijania: Ksenonowe do negocjacji Kup teraz 799 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Ramka z aniołkiem . Pamiątka Komunia Święta. Rodzaj: ramka Kolor: biały Okazje: komunia Marka: bez marki Kup teraz 160 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Lampa ledowa przemysłowa Philips Mini 300 LED gen2 Marka: Philips -80% 500,00 zł Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Sukienka z koronki Rozmiar: XS Płeć: kobieta Rękaw: bez rękawów Kup teraz 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Sukienka z 3/4 rękawem Rozmiar: L Płeć: kobieta Rękaw: rękaw 3/4 Kup teraz 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Koła r15 195/55 opony całoroczne Szerokość opony: 195 mm Profil opony: 55 Liczba opon w ofercie: 5 szt. Średnica: 15" -25% 1600,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
18 książek za 120 złotych - zaproponuj cenę Gatunek: Pozostałe Kup teraz 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Sukienka z koronki Rozmiar: 42 Płeć: kobieta Kolor: czarny Rękaw: bez rękawów Kup teraz 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Duży narożnik kolor szary Marka abra Kolekcja: Abra Marka: Abra do negocjacji Ogłoszenie 800 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Spodnie jeans jeansy przetarcia s m Rozmiar: M Płeć: kobieta Linia: regular -28% 69,00 zł Kup teraz 49 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Bransoletka Reflexions charms Srebro S925 20 cm płaska bransoletka Długość całkowita: 20 cm Licytacja 120 zł 0 osób licytuje STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Sukienka z krótkim rękawem Rozmiar: L Marka: Monnari Kolor: czerwony Rękaw: krótki rękaw Kup teraz 65 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Działka, Borzęcin, Borzęcin, Brzeski, 6100 m² Powierzchnia: 6100 m² Cena za m²: 16.23 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 99 000 zł Sprzedający: firma Borzęcin
Komplet wypoczynkowy (wersalka + dwa fotele) + 2 szafki + ława -57% 350,00 zł Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Bluzeczka z siateczki Rozmiar: L Płeć: kobieta Kolor: czarny Rękaw: długi rękaw Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Sukienka z rękawem 3/4 Rozmiar: 4XL/5XL Rękaw: rękaw 3/4 Kolor: szary Płeć: kobieta Kup teraz 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Bluzeczka z żabotem Rozmiar: 42 Płeć: kobieta Kolor: pomarańczowy Rękaw: bez rękawów Kup teraz 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Bluzka z ozdobnymi mankietami Rozmiar: L Kolor: wielokolorowy Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Garnitur męski z kamizelką Rozmiar: 52 Płeć: mężczyzna Kolor: czarny Kup teraz 110 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Buty męskie w bardzo dobrym stanie Płeć: mężczyzna Rozmiar: 42 Kolor: brązowy -33% 45,00 zł Kup teraz 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
50 złotych 2006 (pozłacane, Oryginał !!!) Licytacja 50 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Dom, Borzęcin, Borzęcin, Brzeski, 71 m² Cena za m²: 2380.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1927 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Borzęcin
Spodnie z szerokimi nogawkami Rozmiar: M Płeć: kobieta Kolor: czarny Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Spodnie dżinsowe Rozmiar: M Płeć: kobieta Kolor: niebieski Długość nogawki: długa Kup teraz 48 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Bluzka z długim przezroczystym rękawem Rozmiar: XL/XXL Kolor: brązowy Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Bluzka biała z ozdobnym kołnierzem i mankietami Rozmiar: XXL Płeć: kobieta Kolor: biały Rękaw: długi rękaw Kup teraz 37 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Oryginalny Serwis Porcelany Wedgwood "Ferrara" do negocjacji Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Aktywny wózek inwalidzki GTM 1 PILNE Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 10 kg Producent wyrobu medycznego: GTM Upoważniony przedstawiciel: GTM -16% 1800,00 zł Kup teraz 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Kawiarka do kawy – aluminiowa | 6 filiżanek | espresso / moka Kup teraz 49 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Smycz automatyczna dla psa – 5 m | lekka, mocna, z blokadą -20% 49,99 zł Kup teraz 39 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
UNIWERSALNA MATA ŁAZIENKOWA – SZYBKOSCHNĄCA | CHŁONNA | ANTYPOŚLIZGOWA Kup teraz 19 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
NÓŻ TAKTYCZNY – SOLIDNY | SURVIVAL -25% 39,99 zł Kup teraz 29 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Działka, Borzęcin, Borzęcin, Brzeski, 3068 m² Powierzchnia: 3068 m² Cena za m²: 45.31 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 139 000 zł Sprzedający: firma Borzęcin
Przyczepa rolnicza autosan D44A -25% 20000,00 zł do negocjacji Kup teraz 15 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Motorower Simson Duo 4/1 Producent: Simson -50% 20000,00 zł Kup teraz 10 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin
Strugarko grubościówka z piłą i czopiarką -46% 15000,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 8 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Borzęcin