Działka, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 1914 m² Powierzchnia: 1914 m² Cena za m²: 44.41 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 33 m Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Działka, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 2476 m² Powierzchnia: 2476 m² Cena za m²: 52.5 zł Typ działki: inna Szerokość: 33 m Ogłoszenie 130 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Działka, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 6000 m² Powierzchnia: 6000 m² Cena za m²: 40 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Dom, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 122 m² Cena za m²: 14353.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 2130 m² Ogłoszenie 1 749 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Działka, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 2837 m² Powierzchnia: 2837 m² Cena za m²: 42.3 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Działka, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 1825 m² Powierzchnia: 1825 m² Cena za m²: 60.27 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 110 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Działka, Cempkowo, Płońsk, Płoński, 28000 m² Powierzchnia: 28000 m² Cena za m²: 89.29 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 2 500 000 zł Sprzedający: firma Cempkowo
Sklejka wodoodporna Peri 12mm, super , 1/2 ceny Kup teraz 38 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Cempkowo
Osłona górna pasa hyundai i20 pierwszej generacji Strona zabudowy: Przednie Typ samochodu: Samochody osobowe Numer katalogowy części: 86366-1J000 Ogłoszenie 260 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Cempkowo
Sklejka antypoślizgowa 12mm, przyczepa, podłoga Kup teraz 207 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Cempkowo
Arafatka w kratkę Płeć: Produkt uniseks Kolor: czerwony Rodzaj: szal Wzór dominujący: geometryczny Kup teraz 15 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Cempkowo