Dom, Charzyno, Siemyśl, Kołobrzeski, 134 m² Cena za m²: 6500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 871 000 zł Sprzedający: firma Charzyno
Dom, Charzyno, Siemyśl, Kołobrzeski, 122 m² Cena za m²: 6500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 793 000 zł Sprzedający: firma Charzyno
Renault Scenic II Megane II rezystor klimatyzacja manualna Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) Ogłoszenie 68 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Działka, Charzyno, Siemyśl, Kołobrzeski, 3011 m² Powierzchnia: 3011 m² Cena za m²: 166.06 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Charzyno
Nike air max plus tn Płeć: mężczyzna Rozmiar: 43 Kolor: czarny Oryginalne opakowanie producenta: brak Licytacja 550 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Obraz kwiaty róże ręcznie malowany Rodzaj podłoża: inne Szerokość produktu: 21 cm Kup teraz 160 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
obraz pejzaż szary biel ręcznie malowany Technika wykonania: inna Rodzaj podłoża: na płótnie Kup teraz 160 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
3x Płyn do czyszczenia okularów - Toptiker 125ml Pojemność: 125 ml Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 109 ,90 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Hulajnoga elektryczna Hulajnoga Mi Essential Wiek dziecka: 10 lat + Hamulec: tarczowy Rodzaj: hulajnoga Amortyzacja: brak 1200,00 zł Kup teraz 1 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Polski ekologiczny mielony ostropest plamisty porcjowany Kup teraz 40 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Opony Pirelli Cinturato 185/65 R15 zimowe – rok produkcji 2020 Marka: Pirelli Klasa: premium Model: Cinturato Winter Kod producenta: 2687200 550,00 zł do negocjacji Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Smar Mobile grease 28 Rodzaj: inny Producent: Mobil Stan opakowania: oryginalne Waga: 2 kg -25% 400,00 zł Kup teraz 300 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
BRUZDOWNICA POWERMAT PM-BE-3000 Marka: Powermat Zasilanie: sieciowe Rodzaj silnika: silnik szczotkowy Informacje dodatkowe: beznarzędziowa zmiana głębokości cięcia Kup teraz 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Enkoder Kubler 8.5822.161D.1024.0100 -28% 350,00 zł Kup teraz 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Enkoder inkrementalny LIKA I58-H-1024ZCU46RL10 -20% 250,00 zł Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Enkoder inkrementalny LIKA I58-H-1024ZCU46RL7 -20% 250,00 zł Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Enkoder inkrementalny LIKA I58-H-1024ZCU46L7l -20% 250,00 zł Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
DK LOGIC 100 termostat pokojowy -10% 100,00 zł Kup teraz 90 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Łyżworolki regulowane, ochraniacze oraz kask Marka: 4S Rozmiar: 38-41 Liczba kół: 4 Rodzaj rolek: dziecięce, młodzieżowe Ogłoszenie 220 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
zegarek Seiko Prospex Aqua SUMO Solar GMT SFK001J1 -12% 2050,00 zł Kup teraz 1 800 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Karta enkodera Yaskawa PG-X3 -57% 350,00 zł Kup teraz 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Wkład lusterka zewnętrznego lewy Strona zabudowy: lewa Podgrzewanie: tak Typ szkła: płaskie Typ samochodu: Samochody osobowe do negocjacji Kup teraz 20 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Maskotki zrobione na szydełku Marka: bez marki Stan opakowania: brak opakowania Kolor: wielokolorowy Technika wykonania: szydełko Kup teraz 80 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Buty trekkingowe dla pupila Rozmiar: M Kup teraz 130 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Marynarka męska brązowa Marka: bez marki Rozmiar: 170-96/86 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg Płeć: mężczyzna do negocjacji Ogłoszenie 50 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Skórzana kurtka męska Marka: inna Rozmiar: M Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.400 kg Płeć: mężczyzna -16% 120,00 zł Ogłoszenie 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Maskotki zrobione na szydełku z miękkiej wełny. Kup teraz 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Maskotka zrobiona na szydełku Wiek dziecka: 0 + Marka: bez marki Bohater: Psi Patrol Płeć: Brak informacji Kup teraz 80 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
2 CD-BOX Es Ballert in den Alpen 40 titel Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.191 kg Stan opakowania: otwarte Kup teraz 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Charzyno
Płyn do czyszczenia okularów - Toptiker 125ml Stan opakowania: oryginalne Pojemność: 125 ml Kup teraz 64 ,90 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Charzyno