Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 150 m² Cena za m²: 16660 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 1170 m² Ogłoszenie 2 499 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 4792 m² Powierzchnia: 4792 m² Cena za m²: 292.15 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1506 m² Powierzchnia: 1506 m² Cena za m²: 232.4 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Męska bransoletka z kamieni naturalnych – tygrysie oko, jadeit, obsydian Długość całkowita: 21 cm Kup teraz 65 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 199 m² Cena za m²: 10804.02 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 1001 m² Ogłoszenie 2 150 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne JBL Harman SŁUCHAWKI JBL 720 Marka: JBL Harman Model: inny Rodzaj słuchawek: wokółuszne Kolor dominujący: czarny oferta z allegro 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Rower elektryczny duotts c29 Rozmiar ramy: 18 cali Rozmiar koła ("): 29 Liczba biegów: 21 Waga: 34 kg Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
TORBA SAKWA ROWEROWA NA BAGAŻNIK ROWER TYLNA BOCZNA WODOODPORNA POJEMNA 23L Kod producenta: KX5062 Kup teraz 99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 109 m² Cena za m²: 11948.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 11826 m² Powierzchnia: 11826 m² Cena za m²: 168.27 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1805 m² Powierzchnia: 1805 m² Cena za m²: 415.51 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Urządzenie do wodorowania silników HHO 6.0 Marka: bez marki Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg EAN (GTIN): 8050947034769 oferta z allegro 19 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Kombinezon roz 54, import Niemcy Producent: nieznany producent Rozmiar: XL Typ: Jednoczęściowe Rodzaj: Męskie oferta z allegro 599 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Kurtka motocyklowa damska S wzmocnione barki i łokcie. Producent: nieznany producent Model: Riffle Rozmiar: XL Rodzaj: Męskie oferta z allegro 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 4786 m² Powierzchnia: 4786 m² Cena za m²: 290 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 387 940 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Samochodzik Hot wheels TH Rodzaj pojazdu: samochód osobowy Kup teraz 15 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 3292 m² Powierzchnia: 3292 m² Cena za m²: 425.27 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1640 m² Powierzchnia: 1640 m² Cena za m²: 231.71 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1377 m² Powierzchnia: 1377 m² Cena za m²: 232.39 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 3018 m² Powierzchnia: 3018 m² Cena za m²: 231.94 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 700 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1512 m² Powierzchnia: 1512 m² Cena za m²: 231.48 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 143 m² Cena za m²: 6068.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 503 m² Ogłoszenie 869 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Napój Palionek o smaku dragon fruit i borówki 300ml Pojemność: 300 ml Kup teraz 11 ,50 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Napój Palionek o smaku figi kaktusowej 300ml Pojemność: 300 ml Kup teraz 11 ,50 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Gmole Victory Cross Country 2010-2017 EAN (GTIN): 5905280875216 Producent: Touratech Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2 kg oferta z allegro 749 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Bransoletka elastyczna Agat Ognisty Unisex Kamień Naturalny 20 cm Płeć: mężczyzna Marka: bez marki Kamień: Agat Kolor: niebieski Kup teraz 65 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 260 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Magazyny i hale, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 8 Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 3000 m² Ogłoszenie 9 600 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 143 m² Cena za m²: 6138.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 503 m² Ogłoszenie 879 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Wełna mineralna skalna Isover 15 cm -43% 155,00 zł Kup teraz 87 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1116 m² Powierzchnia: 1116 m² Cena za m²: 195 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 217 620 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1531 m² Powierzchnia: 1531 m² Cena za m²: 384.72 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 589 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1721 m² Powierzchnia: 1721 m² Cena za m²: 355 zł Ogrodzenie: drewniane Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 610 955 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 152 m² Cena za m²: 9567.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1032 m² Ogłoszenie 1 450 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Piasta koła tylnego Producent części: SNR Typ samochodu: Samochody osobowe Kup teraz 180 zł Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 136 m² Cena za m²: 7200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 272 m² Ogłoszenie 979 056 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1125 m² Powierzchnia: 1125 m² Cena za m²: 230 zł Typ działki: budowlana Kanalizacja: brak Ogłoszenie 258 750 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 5400 m² Powierzchnia: 5400 m² Cena za m²: 160 zł Typ działki: budowlana Kanalizacja: brak Ogłoszenie 864 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1525 m² Powierzchnia: 1525 m² Cena za m²: 304.92 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 465 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1296 m² Powierzchnia: 1296 m² Cena za m²: 200 zł Typ działki: budowlana Kanalizacja: brak Ogłoszenie 259 200 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1436 m² Powierzchnia: 1436 m² Cena za m²: 200 zł Typ działki: budowlana Kanalizacja: brak Ogłoszenie 287 200 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Dom, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 136 m² Cena za m²: 7200 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1093 m² Ogłoszenie 979 056 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Bransoletka lapis lazuli kamienie naturalne stal nierdzewna serce elegancka Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Kolor: niebieski Motyw: serce Kup teraz 55 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Naszyjnik choker morganit kamienie naturalne stal nierdzewna monstera Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Kamień: Morganit Motyw: Listek -14% 70,00 zł Kup teraz 60 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Naszyjnik choker kwarc truskawkowy i z Madagaskaru stal kokardka regulowany Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Kamień: Kwarc Kolor: różowy Kup teraz 70 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Bransoletka stal nierdzewna łańcuch spinacz toggle elegancka minimalistyczn Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Kolor: złoty Splot: Inny splot -25% 60,00 zł Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Naszyjnik choker zielony kamień naturalny stal nierdz zawieszka roślinna Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Kolor: zielony Cechy: regulowana długość -13% 75,00 zł Kup teraz 65 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Bransoletka akwamaryn kamienie naturalne stal nierdzewna toggle damska Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Kolor: niebieski Motyw: kamień -15% 65,00 zł Kup teraz 55 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Naszyjnik z granatu kamienie naturalne warstwowy stal nierdzewna elegancki Płeć: kobieta Rodzaj: Rękodzieło Motyw: Kółko Kolor: złoty -12% 80,00 zł Kup teraz 70 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1330 m² Powierzchnia: 1330 m² Cena za m²: 230 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 305 900 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1203 m² Powierzchnia: 1203 m² Cena za m²: 290.11 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Działka, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 1525 m² Powierzchnia: 1525 m² Cena za m²: 304.92 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: inna Ogłoszenie 465 000 zł Sprzedający: firma Dobrzewino