Dom, Domysłów, Wolin, Kamieński, 100 m² Cena za m²: 9999 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1931 Powierzchnia działki: 922 m² Ogłoszenie 999 900 zł Sprzedający: firma Domysłów
Działka, Domysłów, Wolin, Kamieński, 810 m² Powierzchnia: 810 m² Cena za m²: 172.84 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 140 000 zł Sprzedający: firma Domysłów
Działka, Domysłów, Wolin, Kamieński, 5000 m² Powierzchnia: 5000 m² Cena za m²: 106 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: rolna Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Domysłów
Działka, Domysłów, Wolin, Kamieński, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 260 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Domysłów
Kolce do opon do ciężarówek , TIR -12% 1400,00 zł Ogłoszenie 1 230 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Domysłów