Promowane Laptop Lenovo X280 i5/16gb/257ssd/Win11pl Marka: Lenovo Typ: ultrabook Model: X280 Kup teraz 449 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Promowane SSD 2,5" Goodram 512GB CX400 GEN2 2.5” STAN BDB Model: CX400 Kod producenta: CX400 Seria: CX400 Interfejs dysku: SATA III -16% 179,00 zł Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Promowane Kamera Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K Pro - Stan Bardzo Dobry 150,00 zł Kup teraz 142 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Promowane AORUS GeForce RTX 5060 Ti ELITE 16GB Seria: GeForce RTX 5xxx Model: 5060 TI Producent: Aorus Kod producenta: GV-N506TAORUS E-16GD -21% 3200,00 zł Kup teraz 2 499 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Promowane Gigabyte 3060 TI Gaming OC 8GB Rev 2.0 Seria: GeForce RTX 3xxx Model: 3060 TI -26% 1300,00 zł Kup teraz 950 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Dysk SSD Western Digital SN7100S OEM nowy Kup teraz 380 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Czyste płyty CD i DVD Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Raspberry Pi 3 Model B+ Zawiera baterie: nie Producent: Raspberry Model: Raspberry Pi 3 Model B+ Kod producenta: RP-3B+ do negocjacji Kup teraz 155 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki, Franciszków
Intel Xeon E5-2696 v3 | SR1XK | 18 rdzeni / 36 wątków | sprawny Kod producenta: SR1XK Producent: Intel Typ gniazda procesora: LGA 2011-3 Stan opakowania: zastępcze Kup teraz 210 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
ESP32-S2-WROVER-I -13% 75,00 zł do negocjacji Kup teraz 65 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki, Franciszków
asus ux410, ux310 wentylator culler fan Kup teraz 52 ,60 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Karta graficzna MSI GTX 1660 Ventus XS OC 6 GB - licytacja Kod producenta: 912-v379-045 Producent: MSI Seria: GeForce GT 1xxx Model: GeForce GTX 1660 Ventus XS 6G OC aukcja z allegro 330 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Komputer gamingowy biała obudowa i3-12100 Intel Arc A750 1TB 16GB RAM Kolor: biały Typ komputera: komputer stacjonarny Monitor: brak System operacyjny: brak systemu do negocjacji Kup teraz 2 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
GTX 1050 Ti 4G ASUS (Pheonix) Seria: GeForce GTX 1xxx Model: GeForce GTX 1050 Ti 4G Producent: ASUS Kod producenta: PH-GTX1050TI-4G Kup teraz 210 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Pamięć RAM DDR4 4GB Micron MTA8ATF51264HZ-2G1B1 Typ pamięci: DDR4 Pojemność całkowita: 4 GB Liczba modułów: 1 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.010 kg -15% 40,00 zł Kup teraz 34 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Crucial Pamięć RAM 24 GB DDR5 5600 MHz Pojemność całkowita: 24 GB Producent: Crucial Typ złącza: SO-DIMM Chłodzenie: brak -13% 800,00 zł Kup teraz 690 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Matryca laptopa 15.4" WXGA+ CLAA154WP05 Przekątna: 15.4 " Rozdzielczość (px): 1440 x 900 Powłoka matrycy: matowa Ekran dotykowy: nie Kup teraz 45 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Procesor Intel Xeon X3440 – 4 rdzenie / 8 wątków, 8MB cache, LGA1156 Producent: Intel Model procesora: X3440 Seria: Intel Xeon Kod producenta: SLBLF -22% 45,00 zł Kup teraz 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Canon PFI-4100 / 6782C001 Photo Magenta Kolor: czerwony (magenta) do negocjacji Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Pamięć RAM DDR4 8GB Micron MTA8ATF1G64HZ-2G3H1R Typ pamięci: DDR4 Pojemność całkowita: 8 GB Liczba modułów: 1 Producent: Micron -10% 99,00 zł Kup teraz 89 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Klawiatura mechaniczna gamingowa Logitech G815 Lightsync -15% 199,00 zł Kup teraz 169 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Cisco SG500-28P 24x PoE+ Gigabit L3 Stackable Switch do negocjacji Ogłoszenie 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Drukarka do wzięcia za symboliczną cenę do negocjacji Ogłoszenie 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki
Nowy DELL 27 Monitor SE2725HM 27inch FHD IPS LED HDMI VGA Marka: Dell Model: SE2725HM Klasa efektywności energetycznej: D Kup teraz 370 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
asus ux410, ux310 klawiatura Kod producenta: TPRC-KB-1908110925 Producent: Tprc Przeznaczenie: Asus Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.100 kg Kup teraz 52 ,60 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Laptop Acer nitro i5 gaming +1tb SSD + 8ram do negocjacji Marka: Acer Model: Acer Kup teraz 2 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Nowy Bęben Xerox 013R00691 Kod producenta: 013R00691 Producent: Xerox Przeznaczenie: Xerox Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.862 kg -44% 180,00 zł Kup teraz 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Druk 3D na życzenie Kup teraz 1 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki, Franciszków
Kabel USB Lanberg USB A 5 m czarny. Kup teraz 5 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna OŻARÓW MAZOWIECKI
Kierownica Logitech G290 Shifter i pedały handbrak Marka: Logitech -16% 1200,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Access Point Edimax Pro WAP1750 AC1750 PoE Radius Liczba portów LAN (RJ-45): 2 Wysokość: 30 mm Najwyższy obsługiwany standard: 802.11ac (Wi-Fi 5) Producent: Edimax -33% 300,00 zł Kup teraz 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Advantech ARK-1123-BTO | Komputer Przemysłowy, Fanless, Atom Certyfikaty zgodności: CE Producent: Advantech -50% 1000,00 zł Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Strona Kolorujemy Rapem Marka: bez marki Układ klawiatury: PL (qwerty) do negocjacji Ogłoszenie 3 333 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Klawiatura Razer BlackWidow V3 Tenkeyless -18% 220,00 zł Kup teraz 180 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki, Franciszków
Drukarka 3D duża ogromna wielkoformatowa T500 Comgrow Ogłoszenie 3 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki, Włochy
Laptop Fujitsu Lifebook T-939 Marka: Fujitsu Typ: 2w1 Układ klawiatury: US international (qwerty) Ekran dotykowy: tak Kup teraz 1 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
domena internetowa SPORTIN.pl utworzona w 2017 roku Rodzaj: domeny -33% 519,00 zł Kup teraz 345 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
domena internetowa PACKART.pl utworzona w 2014 roku Rodzaj: domeny -30% 689,00 zł Kup teraz 479 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
domena internetowa ARTESO.pl utworzona w 2009 roku Rodzaj: domeny -46% 749,00 zł Kup teraz 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Toner Samsung ML-2250D5 oryginalny ML-2251 ML-2252 ML-2255 Kod producenta: ML-2250D5 Kolor: czarny (black) -40% 50,00 zł Kup teraz 30 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
HP Tusz nr 746 P2V83A Matte Black 300 ml Kod producenta: P2V83A Kolor: czarny (black) -35% 390,00 zł do negocjacji Kup teraz 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Klawiatura Magic Keyboard do iPada Pro Dedykowana marka: Apple -11% 890,00 zł Kup teraz 790 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Apple Pencil 2nd generation Dedykowana marka: Apple 449,00 zł Kup teraz 425 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Zestaw raspberry Pi zero W oraz zasilacz UPS-Lite V1.2 Kup teraz 230 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Procesor Intel Core i3-9100T Producent: Intel Model procesora: I3-9100T Seria: Intel Core i3 Kod producenta: I3-9100T -16% 240,00 zł Ogłoszenie 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Samozaciskowy keystone Solarix CAT6A STP RJ45 SXKJ-10G-STP-BK-SA Kup teraz 1 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
ASUS TUF Gaming F15 FX506HCB-HN161W Liczba rdzeni procesora: 6 Częstotliwość taktowania pamięci (MHz): 3200 Typ pamięci RAM: DDR4 Typ: wzmocniony -11% 2700,00 zł Kup teraz 2 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Router NETGEAR Nighthawk R7300 AC1900 DST +2x DST 6501 Powerline WiFi -66% 440,00 zł Kup teraz 149 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
pamięć kingston 1GB 1Rx8 PC2 - 6400S Pojemność całkowita: 1 GB Ogłoszenie 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Oryginalny Adapter Lenovo USB-C na Ethernet RJ45 LAN P/N: RTL8153-04 Interfejs: inny -10% 50,00 zł Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Uszkodzony ASUS UX32LA i5 -40% 149,00 zł Kup teraz 89 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
kabel audio 10m ALDA acoustic high grade ofc audio cable U.S. Długość kabla: 10 m Kod producenta: acoustic high grade ofc audio cable Kup teraz 45 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Procesor Intel Core i9-13900kf używany Seria: Intel Core i9 Współczynnik TDP: 125 W Wersja opakowania: BOX Model procesora: Intel Core i9-13900kf -15% 1890,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 599 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Nvidia GEFORCE GT740 2048Mb GDDR5 (Okazja) Model: Nvidia GeForce GT740 Seria: GeForce GT 7xx -40% 250,00 zł Kup teraz 149 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
domena detox.com.pl Rodzaj: domeny Rodzaj domeny: inna do negocjacji Kup teraz 6 499 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Karta graficzna MSI GeForce RTX 2060 Gaming Z 6G Producent: MSI Kod producenta: RTX 2060 GAMING Z 6GB Model: MSI GeForce RTX 2060 Rodzaj pamięci: GDDR6 do negocjacji Kup teraz 1 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
Zestaw sprzedażowo-magazynowy komputerów POS -46% 2800,00 zł Kup teraz 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Ożarów Mazowiecki
HP 128A Oryginalny Toner MAGENTA CE323A EAN (GTIN): 5905137604624 Wydajność: 1300 str. Producent: HP Kod producenta: HP 128A, CE323A, czerwony (magenta) -20% 199,00 zł Kup teraz 159 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ozarow Mazowiecki