Słupy podporowe industrial loft 2 szt. ok. 2,9 m Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Dom, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 367 m² Cena za m²: 7604.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 3211 m² Ogłoszenie 2 790 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Mieszkanie, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 32 m² Powierzchnia: 32 m² Cena za m²: 9843.75 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 315 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Mieszkanie, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 59 m² Powierzchnia: 59.03 m² Cena za m²: 8978.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1948 Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
KOMPUTER STEROWNIK 0281018138 KIA VENGA 1.6 CRDI 39111-2A302 Numer katalogowy części: 39111-2A302 Producent części: Kia OE Stan opakowania: zastępcze Typ samochodu: Samochody osobowe oferta z allegro 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
MERCEDES VITO 447 Lift WENTYLATOR 1000W A0999067906 Numer katalogowy części: A0999067903 Producent części: Mercedes-Benz OE Stan opakowania: zastępcze Jakość części (zgodnie z GVO): Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES) oferta z allegro 499 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Szambo betonowe 6m3 / Zbiornik betonowy 6000L Marka: bez marki EAN (GTIN): 4065181016901 Kod producenta: 6m3 bez zestawu Pojemność zbiornika: 6000 l oferta z allegro 1 990 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Szambo betonowe 12m3 / Zbiornik betonowy 12000L Marka: bez marki EAN (GTIN): 4065181016680 Kod producenta: 12m3 niskie bez zestawu Pojemność zbiornika: 12000 l oferta z allegro 2 990 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
ROLETA SZYBY KIEROWCY SCANIA Producent części: Scania OE Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) Typ samochodu: Samochody ciężarowe Numer katalogowy części: 2272020 oferta z allegro 449 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Działka, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 24700 m² Powierzchnia: 24700 m² Cena za m²: 64.78 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
AUDI A4 B8 Q5 8R A6 C7 A7 TUNER RADIOWY 4G0035061J Numer katalogowy części: 4G0035061J Producent części: Audi OE Typ samochodu: Samochody osobowe Stan opakowania: zastępcze oferta z allegro 499 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Dom, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 125 m² Cena za m²: 6805.44 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 238 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Dom, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 156 m² Cena za m²: 7628.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 556 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Dom, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 222 m² Cena za m²: 6711.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 1212 m² Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Działka, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 20050 m² Powierzchnia: 20050 m² Cena za m²: 55.86 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 120 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Działka, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 10000 m² Powierzchnia: 10000 m² Cena za m²: 85 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Dom, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 164 m² Cena za m²: 5609.76 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 400 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 920 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Mieszkanie, Goleniów, Goleniów, Goleniowski, 41 m² Powierzchnia: 40.7 m² Cena za m²: 10786.24 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Goleniów
Najnowszy Faketec V7 NEKKO nRF52840 Meshcore Meshtastic Długo Trzyma 18650 Producent: nieznany producent Kup teraz 210 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Radio samochodowe GoMedia 7021A 2-DIN Marka: GOMEDIA Rodzaj: akcesoryjny Model: RADIO NAWIGACJA 2DIN VAG7021-A MIRROR LINK WIFI Szerokość produktu: 21.90 cm -10% 299,00 zł Kup teraz 269 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
Mokasyny męskie Gino Rossi nie znoszone jak nowe 30,5 cm -34% 150,00 zł Kup teraz 99 zł Sprzedający: osoba prywatna GOLENIÓW
Łomonosow figurka białego łosia Kup teraz 850 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Goleniów , Helenów
AUDI Q5 8R A6 C7 A7 3.0 RS6 RS7 ORYGINALNA PÓŁOŚ PRAWA LEWA 4G0407271F Numer katalogowy części: 4G0407271F Producent części: Audi OE Stan opakowania: zastępcze Typ silnika: Diesel oferta z allegro 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
PRZEDNIE WZMOCNIENIE CHŁODNICE OPEL MOKKA 1.4 TURBO Numer katalogowy części: A14NET Producent części: Opel OE Stan opakowania: zastępcze Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) oferta z allegro 1 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
AUDI A6 C7 A7 4G5 KURTYNY AIRBAG PRAWA LEWA SEDAN EAN (GTIN): 5905232607728 Numer katalogowy części: 4G5880742C Producent części: Audi OE Typ samochodu: Samochody osobowe oferta z allegro 349 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
ĆWIARTKA RAMA BOK LEWY PRZÓD JUMPER BOXER DUCATO 06-24 Numer katalogowy części: OOO000 Producent części: Peugeot OE Typ samochodu: Samochody dostawcze oferta z allegro 799 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
AUDI A4 B9 A5 8W PRAWE MOCOWANIE SANEK ZAWIESZENIA 8W0399296E Numer katalogowy części: 8W0399296E Producent części: Audi OE Stan opakowania: zastępcze Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) oferta z allegro 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
PRZEWODY RURKI KLIMATYZACJI MAZDA 2.0 CX-5 Lift Numer katalogowy części: CX-5 Producent części: Mazda OE Stan opakowania: zastępcze Strona zabudowy: przód oferta z allegro 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów