Płyta główna MSI B450 gaming plus max Model: B450 Gaming Plus Max Producent: MSI Kod producenta: B450 Gaming Plus Max EAN (GTIN): 4719072658557 Kup teraz 350 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Cena za m²: 11725.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 598 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 112 m² Powierzchnia: 112 m² Cena za m²: 7133.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
PAMIĘĆ RAM 8GB DDR4 SK HYNIX 2666MHZ HMA81GU6CJR-VK Producent: SK Hynix -13% 145,00 zł Kup teraz 125 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Działka, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 3944 m² Powierzchnia: 3944 m² Cena za m²: 250 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 986 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 52 m² Powierzchnia: 52 m² Cena za m²: 11500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 598 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 62 m² Powierzchnia: 62.2 m² Cena za m²: 10700 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 665 540 zł Sprzedający: firma Grabówki
Procesor AMD Phenom II 925 + płyta główna Gigabyte GA-770TA-UD3+ 8GB ram Licytacja 49 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Kłódka ABUS Titalium 727TI/40HB40 Marka: Abus Liczba kluczy w zestawie: 2 Typ kłódki: Kłódka jarzmowa Rodzaj kłódki: na klucz Kup teraz 25 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki, Grabówki Dolne
Linka uziemiajaca LGY 16mm2 H07V-K (100mb) żółto -zielony Długość kabla: 100 m Cena: 6 zł/mb Typ: przewód Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 17 kg Kup teraz 600 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki, Grabówki Dolne
RYOBI PRZECINARKA DO METALU 2300W 355mm ECO2335HG 3800obr/min Kod producenta: ECO2335HG Marka: Ryobi -55% 650,00 zł Kup teraz 290 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Biurko Podnoszone elektrycznie Kolor mebla: dąb do negocjacji Ogłoszenie 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Działka, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 807 m² Powierzchnia: 807 m² Cena za m²: 607.19 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 144 m² Powierzchnia: 144 m² Cena za m²: 5902.78 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 144 m² Powierzchnia: 144 m² Cena za m²: 6770.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 975 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 105 m² Powierzchnia: 104.92 m² Cena za m²: 7700 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 807 884 zł Sprzedający: firma Grabówki
Mieszkanie, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 62 m² Powierzchnia: 62.2 m² Cena za m²: 10300 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 640 660 zł Sprzedający: firma Grabówki
Dom, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 216 m² Cena za m²: 6643.08 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 460 m² Ogłoszenie 1 435 570 zł Sprzedający: firma Grabówki
Kozaki skórzane sznurowane Rozmiar: 38 Płeć: kobieta Marka: Baldaccini Kolor: czarny Ogłoszenie 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Tomaszkowice k Wieliczki
Laktator ręczny firmy NUK -18% 55,00 zł Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Podgrzewacz do butelek -16% 30,00 zł do negocjacji Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Nowe sandałki dla dziewczynki -19% 21,00 zł Kup teraz 17 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Buty zimowe chłopięce -16% 50,00 zł do negocjacji Kup teraz 42 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Głośnik przenośny JBL Marka: JBL Model: GO 3 Kolor: niebieski Zasilanie: akumulatorowe -13% 75,00 zł do negocjacji Kup teraz 65 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Dom, Grabówki, Wieliczka, Wielicki, 151 m² Cena za m²: 7612.8 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 1 149 000 zł Sprzedający: firma Grabówki
Bagażnik dachowy Hyundai i30 II ORYGINALNY Producent: 100% Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5 kg Kup teraz 455 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki, Swoszowice
Samsung Galaxy S21 FE 5G Maksymalna pojemność karty pamięci: 128 GB Złącza: USB typ C Szerokość: 71.2 mm Typ akumulatora: litowo-jonowy -24% 1199,00 zł Kup teraz 899 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Letters to Sartre Simone de Beauvoir twarda listy Język publikacji: angielski Wydawnictwo: Arcade Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Miechelin Primancy 3 letnie 3szt 215/55/18 2019r 17Tydzień Marka: Michelin Klasa: premium Model: Primacy 3 Szerokość opony: 215 mm -11% 169,00 zł Kup teraz 149 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Crackle Baff Rainbow from Zimpli Kids, 6 Bath Pack, Magically makes your wa Wiek dziecka: 3 lata + Marka: Zimpli Kids Bohater / Bajka / Licencja: brak Materiał: inny Kup teraz 12 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Opony zimowe Barum Polaris 5 235/55/R18 - dwa sezony, bieżnik 7 mm Marka: Barum Klasa: ekonomiczna Model: Polaris 5 Liczba opon w ofercie: Komplet 4 szt. do negocjacji Kup teraz 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Hanako: Duch ze szkolnej toalety TOM 1 - 7 Nośnik: książka papierowa Okładka: miękka z obwolutą Język publikacji: polski Wydawnictwo: Studio JG do negocjacji Kup teraz 148 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Hulajnoga dziecięca 3-kołowa Decathlon Ogłoszenie 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Bieżanów-Prokocim
komp. gtx960/h81m-p33/16Gb ram/i3 4150 3,5Gh/120Gb Marka: MSI do negocjacji Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
motorola g82 5g 128GGB Marka telefonu: Motorola Model telefonu: Moto G82 5G do negocjacji Kup teraz 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Roca Drzwi składane 2-częściowe 90cm Kup teraz 1 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Komoda z barkiem + witryna narożna -20% 860,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 688 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Wersalka 195x120 Marka: bez marki Rozmiar: 120x190 Rodzaj łóżka: składane Typ łóżka: nie dotyczy -26% 750,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Damski strój krakowski L XL Wieliczka. Rozmiar: L/XL Marka: bez marki Kup teraz 1 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Torba ze sznurka bawełnianego Płeć: Produkt damski Rodzaj: plażowa Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Lusterko Opel Astra K prawe części Strona zabudowy: Prawe Typ samochodu: Samochody osobowe Kup teraz 99 zł Sprzedający: osoba prywatna Zwonowice
Koła opony felgi Rodzaj felg: Aluminiowe Średnica felgi: 15" -62% 1600,00 zł Kup teraz 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
Komplet tapicerki klapy bagażnika ToyotaT27 kombi Kup teraz 80 zł Sprzedający: osoba prywatna Grabówki
GANG SŁODZIAKÓW BORSUK BARTEK z Biedronki Rodzaj: inny Kup teraz 47 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówki