Dom, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 300 m² Cena za m²: 5300 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 801 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Działka, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 1679 m² Powierzchnia: 1679 m² Cena za m²: 410.96 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Dom, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 170 m² Cena za m²: 7647.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 688 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Mieszkanie, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 47 m² Powierzchnia: 47.18 m² Cena za m²: 11975.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Ogłoszenie 565 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Działka, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 4720 m² Powierzchnia: 4720 m² Cena za m²: 762.71 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 3 600 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Oryg. LWP. Sztormiak Marynarki Wojennej. Lata 70/80. oryginał / kopia: oryginał -20% 250,00 zł Kup teraz 200 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Oryg. Porucznik. Koszula ONZ. oryginał / kopia: oryginał -35% 340,00 zł Kup teraz 220 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Oryg. Bluza mundurowa wz.124. KAMA.1999r. oryginał / kopia: oryginał Kup teraz 140 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Oryg. Kombinezon. XXII zmiana. EULEX Kosovo. 2013/14 oryginał / kopia: oryginał -37% 399,00 zł Kup teraz 250 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Oryg. Mundur. Podhalanczycy. oryginał / kopia: oryginał Kup teraz 99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Oryg. Bluza mundurowa.Weteran.Irak.Afganistan. oryginał / kopia: oryginał -21% 299,00 zł Kup teraz 235 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
LWP. Kombinezon OM-1. Rzadkość. oryginał / kopia: oryginał -14% 220,00 zł Kup teraz 189 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Mieszkanie, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Cena za m²: 13375 zł Rok budowy: 1999 Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 535 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Dom, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 103 m² Cena za m²: 14466.02 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 150 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Mieszkanie, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 35 m² Powierzchnia: 35.11 m² Cena za m²: 19268.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 676 500 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Altenahr, wysłana do Warszawa ul. Sienna 24 - 1901 rok ( 387) Region: Warszawa Licytacja 65 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Bogatynia, Reichenau i. S.Grus aus .....- 1902 rok Region: Legnickie (Liegnitz) Licytacja 145 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
biały stół rozkładany do salonu 120/80 Kolor mebla: biały Kolor blatu: biały Kształt blatu: prostokątny Materiał blatu: płyta laminowana -18% 799,00 zł Kup teraz 650 zł Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
stół rozkładany do salonu 140/80 -25% 1199,00 zł Kup teraz 890 zł Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Bastion Sakwowy ( Liebichshöhe ) (200) - 1909 rok Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 65 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Bastion Sakwowy ( Liebichshöhe ) (199) - 1923 rok Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Wzgórze Partyzantów ( Liebichshöhe ) (198) - Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Halę Stulecia ( Jahrhunderthalle) (197) - Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 25 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Ostrów Tumski (196) - Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Rzadkość. Ikony Bitwy o Anglię. Gogle RCAF/RAF Mk.III. 1940r. Oryginal. oryginał / kopia: oryginał -10% 1450,00 zł Kup teraz 1 300 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Wyspa Piasek (193) -1915 rok Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Mieszkanie, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 36 m² Powierzchnia: 35.51 m² Cena za m²: 16868.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
KLOSZ LEWY REFLEKTORA LAMPY XENON AUDI A6 C6 PUSZKA Strona zabudowy: lewa Rodzaj świateł mijania: Ksenonowe Wersja: Europejska Kup teraz 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Wrocław, Breslau, Ostrów Tumski we Wrocławiu (192) -1916 rok Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Brama Żuraw w Gdańsku (191) - Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Brama Żuraw w Gdańsku (189) - Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 25 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Bazylika konkatedralna (189) - 1908 rok Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Bazylika konkatedralna (188) - 1908 rok Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
"Typy z Księstwa Łowickiego" (187) -1915 rok Temat: etnografia Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Kobieta w tradycyjnym ukraińskim stroju ludowym (186) Temat: etnografia Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
"Typy z Księstwa Łowickiego" (185) -1916 rok Temat: etnografia Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Nikołaj Wasiljewicz Orłow, "Chłosta chłopa w czasach carskich"(184) - Temat: malarstwo Licytacja 15 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Franciszek Żmurko, „Pieśń wieczorna” (183) - 1914 rok Temat: malarstwo Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Karol Klopfer, „Wrzosy”(182) - 1917 rok Temat: malarstwo Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
„Edmund Cieczkiewicz, Na wodzie ” (181) - 1924 rok Temat: malarstwo Licytacja 25 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Bazylika konkatedralna (180) - Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Dwór Artusa w Gdańsku (179) - Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Dwór Artusa w Gdańsku (178) - 1907 rok Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Przedbramie ulicy Długiej w Gdańsku (177) - Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Mieszkanie, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 54 m² Powierzchnia: 54.19 m² Rok budowy: 2005 Liczba pięter budynku: 3 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Ratusz Głównego Miasta (176) - Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Dworzec Główny w Gdańsku (175) - 1918 rok Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Gruß aus Danzig (174) - 1941 rok Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 65 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Gdańsk, Danzig, Ulica to Mariacka (173) Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Toruń, Thorn, Krzywa Wieża (172) - Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Toruń, Thorn, Dwór Bractwa św. Jerzego (171) - Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 25 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Toruń, Thorn, Rynek Nowomiejski (170) - 1942 rok Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Toruń, Thorn, Pomnik Mikołaja Kopernika (169) - 1942 rok Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 35 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Toruń, Thorn, Gdanisko (niem. Dansker) (168) - 1914 rok Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 65 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Toruń, Thorn, Teatr im. Wilama Horzycy (167) - Region: Kujawy i Pomorze Pd Znaczek: tak Obieg: z obiegu oryginał / reprodukcja: oryginał Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Mieszkanie, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 88 m² Powierzchnia: 88 m² Cena za m²: 11920.45 zł Rok budowy: 2009 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 1 049 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Działka, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 1028 m² Powierzchnia: 1028 m² Cena za m²: 446.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Dom, Grzybowo, Kołobrzeg, Kołobrzeski, 137 m² Cena za m²: 10554.74 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 446 000 zł Sprzedający: firma Grzybowo
Polanica-Zdrój, Bad Altheide, Wzgórze Marii - 1930 rok Region: Kotlina Kłodzka (Glatz) Znaczek: nie Obieg: bez obiegu Data: do 1945 Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Chojnik, Kynast Jelenia Gora Burg Kynast (160) - Region: Jeleniogórskie (Riesengebirge) Znaczek: nie Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 45 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo