Działka, Karwia, Władysławowo, Pucki, 3002 m² Powierzchnia: 3002 m² Cena za m²: 98.27 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 408 m² Cena za m²: 10416.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 1543 m² Ogłoszenie 4 250 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 470 m² Cena za m²: 2978.72 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 769 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 800 m² Cena za m²: 5237.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1744 m² Ogłoszenie 4 190 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Działka, Karwia, Władysławowo, Pucki, 1158 m² Powierzchnia: 1158 m² Cena za m²: 1099.31 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: woda Ogłoszenie 1 273 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Działka, Karwia, Władysławowo, Pucki, 1230 m² Powierzchnia: 1230 m² Cena za m²: 185 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 227 550 zł Sprzedający: firma Karwia
Mieszkanie, Karwia, Władysławowo, Pucki, 28 m² Powierzchnia: 27.57 m² Cena za m²: 19949.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Sprzedam PS3 Super Slim – stan bardzo dobry, w gotowa do grania! Producent: Sony Wersja konsoli: Super Slim Dysk / wbudowana pamięć: 320 GB Ogłoszenie 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 300 m² Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 1500 m² Liczba pokoi: 18 Powierzchnia mieszkalna: 300 m² Ogłoszenie 20 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 289 m² Cena za m²: 11993.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 1298 m² Ogłoszenie 3 470 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Lampy tylne VW Jetta Mk6 USA (przed lift) – komplet Strona zabudowy: lewe + prawe Producent części: Volkswagen OE Typ samochodu: Samochody osobowe Wersja: Amerykańska -10% 500,00 zł Ogłoszenie 450 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Atrapa grilla VW Jetta Mk6 przed lifting (2010-2014) – stan używany Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) Typ samochodu: Samochody osobowe Producent części: Volkswagen OE Stan opakowania: brak opakowania Ogłoszenie 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Sauna Infrared - na podczerwień Marka: bez marki Typ sauny: infrared -22% 2500,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 1 950 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Mieszkanie, Karwia, Władysławowo, Pucki, 15 m² Powierzchnia: 14.58 m² Cena za m²: 16803.84 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 245 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Strzykawka enteralna do karmienia 10ml -26% 1,50 zł Kup teraz 1 ,10 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Strzykawka enteralna do żywienia 60 ml -25% 2,00 zł Kup teraz 1 ,50 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Zestaw przedłużający MIC-KEY do niskoprofilowych zgłębników Kup teraz 40 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Działka, Karwia, Władysławowo, Pucki, 596 m² Powierzchnia: 596 m² Cena za m²: 996.9 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 594 150 zł Sprzedający: firma Karwia
Działka, Karwia, Władysławowo, Pucki, 4507 m² Powierzchnia: 4507 m² Cena za m²: 1360 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 6 129 500 zł Sprzedający: firma Karwia
Radio Hyundai Tucson 2016 USA | Kamera cofania | Sprawne | Stan bdb Marka: Hyundai -11% 450,00 zł Kup teraz 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 540 m² Cena za m²: 5185.19 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1000 m² Liczba pokoi: 18 Ogłoszenie 2 800 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Działka, Karwia, Władysławowo, Pucki, 4015 m² Powierzchnia: 4015 m² Cena za m²: 1300 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 5 219 500 zł Sprzedający: firma Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 500 m² Cena za m²: 5200 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 929 m² Ogłoszenie 2 600 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Dom, Karwia, Władysławowo, Pucki, 560 m² Cena za m²: 5712.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 1016 m² Ogłoszenie 3 199 000 zł Sprzedający: firma Karwia
Hydroizolacja Sopro Ardex Narożnik uszczelniający Uszczelka AEB 129 AEB 643 Marka: Sopro Rodzaj: taśma Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
TARCZE x2 PRZÓD OPEL INSIGNIA koła 18" 321 x 30 Strona zabudowy: przód Rodzaj tarcz: Wentylowane Typ samochodu: Samochody osobowe Średnica: 321 mm -34% 520,00 zł Kup teraz 340 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Lalka Handmade 29 cm Włóczka Personalizacja Wysokość produktu: 29 cm Kup teraz 189 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Automat tiketowy, biletowy. KOSTKA, CUBE WORLD Kup teraz 15 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Łączniki do termoizolacji 10 x 100mm, Łi-Keplast, 20 szt x 11 opakowań Rodzaj: łączniki izolacji Stan opakowania: oryginalne Liczba sztuk w opakowaniu: 20 szt. Średnica: 10 mm -53% 150,00 zł Kup teraz 70 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Pusty flakon po perfumach Rodzaj: flakon z atomizerem Pojemność: 100 ml Marka: Giorgio Armani Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Pusty flakon po perfumach Marka: Giorgio Armani Rodzaj: flakon z atomizerem Pojemność: 50 ml Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Tommy Hilfilger kurtka przejściowa bomberka roz M Marka: Tommy Hilfiger Rozmiar: M Płeć: mężczyzna Rodzaj: bomber Kup teraz 110 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
ELEKTRYCZNA KOSIARKA DO TRAWY 1500 W RYOBI RLM15E36H Moc silnika: 1500 W Seria: RYOBI RLM15E36H do negocjacji Ogłoszenie 390 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
skrzynia biegów automatyczna JBG. VW Tiguan 2,0 TDI 2009r. Rodzaj skrzyni: Automatyczna Typ silnika: Diesel do negocjacji Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Toner oryginalny HP 15A [C7115A] [Czarny] Kod producenta: C7115A Kolor: czarny (black) Producent: HP -50% 200,00 zł do negocjacji Kup teraz 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
pusher 6stanowiskowy -16% 18000,00 zł do negocjacji Kup teraz 15 000 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Stojak ekspozytor regał na klapki,zabawki ,pluszaki Ogłoszenie 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Opony Pirelli z felgami 16" Volvo Typ samochodu: Samochody osobowe Liczba felg w ofercie: 4 szt. Kod producenta: Pirelli Rodzaj opon: Zimowe 2800,00 zł Ogłoszenie 2 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Ornament Disney Roszpunka Zaplątani Tangled nowa Materiał wykonania: ceramika 129,00 zł Kup teraz 119 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Sztacheta Metalowa Panel Ogrodzeniowy OKAZJA!!12cm -13% 5,70 zł Kup teraz 4 ,92 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Automat do lodów włoskich TAYLOR Marka: inna do negocjacji Kup teraz 5 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Marynarka chłopieca Marka: H&M Płeć: Chłopcy Wiek dziecka: 9 lat + Odcień: granatowy Ogłoszenie 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Torba skórzana, brązowa LIVERGY Marka: Livergy -14% 175,00 zł Kup teraz 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna KarwiA
Długa czerwoną sukienka Rozmiar: S/M -47% 170,00 zł Kup teraz 89 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Buty chłopięce wyjściowe Płeć: Chłopcy Okazje: komunia Rozmiar: 34 Ogłoszenie 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Buty sportowe chłopięce Marka: Diadora Płeć: Chłopcy Rodzaj zapięcia: Sznurowadła Ocieplenie: nie Ogłoszenie 40 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia
Drzwi drewniane wewnętrzne sprzedam Szerokość drzwi: 80 cm Ogłoszenie 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Karwia