Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 1174 m² Powierzchnia: 1174 m² Cena za m²: 130 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 152 620 zł Sprzedający: firma Kczewo
Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 983 m² Powierzchnia: 983 m² Cena za m²: 222.79 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 219 000 zł Sprzedający: firma Kczewo
Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 1700 m² Powierzchnia: 1700 m² Cena za m²: 126.47 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 215 000 zł Sprzedający: firma Kczewo
Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 979 m² Powierzchnia: 979 m² Cena za m²: 200 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 27 m Ogłoszenie 195 800 zł Sprzedający: firma Kczewo
Dom, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 140 m² Cena za m²: 6357.14 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 700 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Kczewo
Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 3224 m² Powierzchnia: 3224 m² Cena za m²: 160 zł Media: woda Typ działki: budowlana Ogłoszenie 515 840 zł Sprzedający: firma Kczewo
Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 1024 m² Powierzchnia: 1024 m² Cena za m²: 195 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 199 680 zł Sprzedający: firma Kczewo
Działka, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 240 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: budowlana Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Kczewo
Mieszkanie, Kczewo, Przodkowo, Kartuski, 119 m² Powierzchnia: 118.5 m² Cena za m²: 2101.27 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Kczewo
suknią ślubna na sprzedaż Rozmiar: 38 Marka: bez marki Płeć: kobieta Długość: maxi Ogłoszenie 530 zł Sprzedający: osoba prywatna Kczewo
Metkownica kendo Marka: Sato Rodzaj metkownicy: jednorzędowa Kod producenta: KENDO EAN (GTIN): 5903719423403 Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Kczewo
4 opony MICHELIN letnie prawie nowe 205/60 R 16 -18% 800,00 zł Ogłoszenie 650 zł Sprzedający: osoba prywatna Kczewo
4 x Opony letnie marki MICHELIN 175/65 R 17- 87 H -13% 750,00 zł Ogłoszenie 650 zł Sprzedający: osoba prywatna Kczewo
Kabel elektryczny 4 żyłowy, około 50 metrow Marka: bez marki Stan opakowania: brak opakowania Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 60 kg -45% 830,00 zł Kup teraz 450 zł Sprzedający: osoba prywatna KCZEWO
WIERTŁO SDS-MAX 28/ 200/ 320mm BOSCH 2 608 578 645 Kod producenta: 2608578645 Marka: Bosch -17% 230,00 zł Kup teraz 190 zł STAN: NOWY DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Kczewo