Komputer NTT All-in-One 21,5'' nowy i3-6100 Win10Home Marka: NTT Układ klawiatury: US international (qwerty) Kup teraz 450 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Komputer NTT All-in-One 21,5'' nowy i3-6100 Marka: NTT Układ klawiatury: US international (qwerty) Kup teraz 350 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Komputer NTT Home W988G PV COR 326A Windows PM2414 micro-ATX Marka: NTT Kolor: czarny Typ komputera: komputer stacjonarny Model: ZKH-W988G-ML8 Licytacja 128 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wielkolas
Baza Komputer NTT i5 6500 / DVD / MSI H110M PRO-D / DDR4 Marka: NTT Typ napędu: DVD Komunikacja: LAN 10/100/1000 Mbps Seria: Intel Core i5 220,00 zł Kup teraz 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Oświęcim
Komputer NTT Game ZKG-R5P30506GB-TER4 R5-4650G 16GB RAMGeForce RTX3050 3200,00 zł Kup teraz 2 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Ochaby Małe
Komputer gamingowy od NTT HiRO 303 i7, gtx1660 6gb,intel z590,32gb ram NOWY Marka: NTT -45% 5500,00 zł do negocjacji Kup teraz 3 000 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Komputer firmy NTT Marka: NTT Typ pamięci RAM: DDR4 Wielkość pamięci RAM: 16 GB Typ dysku twardego: SSD Licytacja 1 000 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Kościan
Komputer NTT 462 GB [Stacionarny] Marka: bez marki Kolor: czarny Typ komputera: komputer stacjonarny Monitor: brak Kup teraz 2 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Ząbkowice Śląskie
Komputer NTT AIO215G10 21,5" i3-2120 RAM 4GB Marka: NTT do negocjacji Kup teraz 450 zł Sprzedający: osoba prywatna Filipowice
Komputer stacjonarny NTT System L603A niekompletny -18% 109,00 zł Kup teraz 89 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Godziesze Małe
Komputer Stacjonarny PC NTT Game W310GI7-P25EU Załączone wyposażenie: inne Model: W310GI7-P25EU Rodzaj karty graficznej: dedykowana Typ dysku twardego: SSD -14% 2800,00 zł Ogłoszenie 2 400 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Odolany
Komputer NTT Business Kolor: czarny -14% 350,00 zł Kup teraz 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzeziny
Komputer stacjonarny ntt home w925g gtx +gratisy Marka: NTT Kup teraz 1 599 zł Sprzedający: osoba prywatna Gliwice