Działka, Marcówka, Zembrzyce, Suski, 8503 m² Powierzchnia: 8503 m² Cena za m²: 29.99 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 255 000 zł Sprzedający: firma Marcówka
Plyta B85-G43 GTX 750ti procesor i5 zasilacz + 24gb ram Kup teraz 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Marcówka
Lenovo Legion Ryzen 5 16GB 512GB M.2 RTX 3050 W11P Marka: IBM, Lenovo -14% 3500,00 zł Kup teraz 2 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Marcówka
Słuchawki dziecięce przewodowe Earfun Marka: Earfun Kup teraz 44 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Marcówka
Lampka nocna 3D Sonic LED wielokolorowa+pilot Kup teraz 54 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Marcówka
Felgi aluminiowe 17" BMW Liczba felg w ofercie: 4 szt. Średnica felgi: 17" Kup teraz 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Marcówka
Umywalka łazienkowa Jacob Delafon Marka: Jacob Delafon Kup teraz 29 zł Sprzedający: osoba prywatna Marcówka