Dom, Paszowice, Paszowice, Jaworski, 152 m² Cena za m²: 6572.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1800 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Paszowice
Napęd 1x11 nowy korba, kaseta, łańcuch, przerzutka,.manetka Kup teraz 450 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Citroen DS5 Peugeot turbo intercooler 9685479380 9674720580 Kup teraz 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Romer Comfort 3 fotelik rowerowy dla dziecka do 22 kg Rodzaj: tylny Marka: Britax Römer Kolor: czarny Model: Comfort 3 -38% 490,00 zł do negocjacji Kup teraz 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Biały pas z koalicyjką DDR, NVA, VOPO, rozm. 100. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 110 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Biały pas z koalicyjką DDR, NVA, VOPO, rozm. 110. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Medal Für treue Dienste NVA brązowy. Stan opakowania: oryginalne Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Mundur zimowy strichtarn NVA, rozm. m-52, g-52. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 170 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Pas parciany do munduru polowego NVA, 105cm, nowy. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 65 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Spodnie wyjściowe NVA, rozm. m-52, nowe, nieużywane. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 130 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Taśma dystynkcyjna podoficerska NVA, 9mm, dł. 1,5 m, nowa. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Medale sportowe NRD. Kraj: Niemcy Oryginał: oryginał Okres: po 1945 oferta z allegro 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Lampa tylna do wartburga 353. Strona zabudowy: lewe + prawe Producent części: Zzvf Typ samochodu: Samochody osobowe Numer katalogowy części: 12458 oferta z allegro 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Biały pas z koalicyjką DDR, NVA, VOPO, rozm. 100. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Krawat NVA DDR, nowy z metką. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 80 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Krawat NVA DDR, NRD. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Krawat NVA DDR. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Medal Für treue Dienste NVA złoty. Stan opakowania: oryginalne Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 85 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Odznaka 30 Jahre NVA. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Odznaka 25 Jahre NVA. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Odznaki "Gwardia" i "Wzorowy żołnierz ZSRR" + wpinki. Okres: ZSRR i Rosja po 1991 Oryginał: oryginał oferta z allegro 45 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Zestaw medali Für treue Dienste Kampfgruppen. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Zestaw medali "Aktywista pracy socjalistycznej" DDR. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Medal Für hervorragende verdienste Volkspolizei DDR, brązowy. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 31 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Gwiazdki oficerskie NVA, złote. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Odznaki Gesellschaft für Deutsch-Sowjetische Freundschaft. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Medal Für hervorragende verdienste Volkspolizei DDR, brązowy. Okres: po 1945 Oryginał: oryginał oferta z allegro 39 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Schützenschnur NVA, DDR, NRD. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 36 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Sznur galowy oficerski NVA, nowy. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 220 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Spodnie sukienne żołnierza NVA, rozm. g 52-1, nowe, nieużywane. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Koszulobluza MdI NRD, rozm 41K, nowa, nieużywana. Stan opakowania: otwarte oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Koszulobluza MdI NRD, rozm 41N, nowa, nieużywana. Stan opakowania: otwarte oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Sznur galowy oficerski NVA. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 220 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Koszulobluza MdI NRD, rozm 42L, krótki rękaw, nowa, nieużywana. Stan opakowania: otwarte oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Czapka uszanka MdI, Volkspolizei NRD, rozm.55. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Koszula mundurowa MdI, NVA NRD, rozm 42N, nowa. Stan opakowania: otwarte oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Gwizdek sędziowski z PRL, 1976 rok. Stan opakowania: oryginalne oferta z allegro 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Koszula mundurowa MdI, NVA NRD, rozm 42L, nowa, nieużywana. Stan opakowania: otwarte oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Gwiazdki podoficerskie NVA, srebrne. oryginał / kopia: oryginał oferta z allegro 6 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
PŁYTA CD CLASSIC "WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA " NOWA Nośnik: CD Gatunek: disco polo, biesiadna, karaoke Kup teraz 40 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
PŁYTA 2CD JAN PAWEŁ II GŁOS PASTERZA + RÓŻANIEC Nośnik: CD Gatunek: pozostałe Tytuł: GŁOS PASTERZA PAPIEŻ RÓŻAŃCA Wykonawca: 2CD JAN PAWEŁ II Kup teraz 60 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna PASZOWICE
Felgi stalowe 16 cali ford focus mk2 Średnica felgi: 16" Szerokość felgi: 6.5" Rozstaw śrub: 5x108 Producent felg: nieznany producent Kup teraz 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
ŁOŻYSKO KOŁA NISSAN NAVARA NP300 MERCESES-BENZ X250 A4703340000 Producent części: BTA Numer katalogowy części: A4703340000 oferta z allegro 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Chwyt przedni MK12 SPR mod 0 -12% 200,00 zł Kup teraz 175 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Romer Comfort fotelik rowerowy dla dziecka do 22 kg Rodzaj: tylny Marka: Britax Römer Kolor: szary Model: Comfort -45% 270,00 zł Kup teraz 145 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Konto margonem UNIA / SYBERIA Nazwa: konto margonem -25% 1000,00 zł Kup teraz 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
MARGONEM 15G (15,000,000,000) ZŁOTO UNIA 1ZŁ : 30M = 1ZŁ : 30,000,000 Nazwa przedmiotu: ZŁOTO MARGONEM Kup teraz 445 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Konto Margonem SYBERIA Nazwa przedmiotu: Konto do gry margonem.pl -14% 700,00 zł Kup teraz 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Doinwestowane konto Margonem, UNIA / SYBERIA, STRÓJ PRYWATNY -25% 5000,00 zł do negocjacji Kup teraz 3 750 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
Samsung Galaxy A50 Marka: Samsung Model telefonu: Galaxy A50 Typ: Smartfon Kolor: niebieski do negocjacji Ogłoszenie 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Paszowice
KASETA " PIOSENKI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO" nowa Nośnik: Kaseta Gatunek: pozostałe Wytwórnia: Intersound Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 20 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna PASZOWICE
KASETA AUDIO NAGRANA THE BOYZ " NEXT LEVEL " nowa Nośnik: Kaseta Gatunek: pop Wytwórnia: Warner Music Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 40 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna PASZOWICE
KASETA AUDIO NAGRANA ANTHONY & JOSEPH PARATORE "CLASSICS TO BROADWAY" nowa Nośnik: Kaseta Gatunek: muzyka klasyczna Wytwórnia: Koch International Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 25 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna PASZOWICE
KASETA AUDIO NAGRANA SŁUCHOWISKO " ŚPIĄCA KRÓLEWNA " nowa Nośnik: Kaseta Gatunek: dla dzieci Wytwórnia: GM Records Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 18 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna PASZOWICE