Mieszkanie, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołowski, 63 m² Powierzchnia: 62.75 m² Cena za m²: 3585.66 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 225 000 zł Sprzedający: firma Pogalewo Wielkie
Bardzo OP konto. Nazwa: ojojbober -25% 200,00 zł do negocjacji Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Pogalewo Wielkie
Dom, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołowski, 175 m² Cena za m²: 4556.6 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Pogalewo Wielkie
Działka, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołowski, 94300 m² Powierzchnia: 94300 m² Cena za m²: 12.73 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Pogalewo Wielkie
Działka, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołowski, 16000 m² Powierzchnia: 16000 m² Cena za m²: 23.13 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 370 000 zł Sprzedający: firma Pogalewo Wielkie
Działka, Pogalewo Wielkie, Brzeg Dolny, Wołowski, 37595 m² Powierzchnia: 37595 m² Cena za m²: 14.84 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 558 000 zł Sprzedający: firma Pogalewo Wielkie
Klapki i sandałki Marka: inna Płeć: Chłopcy Kup teraz 30 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Pogalewo Wielkie
100000 ZŁ SOLIDARNOŚĆ 1990 TYP B - DESTRUKT Okres: 1966 - 1993 Rok: 1990 Kup teraz 450 zł Sprzedający: osoba prywatna Pogalewo Wielkie