Promowane Profile cw100 Knauf 3mb Marka: Knauf Rodzaj: Profil Kod producenta: 1973_PROFIL ST CW 100 3MB EAN (GTIN): 5907536351024 -21% 14,00 zł Ogłoszenie 11 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Dom, Pogórze, Skoczów, Cieszyński, 482 m² Cena za m²: 3836.1 zł Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 2400 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 849 000 zł Sprzedający: firma Pogórze
Działka, Pogórze, Skoczów, Cieszyński, 264743 m² Powierzchnia: 264743 m² Cena za m²: 18.89 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 5 000 000 zł Sprzedający: firma Pogórze
Jajka lęgowe biegusa spożywcze jaja kacze lęgowe spożywcze 15 sztuk Kup teraz 49 ,50 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Obudowa środkowa główna rama DJI Mini 2 + flex + LED + przeguby tył Marka: DJI Model: DJI Mini 2 Kup teraz 85 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Obudowa środkowa główna rama DJI Mini SE 4K 2 SE + flex + przeguby tył Marka: DJI Model: Mini 4K Mini SE Mini 2 SE Kup teraz 70 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Flex ESC moduł zasilania DJI Mini 3 3 PRO - full sprawny PF001821.01 Marka: DJI Model: DJI Mini 3 i Mini 3 PRO Kup teraz 80 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Bateria akumulator DJI Mini 4K 2 SE oryginalna - 2 cykle jak nowa 2250mAh Marka: DJI Model: DJI Mini 4K Mini 2 Mini 2 SE Mini SE Pojemność baterii: 2250 mAh EAN (GTIN): 6941565906496 Kup teraz 230 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Kabel sygnałowy PTZ DJI Mini 3 & DJI Mini 3 Pro & DJI Mini 4 Pro Marka: DJI Model: PTZ DJI Mini 3 Mini 3 PRO Mini 4 PRO Kup teraz 130 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Mini 3 Czujniki dolne wizyjne zbliżeniowe dolne sprawne PP003320.02 Marka: DJI EAN (GTIN): 5907371236678 Kup teraz 100 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Kabel PTZ gimbala DJI Mini 1 / SE / 2 SE / 2 / 4K - sprawdzony na testerze Marka: DJI Model: PTZ DJI Mini 1 SE 2 2 SE 4K Kup teraz 90 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Układ wydechowy Ford Mustang VI 2.3 rury 76mm końcówki Typ samochodu: Samochody osobowe Kup teraz 1 300 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Oryginalne śmigła do DJI Mini 4K Mini SE Mini 2 Mini 2 SE - DJI komplet Marka: DJI Model: Mini 4K Mini 2 Mini 2 SE Mini SE EAN (GTIN): 6941565906526 Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 60 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI FPV - rama główna obudowa środkowa części serwis Marka: DJI Model: FPV Kup teraz 130 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Jajka lęgowe biegusa spożywcze jaja kacze lęgowe spożywcze 3,50 zł Kup teraz 3 ,30 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Oryginalna Torba na ramię DJI Mini 2 3 4 Mavic walizka futerał - super stan Marka: DJI Model: Mini 2 Mini 3 Mini 4 Mini 5 Air Mavic EAN (GTIN): 694218712055 Kod producenta: 694218712055 Kup teraz 85 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI RC 231 N1 - Mini 2 3 Air 2 2S Mavic 3 oryginał bardzo dobry stan Marka: DJI Model: RC231 EAN (GTIN): 190021015999 Kup teraz 180 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
aparatura kontroler pilot DJI RC RM330 nowe szkło Mini 3 3 PRO Mavic 3 Air Marka: DJI Model: RC RM330 EAN (GTIN): 6941565933911 Kod producenta: RC RM330 Kup teraz 500 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Xbox 360 + 2 kontrolery + 2 gry | ZESTAW Wersja konsoli: Xbox 360 Gry w zestawie: tak Załączone wyposażenie: 2 kontrolery Kolor: biały -20% 339,99 zł do negocjacji Kup teraz 269 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Łącznik wydechu 76mm obejma złączka zaciskowa nierdzewka Jakość części (zgodnie z GVO): P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału Kup teraz 110 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Aktywne tłumiki wydechu nierdzewka SOLIDNE uniwersalne 76mm tłumik wydechu Kup teraz 2 300 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Oryginalne NOWE śmigła DJI Mini 1 - komplet, nieużywane ORYGINALNE DJI Marka: DJI Model: DJI Mini 1 EAN (GTIN): 6958265198182 Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 80 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
1x DJI Mini 3 PRO - ramię YAW arm części gimbal Model: DJI YAW arm Marka: DJI Kup teraz 50 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 HUB ładowania ładowarka hub CHX169 Marka: DJI EAN (GTIN): 6941565936493 Kup teraz 130 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI FPV ramię lewe tylne lewy tył silnik - full sprawne Marka: DJI Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Dysk twardy Seagate IronWolf Pro 16TB ST16000NE000 SATA 3.5" Producent: Seagate Format dysku: 3,5" Pojemność dysku: 16TB Interfejs: SATA III Kup teraz 1 200 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Dom, Pogórze, Skoczów, Cieszyński, 482 m² Cena za m²: 3836.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 2400 m² Ogłoszenie 1 849 000 zł Sprzedający: firma Pogórze
Działka, Pogórze, Skoczów, Cieszyński, 1725 m² Powierzchnia: 1725 m² Cena za m²: 162.32 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Pogórze
DJI Mini 3 ramię lewe tylne lewy tył - śmigiełka Marka: DJI Kup teraz 140 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Mini 3 PRO ramię lewe przednie lewy przód - śmigiełka Marka: DJI Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Mini 3 PRO czujniki dolne zbliżeniowe wizyjne - PP002680.03 Marka: DJI Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Mini 3 PRO ramię prawe przednie prawy przód + śmigiełka full sprawne Marka: DJI -12% 160,00 zł Kup teraz 140 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Mini 3 moduł GPS IMU - full sprawny PP002973.03 Marka: DJI Kup teraz 130 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
ESC moduł zasilania DJI Mini 3 3 PRO - full sprawne PP002654.05 Marka: DJI Kup teraz 120 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Czujniki przednie tylne DJI MINI 3 PRO + taśma flex 7w1 PF001491.07 Marka: DJI Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Kabel PTZ DJI FPV wielożyłowy sygnałowy gimbala kamery PP000762.02 Marka: DJI Model: DJI FPV Kup teraz 90 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Dysk twardy 18TB WD WD180EDGZ HA570 18 TB Producent: WD Format dysku: 3,5" Pojemność dysku: 18TB Rodzaj dysku: HDD Kup teraz 1 300 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Kontroler DJI Motion Controller 1 - full sprawny DJI FPV Avata Model: DJI Motion Controller 1 Marka: DJI Kup teraz 170 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Dysk twardy serwerowy WD GOLD 14TB 14 TB monitoring serwer Producent: Western Digital Kod producenta: WD142KRYZ EAN (GTIN): 718037899886 Model: WD142KRYZ 1100,00 zł Kup teraz 1 000 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Etui na gry Nintendo DS / 3DS - 4 w 1 Producent: Nintendo Typ: etui -75% 20,00 zł Kup teraz 4 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Bateria wannowa wolnostojąca czarna Kolor: czarny Marka: Yoka Home Typ montażu: wolnostojąca Rodzaj wylewki: Stała Ogłoszenie 420 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Pogórze, Czyżyny
Sauna ogrodowa Biberhaus 3 m | przedsionek, balia 500 L Rodzaj: sauna Producent: Biberhaus -11% 20999,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 18 500 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Bransoletka z bursztynem, howlitem, hematytem,rodonitem Kup teraz 87 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
Działka, Pogórze, Skoczów, Cieszyński, 989 m² Powierzchnia: 989 m² Cena za m²: 80.89 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 80 000 zł Sprzedający: firma Pogórze
DJI Avata 1 silnik prawy lewy CW CCW + śmigło Marka: DJI Model: Avata 1 Kup teraz 60 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 centralna płyta mocująca / rama obudowa + mocowanie gimbala Marka: DJI Model: Avata 1 Kup teraz 60 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 górna obudowa / rama w bardzo dobrym stanie Marka: DJI Model: Avata 1 Kup teraz 80 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 Osłony śmigieł obudowa / rama - stan bardzo dobry Marka: DJI Model: Avata 1 Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 moduł GPS w pełni sprawny z kabelkiem Marka: DJI Model: Avata 1 -20% 250,00 zł Kup teraz 200 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 kable łączności anteny lewa prawa komplet RC Marka: DJI Model: Avata 1 -20% 150,00 zł Kup teraz 120 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 gimbal kamera flex komplet części full sprawne Marka: DJI Model: Avata 1 -21% 320,00 zł Kup teraz 250 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 flex kabel czujników optycznych dolny PF001410.03 Marka: DJI Model: Avata 1 -22% 90,00 zł Kup teraz 70 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 czujniki wizyjne dolne optyczne części Marka: DJI Model: Avata 1 -15% 200,00 zł Kup teraz 170 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 kabel łączący ESC z płytą główną flexible flat cable Marka: DJI Model: Avata 1 Kup teraz 80 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
DJI Avata 1 moduł RF łączności transmisji PP002518.06 części Marka: DJI Model: Avata 1 -20% 150,00 zł Kup teraz 120 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pogórze
NARVA ŻARÓWKA H4 STANDARD 12V 60/55W P43T-38 Rodzaj: Tradycyjne / halogenowe Typ żarówki: H4 Producent: Narva Podstawa: P43t-38 Ogłoszenie 5 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Pogórze