Dom, Poręba Radlna, Tarnów, Tarnowski, 99 m² Cena za m²: 2493.07 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 4500 m² Media: prąd Ogłoszenie 247 836 zł Sprzedający: firma Poręba Radlna
Kula haka mecedes A W 168 Kup teraz 150 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
Dźwignia Lewarek zmiany biegów Mercedes A W168 Rodzaj skrzyni: Automatyczna Kup teraz 350 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
alufelgi 19 citroen peugeot 5x108 Liczba felg w ofercie: 4 szt. Średnica felgi: 19" Szerokość felgi: 8.0" Rozstaw śrub: 5x108 Ogłoszenie 3 500 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
alufelgi opel 16 5x110 Liczba felg w ofercie: 4 szt. Średnica felgi: 16" Ogłoszenie 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
koło dojazdowe audi mercedes 20 5x112 Średnica felgi: 20" Rozstaw śrub: 5x112 Otwór centralny (mm): 66,6 do negocjacji Ogłoszenie 1 600 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
koło dojazdowe audi mercedes 5x112 19 Średnica felgi: 19" Rozstaw śrub: 5x112 Otwór centralny (mm): 66,6 Ogłoszenie 500 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
nowe koło dojazdowe 5x108 ford volvo 16 Średnica felgi: 16" Rozstaw śrub: 5x108 Otwór centralny (mm): 63,3 Ogłoszenie 400 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna
koło dojazdowe vw skoda seat audi 5x112 18 cali Średnica felgi: 18" Rozstaw śrub: 5x112 Otwór centralny (mm): 57,1 Marka opon: Continental Ogłoszenie 400 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poręba Radlna