Dom, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 161 m² Cena za m²: 7765.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 1008 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Flower Box „Kochanej Mamie” – ręcznie wykonany prezent z satynowych róż Rodzaj: kwiaty Kup teraz 69 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Ręcznie Robiony Bukiet Satynowych Róż – Prezent dla Mamy Kup teraz 69 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Ręcznie Robiony Bukiet Satynowych Róż – Prezent dla Mamy Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 69 kg Kup teraz 69 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Dom, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 380 m² Cena za m²: 3684.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1986 Powierzchnia działki: 1600 m² Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Dom, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 152 m² Cena za m²: 8223.68 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Działka, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 4900 m² Powierzchnia: 4900 m² Cena za m²: 202.04 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Działka, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 1050 m² Powierzchnia: 1050 m² Cena za m²: 219.05 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 230 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Dom, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 153 m² Cena za m²: 6333.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 492 m² Ogłoszenie 969 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Działka, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 6535 m² Powierzchnia: 6535 m² Cena za m²: 306.04 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 30 m Ogłoszenie 2 000 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany
Ekskluzywne RADIO MAKITA DMR104 DIY z Bluetooth Kup teraz 429 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Zając wielkanocny ozdoba wielkanocna hand made święta Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Pojemna torba Shopper Bag w paski marynarskie płótno A4 na plażę na codzień Kup teraz 79 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Zając wielkanocny ozdoba wielkanocna hand made święta 79,00 zł Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Jajko świąteczne wielkanocne ozdoba świąteczna ze wstążki handmade 79,00 zł Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Jajko świąteczne wielkanocne ozdoba świąteczna ze wstążki handmade 89,00 zł Kup teraz 82 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Jajko świąteczne wielkanocne ozdoba świąteczna ze wstążki handmade 79,00 zł Kup teraz 72 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Unikalna, ręcznie wykonana dekoracja wielkanocna w formie koszyczka 119,00 zł Kup teraz 112 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Zając wielkanocny ze sznurka święta ozdoba wielkanocna hand made Kup teraz 115 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Zając wielkanocny ze sznurka święta ozdoba wielkanocna hand made Kup teraz 114 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Unikalna, ręcznie wykonana dekoracja wielkanocna w formie koszyczka, 119,00 zł Kup teraz 112 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Dekoracyjny koszyczek wielkanocny z zajączkiem, jajkami i kwiatami 119,00 zł Kup teraz 110 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Jajko wielkanocne ręcznie robione z juty na dekoracyjnym stojaku -10% 69,00 zł Kup teraz 62 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Zając wielkanocny ozdoba wielkanocna hand made święta 79,00 zł Kup teraz 73 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Ręcznie robiona dekoracja wielkanocna z mchem i króliczkiem 119,00 zł Kup teraz 112 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Przebieczany
Dom, Przebieczany, Biskupice, Wielicki, 197 m² Cena za m²: 6041.22 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Przebieczany