Promowane Sprzedam Suzuki grand Vitara rok 2011.Cena 29500.tel .608240855. Rok produkcji: 2011 Przebieg: 234305 km Pojemność silnika: 1800 cm³ Moc: 95 KM Ogłoszenie 29 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 1570 m² Powierzchnia: 1570 m² Cena za m²: 76.43 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Pasek męski skórzany czarny o szerokości 4cm Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg Płeć: kobieta Marka: bez marki Kolor: czarny do negocjacji Ogłoszenie 40 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Pasek damski skórzany biały o szerokości 2,5cm Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg Płeć: kobieta Kolor: biały Rozmiar: 90 do negocjacji Ogłoszenie 33 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Pasek skórzany męski czarny o szerokości 3cm Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg Płeć: mężczyzna Marka: bez marki Kolor: czarny do negocjacji Kup teraz 37 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Pasek skórzany damski żółty o szerokości 2,5cm Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg Płeć: kobieta Marka: bez marki Kolor: żółty do negocjacji Kup teraz 33 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Pasek damski skórzany czarny o szerokości 3cm Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg Płeć: kobieta Marka: bez marki Kolor: czarny do negocjacji Kup teraz 37 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Pasek damski czarny skórzany o szerokości 4cm Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.5 kg Płeć: kobieta Kolor: czarny Rodzaj klamry: klasyczna do negocjacji Kup teraz 43 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Hot Wheels Ferrari F40 Competizione NOWY Marka: Hot Wheels Skala: skale 1:60 do 1:66 Model: F40 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.200 kg Kup teraz 17 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Hot Wheels Silver Series Jaguar Lightweight E-Type NOWY Skala: skale 1:60 do 1:66 Stan złożenia: Całość / die cast Poziom trudności: 1 - bardzo łatwy Marka: Hot Wheels Kup teraz 19 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Hot wheels HOT WHEENGS nowy stan bdb Skala: skale 1:60 do 1:66 Stan złożenia: Całość / die cast Marka: Hot Wheels Wiek: 6 lat + Kup teraz 24 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Ładowarka i akumulatory do padów XBOX ONE series S/X NOWA Producent: PDP Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 49 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Silnik 2.0 sohc 118tyś sprawny zamienię lub sprzedam Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) -11% 3600,00 zł Ogłoszenie 3 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 1319 m² Powierzchnia: 1319 m² Cena za m²: 98.56 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 130 000 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Fabrycznie nowe słuchawki REDMI BUDS 6 Play TWS Bluetooth BIAŁE Marka: Redmi Rodzaj słuchawek: douszne Materiał: tworzywo sztuczne Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 1046 m² Powierzchnia: 1046 m² Cena za m²: 90.34 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 94 500 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Klapa tył Ford Fiesta mk6 Kolor: inny kolor -25% 200,00 zł Ogłoszenie 149 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 6493 m² Powierzchnia: 6493 m² Cena za m²: 54.83 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 356 000 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Zestaw 9x Libertad Meksyk 1 uncja Srebra (1 oz Ag .999) Roczniki 2016-2024 Rok: 2016 Materiał: srebro 4706,00 zł Ogłoszenie 4 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Srebrny Libertad 2020 – 1 oz Ag .999 | RZADKI ROCZNIK (Key Date) Rok: 2020 Materiał: srebro -12% 550,00 zł Ogłoszenie 480 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Zestaw 9x Libertad Meksyk 1 uncja Srebra (1 oz Ag .999) Roczniki 2016-2024 Rok: 2016 Materiał: srebro 5282,00 zł Kup teraz 4 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Kolekcja Australia Zoo 5 szt. Srebro Ag .999 – Royal Australian Mint Typ: kolekcjonerskie Ogłoszenie 2 366 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Zestaw szklanek Pasabahce Carre Marka: Pasabahce Rodzaj: szklanki do napojów Kolor: bezbarwny Materiał wykonania: szkło Kup teraz 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Zestaw 10x1oz Srebro .999 Bitcoin Ethereum Crypto Typ: kolekcjonerskie Kup teraz 4 900 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Kolekcja Australia Zoo 5 szt. Srebro Ag .999 – Royal Australian Mint Typ: kolekcjonerskie Kup teraz 2 492 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 2100 m² Powierzchnia: 2100 m² Cena za m²: 78.57 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 165 000 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Łóżko 160x200 dąb sonoma Marka: Black Red White Powierzchnia spania: 160x200 Rodzaj łóżka: podwójne Informacje dodatkowe: ze stelażem -22% 500,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 390 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
KONTO LEAGUE OF LEGENDS CHALLENGER 1500LP+ EUNE Nazwa przedmiotu: KONTO LEAGUE OF LEGENDS 1500LP+ EUNE do negocjacji Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Tygrys Sumatrzański 1 oz Srebro 999 - Australia Zoo - RAM 2020 Typ: kolekcjonerskie Ogłoszenie 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Kokoszki z GWARANCJĄ - Dowóz GRATIS Ferma Drobiu Ładna 97A Luty/Marzec Typ: inne ptaki Ogłoszenie 33 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Bitcoin 1 uncja Srebra Ag 999 - Unikatowa Moneta Kolekcjonerska 2022 Typ: Pozostałe -19% 485,00 zł Kup teraz 390 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
2 zestawy LEGO Duplo 10413 NOWE i 10858 używane stan bdb Wiek dziecka: 16 m + Marka: LEGO Minimalny wiek dziecka: 1 Kup teraz 65 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 6500 m² Powierzchnia: 6500 m² Cena za m²: 39.46 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 256 500 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Gotowe solidne ramy giętarek do profili i rur stalowych półprodukty -48% 2900,00 zł Kup teraz 1 500 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Działka, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 8300 m² Powierzchnia: 8300 m² Cena za m²: 60 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 498 000 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Tygrys Sumatrzański 1 oz Srebro 999 - Australia Zoo - RAM 2020 Typ: kolekcjonerskie Kup teraz 460 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Gra planszowa MONOPOLY BIEDRONKA NOWA zafoliowana HASBRO Typ: Podstawa Minimalna liczba graczy: 2 Maksymalna liczba graczy: 6 Wersja językowa gry: polska Kup teraz 87 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Gra planszowa MONOPOLY PRL NOWA zafoliowana HASBRO Typ: Podstawa Minimalna liczba graczy: 2 Maksymalna liczba graczy: 6 Wersja językowa gry: polska Kup teraz 88 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Border Collie szczenięta Wiek: Szczenię Płeć: Pies Ogłoszenie 2 000 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
CPU Siemens S7-1500 6ES7516-3FN02-0AB0 Rodzaj: moduł CPU Kod producenta: 6ES7516-3FN02-0AB0 Kup teraz 8 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Fabrycznie NOWE w pudełku Nike Dunk rozmiar 44 Płeć: mężczyzna Marka: Nike Rozmiar: 44 Kolor: biały do negocjacji Kup teraz 220 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Dom, Ptaszkowa, Grybów, Nowosądecki, 160 m² Cena za m²: 3437.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1973 Powierzchnia działki: 3792 m² Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Ptaszkowa
Lenovo Legion Slim 7-16 i7-13700H/16GB/512 RTX4060 240Hz Marka: Lenovo Model: Legion do negocjacji Kup teraz 6 000 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
JD | Murder Mystery 2 | MM2 Nazwa przedmiotu: JD Platforma: PC Tytuł gry: Roblox Kup teraz 13 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Suszarka LCD do Grzybów, Owoców i Warzyw BLOW | Mocna, 5 Sit,240W Kup teraz 80 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Koła do gravela 27,5 Kaseta/ Wolnobieg: Kaseta -13% 290,00 zł Kup teraz 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Buty Puma Cell Thrill nowe w pudełku dark OLIVE 35.5 Rozmiar: 35,5 Płeć: uniseks Marka: Puma Kolor podeszwy: czarny 159,00 zł Kup teraz 149 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Sakwa torba rowerowa ROCKBROS B68 nowa Marka: Rockbros Rodzaj: przednia Kolor dominujący: czarny Materiał dominujący: nylon 55,00 zł Kup teraz 49 ,90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Siodełko MTB Kellys KLS Crossline jak NOWE stan idealny Marka: Kellys Płeć: produkt uniseks Rodzaj: siodełko MTB Stan opakowania: brak opakowania 59,00 zł Kup teraz 55 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Miś misiu z kokardką dla chłopca figurka z masy cukrowej 8cm Marka: Sąsiedzkie Torty Rodzaj: ozdoby cukrowe Typ: figurki Cechy dodatkowe: brak Kup teraz 60 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Okna drewniane używane 69 SZTUK !!! -44% 990,00 zł do negocjacji Kup teraz 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Konto Roblox | 2009 | Szansa na Limited | Full Access Wersja: cyfrowa Kup teraz 40 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Konto Roblox | 2008 | Szansa na Limited | Full Access Wersja: cyfrowa -12% 55,00 zł Kup teraz 48 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Podnośnik szyby, prawy przód, Ford Focus mk3 Strona zabudowy: przód - prawa Kup teraz 83 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Szyba prawy przód Ford Focus mk3 Producent części: Saint-Gobain Sekurit Strona zabudowy: przód - prawa Typ samochodu: Samochody osobowe Kolor: zielony Kup teraz 45 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Głośnik drzwi prawe przednie Ford Focus mk3 Producent części: Ford OE Jakość części (zgodnie z GVO): O - oryginał z logo producenta pojazdu (OE) Typ samochodu: Samochody osobowe Numer katalogowy części: FORD FOCUS MK3 - głośnik drzwi prawy przód AA6T18808AA Kup teraz 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa
Over 80 Cards Road To Russia 2018 Limited Edition,special,basic cards Dyscyplina sportowa: Piłka nożna Liczba sztuk: 1 szt. Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Ptaszkowa