ŁEBA PLAŻA - kartka pocztowa PRL Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: tak Region: Pomorze Zachodnie Data: po 1945 aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
ŁEBA PORT RYBACKI Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
ŁEBA MAPKA WYDMY Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
ŁEBA Region: Pomorze Środkowe Znaczek: tak Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
ŁEBA Region: Pomorze Środkowe Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Łeba - Kutry rybackie w porcie Region: Pomorze Zachodnie oryginał / reprodukcja: oryginał Kup teraz 4 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Hrubieszów
Dom, Łeba, Lęborski, 453 m² Cena za m²: 5730.36 zł Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 294 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 2 597 000 zł Sprzedający: firma Łeba
ŁEBA DOM WCZASOWY ,, NEPTUN '' Znaczek: tak Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
ŁEBA DOM WYPOCZYNKOWY FWP ,, NEPTUN '' Znaczek: tak Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 12 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Dom, Łeba, Lęborski, 72 m² Cena za m²: 9708.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 1998 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Łeba
ŁEBA - WYDMY NADMORSKIE Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 12 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
ŁEBA DW NEPTUN Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Pocztówka Łeba 1973,ośrod. CHEMAR Kielce, port rybacki, ośr.P.I.San Bielsko Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 4 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
ŁEBA. Niedzielni goście na bałtyckiej plaży, Max PECHSTEIN Wydawnictwo: inne Tytuł: ŁEBA. Niedzielni goście na bałtyckiej plaży. (LEBA; Sonntagsgäste am Ostseestrand) Autor: Max PECHSTEIN Okładka: miękka oferta z allegro 180 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
ŁEBA I OKOLICE - przewodnik 1979 r. Gatunek: przewodniki turystyczne Wydawnictwo: inne Tytuł: ŁEBA I OKOLICE - przewodnik 1979 r. Autor: Stanisław Tyszecki aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Lublin
Łeba k/ Lębork Wydmy Stan opakowania: oryginalne Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Region: Gdańsk i okolice aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
ŁEBA; JEZIORO SERBSKO Nazwa: ŁEBA; JEZIORO SERBSKO Szerokość produktu: 43 cm Wysokość produktu: 33.3 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 140 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
ŁEBA - PORT RYBACKI Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 17 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
ŁEBA - PLAŻA Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
ŁEBA - PLAŻA I DOM WYPOCZYNKOWY Znaczek: tak Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
Łeba wydmy Arczyński RUCH 60te (258) Znaczek: tak Region: Pomorze Wschodnie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Widokowka Leba z obiegu ze znaczkiem 2002 Stan opakowania: oryginalne Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 aukcja z allegro 3 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Dzierzoniow
ŁEBA, USTKA, POŁUDNIOWY BAŁTYK, JEZIORA NADBAŁTYCKIE, MAPA, REYMANN, 1850 Nazwa: ŁEBA, USTKA, POŁUDNIOWY BAŁTYK, JEZIORA NADBAŁTYCKIE, MAPA, REYMANN, 1850 Szerokość produktu: 46 cm Wysokość produktu: 37 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 320 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
ŁEBA. Widok na morze, CZYSTA, 1962 rok Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oferta z allegro 69 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
STARA MAPA TURYSTYCZNA PLAN MIASTA ŁEBA SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY Stan opakowania: brak opakowania oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Lubon
ŁEBA - PLAŻA - WIDOK Data: po 1945 Obieg: z obiegu Region: Gdańsk i okolice Znaczek: tak aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
ŁEBA - DOM WCZASOWY NYSA Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
Łeba plan miasta Słowiński Park Narodowy Nazwa: plan Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 60 cm oferta z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
ŁEBA. Nad morzem, CZYSTA, 1966 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 79 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
ŁEBA. Widok na morze, CZYSTA, 1962 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 69 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
ŁEBA. Wydmy nadmorskie, CZYSTA, NISKI NAKŁAD - TYLKO 1000 SZTUK, 1968 rok Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oferta z allegro 699 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
ŁEBA - MAP/INFO - TEN PRZEDMIOT - 13.04.2026 Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: BD1616-1135 Marka: bez marki Okazja: inna aukcja z allegro 1 ,25 zł Sprzedający: osoba prywatna Elbląg
Działka, Łeba, Lęborski, 1447 m² Powierzchnia: 1447 m² Cena za m²: 89.77 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 129 900 zł Sprzedający: firma Łeba
STARE WIDOKÓWKI ŁEBA JASTARNIA GDAŃSK WŁADYSŁAWOWO WEJHEROWO 8 sztuk Marka: bez marki Wysokość produktu: 10.5 cm Szerokość produktu: 15 cm Rodzaj gadżetu: książkowy, komiksowy aukcja z allegro 13 zł Sprzedający: osoba prywatna Kielce
Łeba 1950 L. Rejewski E. Falkowski Wydawnictwo: inne Tytuł: Łeba Autor: L. Rejewski - tekst i E. Falkowski - 2 fotografie ( okładka) Okładka: miękka aukcja z allegro 18 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
MIASTO ŁEBA 2008 - 4 Łeb 2008, ZACZAROWANE MIASTO, GRADING - GCN MS65 Stan opakowania: oryginalne oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 99 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
PRZEWODNIK PO ŁEBIE I OKOLICACH Tytuł: PRZEWODNIK PO ŁEBIE I OKOLICACH Nośnik: płyta DVD Gatunek: pozostałe oferta z allegro 6 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Działka, Łeba, Lęborski, 2850 m² Powierzchnia: 2850 m² Cena za m²: 349.12 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 995 000 zł Sprzedający: firma Łeba
ŁEBA. Plaża, 1965 rok Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: tak Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oferta z allegro 89 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
EUROCAMP ŁEBA CAMPING 21 naklejka Dekada: lata 90. XX w. Nazwa: PTTK aukcja z allegro 39 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
ŁEBA Odznaka z PRL Oryginał: oryginał Tematyka: heraldyczna Zapięcie: szpilka aukcja z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
LEBA BRZEG MORSKI 57334 Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
ŁEBA - Dom wczasowy "Nysa", 1960 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 89 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
ŁEBA - Port rybacki, 1959 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 99 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
ŁEBA - Ulica Kościuszki, 1961 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 39 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
Plakat Łeba Morze Bałtyk Polska Ryszard Kaja Poland 98x68 Datowanie: obiekt współczesny (po 2000) Typ plakatu: turystyczny / krajoznawczy Wysokość produktu: 98 cm Szerokość produktu: 68 cm oferta z allegro 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Działka, Łeba, Lęborski, 10438 m² Powierzchnia: 10438 m² Cena za m²: 476.14 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 970 000 zł Sprzedający: firma Łeba
ŁEBSKA ENKLAWA MALARZY -katalog wystawy 1996 rok ŁEBA Wydawnictwo: Puls Tytuł: ŁEBSKA ENKLAWA MALARZY Autor: zespół Okładka: miękka oferta z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Mieszkanie, Łeba, Lęborski, 40 m² Powierzchnia: 40 m² Cena za m²: 18250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 730 000 zł Sprzedający: firma Łeba
Mieszkanie, Łeba, Lęborski, 53 m² Powierzchnia: 52.68 m² Rok budowy: 1950 Liczba pięter budynku: 1 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 3 800 zł Sprzedający: firma Łeba
Mieszkanie, Łeba, Lęborski, 35 m² Powierzchnia: 35.34 m² Cena za m²: 14119.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Łeba
Łeba i okolice Przewodnik turystyczny Wydawnictwo: Kangur Tytuł: Łeba i okolice Przewodnik turystyczny Okładka: miękka Typ publikacji: przewodnik oferta z allegro 5 zł Sprzedający: osoba prywatna Oleśnica
Działka, Łeba, Lęborski, 11026 m² Powierzchnia: 11026 m² Cena za m²: 179.94 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 1 984 000 zł Sprzedający: firma Łeba
Kaszuby Północne Łeba Hel Lębork Wejherowo Władysławowo Puck Rumia Gdynia Nazwa: mapa Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 50 cm oferta z allegro 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
Dom, Łeba, Lęborski, 220 m² Cena za m²: 4540.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 242 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Łeba
Mieszkanie, Łeba, Lęborski, 36 m² Powierzchnia: 35.53 m² Cena za m²: 16000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Ogłoszenie 568 480 zł Sprzedający: firma Łeba