Promowane AZTRON Deska SUP razem z żaglem Kup teraz 2 950 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Krzyki
Zestaw windsurfingowy lata 90. (Deska Mistral + 3 żagle F2) Kup teraz 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Nowe Miasto
Pędnik Unifibre Maverick II 7,3m Marka: Unifiber do negocjacji Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
żagiel do windsurfingu -21% 70,00 zł Kup teraz 55 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
FINN Żaglówka regatowa klasy FINN powiat Iława, Jeziorak do negocjacji Ogłoszenie 1 800 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Jerzwałd
Deska windsurfing zestaw F2, 3 żagle, trapez-linki, 2 przeguby, miecz Ogłoszenie 2 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Giżycko
Deska z kompletnym osprzętem COMET340 SLALOM żagle, uprząż Szerokość: 64 cm Długość całkowita: 340 cm Licytacja 99 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Gliwice
Severne Convert 6.0 freeride, najlżejszy Marka: Severne Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5 kg Powierzchnia: 6.0 m² Model: Severne Convert 6.0 Ogłoszenie 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Elbląg
żagiel do windsurfingu -26% 75,00 zł Kup teraz 55 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
żagiel do windsurfingu - łódki -26% 75,00 zł Kup teraz 55 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Żagiel NP RS6 12.5 m+ maszt X9 ultra 580+bom carbon 260-310 Kup teraz 2 000 zł Sprzedający: osoba prywatna łódź
Żagiel Gun Wave MC 3,7 okazja! Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5 kg Powierzchnia: 3.7 m² Model: Wave Mc Płeć: produkt uniseks do negocjacji Ogłoszenie 170 zł Sprzedający: osoba prywatna Elbląg
Windsup uone , deska pompowana z mocowaniem żagla Szerokość: 110 cm Kup teraz 1 850 zł Sprzedający: osoba prywatna Krupski Młyn
żagiel windsurfing NORTH SAILS X-TYPE 8.2m Kod producenta: 3307 Marka: North Sails Model: x-type Powierzchnia: 8.2 m² oferta z allegro 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Żagiel pędnik windsurfing SUP Powierzchnia: 5.5 m² Kup teraz 1 350 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Chwaszczyno
Żagiel Slalomowy Maui Sails TR-1 7.6m Maszt Maui Sails 460 SDM 75% Pednik Marka: bez marki Model: Maui TR-1 Kup teraz 1 890 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
ŻAGIEL 7,5 NORTH SAIL SPECTRO 2 KAMBERY STAN B. DOBRY ORYGINALNY Model: SPECTRO Kup teraz 680 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Gaastra żagiel stan bdb 7.1 Model: Gaastt Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4 kg Ogłoszenie 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Władysławowo
Neilpryde RS: Racing EVO X 9.4 -15% 1300,00 zł Ogłoszenie 1 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Michałowice-Osiedle
Żagiel Gastra 12, Rushwind 8,4, Neilpryde 6,5 Ogłoszenie 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Płock, Podolszyce
windsurfing stopa masztu + maszt żagla do pędnika Ogłoszenie 350 zł Sprzedający: osoba prywatna Władysławowo
Żagiel North Sails R-TYPE Freeride Cam 8.5m Ogłoszenie 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Bieżanów-Prokocim
Żagiel Simmer SCX 8.5m2 freeride Model: Freeride do negocjacji Kup teraz 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Bieżanów-Prokocim
windsurfing 320cm - deska z żaglem i całym osprzętem Marka: BIC Model: Calypso 320 Ogłoszenie 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Stargard
Deska windsurfing + żagiel + 2x Bom + 2x maszt +wiosło Made in Germany -16% 3900,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 3 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Władysławowo
Severne Convert 8,5 freeride, najlżejszy Model: Convert Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6 kg -23% 650,00 zł Ogłoszenie 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Elbląg
Cały Pędnik 6.6 żagiel North Sails E type maszt 430 bom trapez linki Marka: North Sails Płeć: produkt uniseks Model: E Type Powierzchnia: 6.6 m² Ogłoszenie 1 990 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Windsurfing Żagiel Severne NCX 8.0 jak nowy duży windsurfingowy Marka: Severne Płeć: produkt uniseks Model: NCX Powierzchnia: 8 m² 2200,00 zł Ogłoszenie 1 999 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Komplet windsurfingowy Deska F2 Hornet 145 + 2 żagle 6.0 i 7.5 Typ: bezmieczowe Marka: F2 Płeć: produkt uniseks Szerokość: 75 cm -17% 2900,00 zł Ogłoszenie 2 400 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Cały pędnik zestaw gotowy żagiel Severne 8.0 maszt bom windsurfing jak nowy Marka: Severne Płeć: produkt uniseks Model: Severne NCX Powierzchnia: 8 m² -33% 4500,00 zł Ogłoszenie 2 999 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Żagiel windsurfingowy ART Attack Slalom 5.6 m² vintage freeride slalom Model: ART Attack Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Żegocina
Boomy do żagli windsurfing Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3 kg do negocjacji Ogłoszenie 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Żagle, Yachting, Windsurfing [Rocznik 1901 Nr 1-7 - CLIPPER Sp. z o.o.] Stan opakowania: zastępcze Wydawnictwo: inne Tytuł: Żagle, Yachting, Windsurfing (Rocznik 1991) Autor: wielu autorów - redaktor naczelny Jerzy Pieśniewski oferta z allegro 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
1.5 m2 reflex żagiel windsurfingowy kompletny pędnik używany 1.5 m2 Powierzchnia: 1.5 m² Ogłoszenie 630 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
1.0 m2 reflex żagiel windsurfingowy kompletny pędnik używany 1.0 m2 Powierzchnia: 1.0 m² Ogłoszenie 580 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
Żagiel NS idol 4,8, 2014 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4.5 kg Powierzchnia: 4.8 m² Marka: North Sails Płeć: produkt uniseks 650,00 zł Kup teraz 599 zł Sprzedający: osoba prywatna Olsztyn
Żagiel 7,2m Aerotech Kod producenta: Aerotech Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6 kg do negocjacji Ogłoszenie 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
żagiel 5,8 m Nash boxer Kod producenta: Boxer Nash Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5 kg -42% 350,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Maszt 460 cm do żagli windsufingowych Kod producenta: 460cm -25% 400,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
5.5 m2 art żagiel windsurfingowy używany kompletny pędnik 5.5 Powierzchnia: 5.5 m² -33% 1350,00 zł Ogłoszenie 900 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
Żagiel windsurfingowy 6,4m Jelenia Góra Kod producenta: NOTH SAIL Duke 6,4m Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6 kg Model: North Sail duke Powierzchnia: 6.4 m² -50% 1400,00 zł Ogłoszenie 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Zestaw windsurf, 2 deski plus 2 kompletne pędniki, w tym 3 żagle, stan BDB! -14% 9900,00 zł Kup teraz 8 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Otwock
Zestaw Żagiel Gaastra Swift + Maszt ze stopą + Bom + Linki -31% 2200,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Wola
8.1 m2 north sails natural żagiel windsurfingowy używany kompletny pędnik Powierzchnia: 8.1 m² -35% 1600,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 1 040 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
3.0 m2 north sails drive używany żagiel windsurfingowy kompletny pędnik 3.0 Powierzchnia: 3 m² -34% 1100,00 zł Ogłoszenie 720 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
Windsurfing: BIC Techno 283, pokrowiec, żagle, maszty, bom, osprzęt do negocjacji Kup teraz 2 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Śródmieście
5.5 m2 exocet używany żagiel windsurfingowy kompletny pędnik exocet 5.5 m2 Powierzchnia: 5.5 m² -46% 1300,00 zł Ogłoszenie 700 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
1.0 - 3.0 m2 infinity reflex żagle windsurfingowe kompletne pędniki używane -75% 12000,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 3 000 zł Sprzedający: osoba prywatna olsztyn
Deska Windsurfing żagiel pędnik / Szkoła Windsurfing Polskie Como. do negocjacji Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Żagiel do windsurfingu-modułowy, rosnący 3,5-5 m Vario Sails Ogłoszenie 800 zł Sprzedający: osoba prywatna Leszno