~*~ ORYGINALNY KIBRI ..BARAKOWÓZ ~*~ Stan opakowania: zastępcze Marka: Kibri Model: Model 1:87 barakowóz jednoosiowy Kibri 9 Skala: skala 1:87 aukcja z allegro 28 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
BARAKOWÓZ BUDOWLANY, WÓZ DRZYMAŁY, CAMPING,KONTENER Rodzaj: barakowóz Szerokość: 4 m Długość: 8 m Wysokość: 3 m do negocjacji Ogłoszenie 8 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Barakowóz, kontener mieszkalny budowlany na stalowej ramie Rodzaj: barakowóz Szerokość: 2.5 m Długość: 6.4 m Wysokość: 2.8 m do negocjacji Ogłoszenie 4 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Sprzedam barakowóz Marka: bez marki do negocjacji Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Cetlin
Barakowóz, mobilny, na kołach do negocjacji Ogłoszenie 1 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecinek
Podwozie /zawieszenie do barakowozu -16% 1200,00 zł Ogłoszenie 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Ulina Mała
Sprzedam barakowóz domek na działkę -75% 2000,00 zł do negocjacji Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Gozdowo
Barak, Barakowóz , kontener budowlany , socjal Ogłoszenie 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Zielona Góra
Konstrukcja stalowa barakowozu z kratami do okien Materiał wykonania: metal Ogłoszenie 3 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Józefów
Barakowóz, Barak, Kontener mieszkalny do negocjacji Ogłoszenie 4 800 zł Sprzedający: osoba prywatna Wtelno