Sonoff Zigbee 3.0 Dongle (ZBDongle-P) - bramka Zigbee do HA + Gratis Rodzaj: inny do negocjacji Kup teraz 75 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Kraków
SONOFF Bramka Zigbee 3.0 Pro Marka: Sonoff Seria: ZB Bridge-P Ogłoszenie 40 zł Sprzedający: osoba prywatna Bolesławice
BRAMKA INTERNETOWA SALUS SIECI ZIGBEE UGE600 UGE600 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.000 kg Kod producenta: UGE600 SALUS Zawiera baterie: nie Rodzaj: bezprzewodowy Kup teraz 450 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Grabówka
Kamera IP wewnętrzna Aqara WIFI Full HD 1080p ZigBee HUB bramka microSD Marka: Aqara Rodzaj: wewnętrzna Zawiera baterie: nie Stan opakowania: oryginalne -31% 100,00 zł Kup teraz 69 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Smart button do bramki ZigBee komplet 2 sztuk Marka: Smart Rodzaj: pilot Komunikacja: ZigBee Seria: Button ZigBee Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Gliwice
Xiaomi Mi Smart Home Gateway DGNWG02LM bramka ZigBee Home Assistant Marka: Xiaomi Rodzaj: centrala sterująca Zasilanie: sieciowe Komunikacja: ZigBee 59,00 zł do negocjacji Kup teraz 55 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kostrzyn
Centrala Bramka Mostek ZigBee 3.0 + Bluetooth TUYA Przewodowa Kup teraz 280 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kalety
Bramki Zigbee 3 sztuki Kup teraz 30 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Białołęka
Aqara Hub E1 (Wersja Europejska) – Fabrycznie nowa bramka Zigbee 3.0 Producent: Aqara -35% 70,00 zł Kup teraz 45 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sacz
Bramka ZigBee v3.0 Tuya Smart Life RTX ZGW4 Marka: RTX Rodzaj: centrala sterująca Zasilanie: sieciowe Komunikacja: WiFi Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Śródmieście
Bramka komunikacyjna RTX ZigBee Tuya v3.0 Kup teraz 45 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Reda
28. Termostat grzejnikowy Danfoss Ally Starter Set Zigbee bramka smart home Marka: Danfoss Kup teraz 350 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wyszków
Schneider Wiser Gen2 - bramka WiFi Zigbee + 2 włączniki rolet ODACE Rodzaj: sterownik Marka: Schneider Electric Certyfikaty zgodności: CE Stan opakowania: oryginalne Licytacja 200 zł 0 osób licytuje STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ełk
Bramka Zigbee USB ConBee III Marka: Dresden Elektronik Kup teraz 177 ,65 zł Sprzedający: osoba prywatna Ząbki
Bramka SLZB-06P7 Zigbee CC2652P7 Ethernet PoE USB LAN WiFi HA Koordynator Marka: SMLIGHT Rodzaj: centrala sterująca Kod producenta: SLZB-06p7 Kup teraz 175 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Grzegórzki
Bramka Tuya ZigBee z HomeKit Komunikacja: ZigBee Zasilanie: sieciowe Rodzaj: centrala sterująca Marka: bez marki -18% 55,00 zł Kup teraz 45 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Sulejówek
Termostat smart + bramka zigbee Kup teraz 99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Skarżysko-Kamienna
Bramka ZIGBEE 3.0 eWeLink 2szt Kup teraz 80 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Rokitno Szlacheckie
Tuya Bramka Zigbee 3.0 GT01-ZG WiFi Hub Smart Home Nowa Marka: Tuya Kup teraz 69 zł Sprzedający: osoba prywatna Goleniów
ODBIORNIK / BRAMKA ZIGBEE WIFI TUYA SMART LIFE -14% 70,00 zł Kup teraz 60 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Maxcio termostat do grzejnika 2 szt. + gratis 1 szt i bramka ZigBee Rodzaj czujnika: temperatury Marka: Maxcio Zasilanie: baterie Komunikacja: ZigBee -32% 249,00 zł do negocjacji Kup teraz 169 zł Sprzedający: osoba prywatna Knurów
Gniazdko ZigBee (3szt) + bramka Marka: Nous do negocjacji Kup teraz 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Opole
Bramka ZIGBEE 3.0 eWeLink Kup teraz 71 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Bramka Zigbee Tuya matter Inteligentna ZigBee Avatto GW60-Matter Kup teraz 198 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Bramka sieciowa MOES Tuya Zigbee Smart Gateway -39% 97,00 zł Kup teraz 59 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Brzeg
Bramka ZigBee Tuya Smart Home, -40% 89,00 zł Kup teraz 53 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Brzeg
SONOFF BRAMKA ZIGBEE2MQTT WIELOFUNKCYJNY KLUCZ ZBDongle Plus-E 3.0 USB Kod producenta: 378707254 Marka: bez marki Seria: ZBDongle Plus-E Rodzaj: centrala sterująca oferta z allegro 70 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
SONOFF Dongle-E USB Zigbee plus 3.0 SMA interfejs, Uniwersalna bramka Marka: Sonoff Komunikacja: ZigBee -20% 150,00 zł Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Mokotów
SONOFF Dongle-P USB Zigbee plus 3.0 SMA interfejs, Uniwersalna bramka Marka: bez marki Komunikacja: ZigBee -20% 150,00 zł Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Mokotów
Bramka ZigBee 3.0 LAN RJ45 Mostek TUYA Smart Life USB-C antena 3dBi -17% 120,00 zł Kup teraz 99 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Termostat Grzejnikowy TUYA Zigbee 3X +Hub Gateway bramka centralka Rodzaj: elektryczne Marka: Arhatreya -14% 222,00 zł Kup teraz 190 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Bramka Tuya SmartLife ZigBee 3.0 Bluetooth Multi Ttyb + dwa czujniki zigbee -21% 70,00 zł Kup teraz 54 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
Bramka Tuya ZigBee Bluetooth Multi Mode Gateway Hub Kup teraz 69 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Katowice
Bramka Tuya Smart Life Wi-fi ZigBee JMWZG1 Kup teraz 59 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
BRAMKA ZigBee BRAMA Centrala Centralka SMART LIFE WIFI BLUETOOTH TUYA Kod producenta: Bramka GATEWAY Bluetooth ZIGBEE Marka: bez marki Seria: Bramka GATEWAY Bluetooth ZIGBEE Rodzaj: centrala sterująca oferta z allegro 69 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Radomin
Bramka Multimode ZigBee TUYA WIFI Bluetooth BLE HUB Gateway Seria: TUYA WIFI Zigbee Bluetooth Rodzaj: centrala sterująca Komunikacja: ZigBee Certyfikaty zgodności: CE -13% 75,00 zł Kup teraz 65 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Skoki
Centrala Bramka Zigbee Bluetooth WiFi USB BLE Tuya Smart Life Marka: Moes Rodzaj: centrala sterująca Zasilanie: sieciowe Komunikacja: ZigBee -65% 129,00 zł Kup teraz 44 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Targówek
Inteligentna Głowica Termostatyczna Garza z Bramką Zigbee 3.0 -55% 369,00 zł Kup teraz 165 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Piekoszów
Bramka Zigbee 3.0 TUYA Centralka mostek WIFI SMART Marka: Tuya Rodzaj: centrala sterująca Zasilanie: sieciowe Stan opakowania: oryginalne -20% 88,00 zł Kup teraz 70 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Reda
BRAMKA DO LACZENIA URZADZEN ZIGBEE ZARZADZANIE URZADZENIAMI WIFI SMART HOME Kod producenta: 72-200# Marka: Blow Seria: Bramki Zigbee + BLE + BLE Mesh Rodzaj: sterownik oferta z allegro 148 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Babiak
Tuya ZIgbee3.0 termostat z zaworem grzejnikowym 4 sztuki + bramka WiFi -10% 370,00 zł Kup teraz 330 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Fabryczna
MOES smart bramka zigbee TUYA mhub Marka: Moes Seria: Gateway Rodzaj: centrala sterująca Kod producenta: MOES-MHUB Kup teraz 89 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Promnice
Bramka / Gateway / Centralka / Zigbee / BLE / Tuya / Smart Life Kup teraz 74 ,49 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Bełchatów
Centrala sterująca Tuya Bramka Centralka ZigBee 3.0 EAN (GTIN): 000469799576 Kod producenta: Centralka sterująca inteligentny dom Marka: Tuya Seria: Bramka Centralka ZigBee 3.0 oferta z allegro 93 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczerców
Bramka Bitronvideo ZigBee USB home assistant i openhab dongle do HA Marka: Bitron Seria: AV2010/10 -25% 80,00 zł Kup teraz 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Toruń, Podgórz
Bramka zigbee 3.0 SGWG-001 -28% 35,00 zł Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Czeladź, Czeladź
BRAMKA DO LACZENIA URZADZEN ZIGBEE ZARZADZANIE URZADZENIAMI WIFI SMART HOME Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: G J JHVD Marka: Blow Seria: Bramki Zigbee + BLE + BLE Mesh oferta z allegro 158 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
Zestaw Smart Home: Bramka ZigBee RTX + Przełącznik dotykowy ZigBee Tuya Marka: Tuya Komunikacja: ZigBee -29% 140,00 zł do negocjacji Kup teraz 99 zł Sprzedający: osoba prywatna Łoś
Bramka Zigbee RTX ZGL1 + Wzmacniacz sygnału ZigBee do bramek TUYA Komunikacja: ZigBee Rodzaj: inny Marka: RTX -23% 130,00 zł Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Władysławowo
Bramka zigbee tuya Forta MC-110HK + głowica termostatyczna zigbee Marka: bez marki Rodzaj: zestaw termostatyczny prosty Licytacja 130 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Bramka Zigbee USB ZB-GW04 1.2 smarthome Komunikacja: ZigBee -41% 60,00 zł Kup teraz 35 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
Sterownik rolet Zigbee 3.0 Tuya dopuszkowy - zestaw 9 sztuk + bramka gratis Seria: Zigbee 3.0 Rodzaj: sterownik 550,00 zł Kup teraz 499 zł Sprzedający: osoba prywatna Koleczkowo
Bramka Zigbee Tuya Multi-mode Gateway smart BLE&Mesh, Wi-Fi, Rj-45 Marka: Moes -33% 299,00 zł Kup teraz 199 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Bolesławiec
Centralka bramka ZigBee 3.0 TUYA Smart Life LAN -30% 100,00 zł Kup teraz 70 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kielce
Bramka multimode ZigBee Bluetooth WIFI Tuya USB-C Stan opakowania: oryginalne Zasilanie: sieciowe Rodzaj: centrala sterująca Komunikacja: WiFi -10% 99,99 zł Kup teraz 89 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Kleczków
Alpina smart home bramka, gateway, (zigbee) Marka: Alpina Rodzaj: centrala sterująca -21% 115,00 zł Kup teraz 89 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Alpina - Bramka hub Zigbee do połączenia urządzeń w tym standardzie -25% 100,00 zł do negocjacji Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Świdnik
Sonoff Bramka Zigbee Bridge pro Marka: Sonoff Kup teraz 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Fabryczna