Promowane Model z druku 3D BRDM-2 Strzała 1/72 PROMOCJA Skala: Skala 1:72 i 1:76 Kup teraz 80 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bytom
BRDM2 rs sklejka 3mm Typ: lalki i figurki kolekcjonerskie Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Brodnica
BRDM-2 w polskim malowaniu 1/35 Skala: Skala 1:35 Kup teraz 299 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Hutki-Kanki
Model z druku 3D BRDM-2 Strzała 1/87 PROMOCJA Skala: H0 - 1:87 -34% 90,00 zł Kup teraz 59 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bytom
1992 Galoob Micro Machines BRDM-2 AT5 3 modele Rodzaj: inny Kup teraz 120 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Instrukcja BRDM-2 Rok wystawienia: 1971 oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny Licytacja 600 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Hrubieszów
Zestaw elementów do budowy modelu RC BRDM-2 Żbik , standard lub STRIELA-1 Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zielona Góra
Model kartonowy Answer BRDM 2P27 Trzmiel Typ: pojazdy wojskowe Kup teraz 49 zł Sprzedający: osoba prywatna Wschowa
BRDM-2 SILNIK TURBINA INSTALACJI FILTROWENTYLACYJN oryginał / kopia: oryginał -66% 599,00 zł Kup teraz 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Oświecim