Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 144 m² Cena za m²: 8669.12 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 400 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Jasienica, Bielski, 73 m² Cena za m²: 6744.67 zł Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1062 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łaz, Żary, Żarski, 100 m² Cena za m²: 3490 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1890 Powierzchnia działki: 1200 m² Ogłoszenie 349 000 zł Sprzedający: firma Łaz
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 156 m² Cena za m²: 11474.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 180 m² Cena za m²: 10833.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 660 m² Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 180 m² Cena za m²: 11055.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 660 m² Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 337 m² Cena za m²: 10378.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 1590 m² Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 154 m² Cena za m²: 7449.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 321 m² Ogłoszenie 1 145 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 200 m² Cena za m²: 8500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Powierzchnia działki: 1400 m² Ogłoszenie 1 700 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Chruszczobród, Łazy, Zawierciański, 160 m² Cena za m²: 1868.75 zł Powierzchnia działki: 1500 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Chruszczobród
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 131 m² Cena za m²: 7548.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 287 m² Ogłoszenie 989 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Łazy, Zawierciański, 277 m² Cena za m²: 1913.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1300 m² Ogłoszenie 530 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 81 m² Cena za m²: 9594.1 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 215 m² Ogłoszenie 780 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 169 m² Cena za m²: 7701.42 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Jasienica, Bielski, 73 m² Cena za m²: 6744.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1062 m² Ogłoszenie 490 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 128 m² Cena za m²: 8792.83 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 328 m² Ogłoszenie 1 129 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Rokitno Szlacheckie, Łazy, Zawierciański, 180 m² Cena za m²: 2105.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Powierzchnia działki: 1500 m² Ogłoszenie 379 000 zł Sprzedający: firma Rokitno Szlacheckie
Dom, Łazy, Łazy, Zawierciański, 204 m² Cena za m²: 1466.62 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1310 m² Ogrzewanie: brak Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Łuków, Łukowski, 120 m² Cena za m²: 4333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 520 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Jasienica, Bielski, 126 m² Cena za m²: 9920.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 919 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Hutki Kanki, Łazy, Zawierciański, 270 m² Cena za m²: 14037.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 4700 m² Ogłoszenie 3 790 000 zł Sprzedający: firma Hutki-Kanki
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 190 m² Cena za m²: 6488.71 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 172 m² Ogłoszenie 1 230 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 134 m² Cena za m²: 7447.76 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 100 m² Ogłoszenie 998 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Łazy, Zawierciański, 150 m² Cena za m²: 1793.33 zł Rok budowy: 1968 Powierzchnia działki: 554 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 182 m² Cena za m²: 6593.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 550 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 900 m² Cena za m²: 18777.78 zł Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 30000 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 16 900 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 107 m² Cena za m²: 12653.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 1 359 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Niegowoniczki, Łazy, Zawierciański, 370 m² Cena za m²: 4297.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 7995 m² Ogłoszenie 1 590 000 zł Sprzedający: firma Niegowoniczki
Dom, Kielce, Łazy, 300 m² Cena za m²: 2996.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 2900 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 163 m² Cena za m²: 7975.46 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 220 m² Cena za m²: 8863.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 880 m² Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 340 m² Cena za m²: 35294.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 12500 m² Ogłoszenie 12 000 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 193 m² Cena za m²: 12872.21 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 2 490 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Jerzmanowice Przeginia, Krakowski, 380 m² Cena za m²: 4342.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1850 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy, Jerzmanowice Przeginia, Krakowski, 101 m² Cena za m²: 6831.68 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 375 m² Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Dom, Łazy Wielkie, Krośnice, Milicki, 160 m² Cena za m²: 4681.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1920 Powierzchnia działki: 4542 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Łazy Wielkie
Dom, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 143 m² Cena za m²: 6291.11 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 330 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Łazy