Dom, Stare Budy Radziejowskie, Radziejowice, Żyrardowski, 200 m² Cena za m²: 6985.53 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1200 m² Ogłoszenie 1 399 900 zł Sprzedający: firma Stare Budy Radziejowskie
Dom, Budy Józefowskie, Radziejowice, Żyrardowski, 97 m² Cena za m²: 9238.44 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 723 m² Ogłoszenie 898 900 zł Sprzedający: firma Budy Józefowskie
Buda, budka, domek, legowisko dla kota na zimę. Marka: bez marki Kolor: beżowy Kod producenta: 01113bbdldknz Długość: 50 cm oferta z allegro 897 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Radków
Dom, Budy Dłutowskie, Dłutów, Pabianicki, 153 m² Cena za m²: 7731.11 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1246 m² Ogłoszenie 1 180 000 zł Sprzedający: firma Budy Dłutowskie
Buda, budka, domek, legowisko dla kota na zimę. Marka: bez marki Kod producenta: 01113bbdldknz Długość: 50 cm Szerokość produktu: 40 cm oferta z allegro 892 ,69 zł Sprzedający: osoba prywatna Radków
Dom, Sade Budy, Jaktorów, Grodziski, 106 m² Cena za m²: 14103.77 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 1 495 000 zł Sprzedający: firma Sade Budy
Domek dla psa | Kota | Legowisko Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: M043 Marka: bez marki Nazwa handlowa: buda domek legowisko dla psa kota posłanie oferta z allegro 29 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Piątek
Szafa grająca M 123 Unitra Fonica buda na wózek Kod producenta: lkdfdh Producent: UNITRA Kod taryfy celnej: 85221000 oferta z allegro 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Targ
Dom, Budy Mszczonowskie, Radziejowice, Żyrardowski, 300 m² Cena za m²: 5166.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 2500 m² Ogłoszenie 1 550 000 zł Sprzedający: firma Budy Mszczonowskie
Dom, Budy Michałowskie, Jaktorów, Grodziski, 164 m² Cena za m²: 24390.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 46000 m² Ogłoszenie 4 000 000 zł Sprzedający: firma Budy Michałowskie
Dom, Sade Budy, Jaktorów, Grodziski, 198 m² Cena za m²: 7070.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Powierzchnia działki: 800 m² Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Sade Budy
DOMEK DLA ZWIERZĄT LEGOWISKO DLA PSA KOTA BUDKA PLUSZOWY POSŁANIE BUDA Kod producenta: #9771 Marka: Przydasie.pl Długość: 35 cm Szerokość produktu: 35 cm oferta z allegro 99 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Staniątki
DOMEK DLA KOTA LEGOWISKO BUDKA PLUSZOWY MIĘKKI KOJEC PODUSZKA BUDA POSŁANIE Kod producenta: 064438MG Marka: ZWIERZOPASJA Długość: 53 cm Szerokość produktu: 33 cm oferta z allegro 99 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Staniątki
DOMEK DLA PSA KOTA DOMOWA BUDA LEGOWISKO POSŁANIE KOJEC PODUSZKA KANAPA EAN (GTIN): 6933497435007 Kod producenta: DOMEK DLA PSA KOTA DOMOWA BUDA LEGOWISKO Marka: Gotel Nazwa handlowa: legowisko domek budka dla psa kota oferta z allegro 209 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Buda Domek Dla Psa Kota Królika Przenośne Legowisko Domek Buda Miękki Kojec Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: M043 Marka: bez marki Typ: buda oferta z allegro 19 ,48 zł Sprzedający: osoba prywatna Czekanów
Dom, Budy Grzybek, Jaktorów, Grodziski, 132 m² Cena za m²: 7196.97 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Budy-Grzybek
Dom, Budy Grzybek, Jaktorów, Grodziski, 110 m² Cena za m²: 9636.36 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 1 060 000 zł Sprzedający: firma Budy-Grzybek
Legowisko buda budka chatka schronienie dla psa kota DOMEK L CLAW + FUTRO Kształt: kwadratowy Kolor: szary Materiał: inny Wypełnienie: pianka Kup teraz 100 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź
DOMEK DLA KOTA PSA LEGOWISKO BUDA LEGOWISKO POSŁANIE KOJEC PODUSZKA KANAPA Marka: bez marki Kod producenta: Domek dla zwierzat Care Life 2 Długość: 36 cm Szerokość produktu: 39 cm oferta z allegro 179 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Stara Niedziałka
Dom, Budy Słodkowskie, Turek, Turecki, 107 m² Cena za m²: 4093.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: firma Budy Słodkowskie
Dom, Budy Czarnockie, Piątnica, Łomżyński, 110 m² Cena za m²: 10818.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 3010 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Budy Czarnockie
LEGOWISKO DLA KOTA DOMEK BUDKA PLUSZOWY PODUSZKA POSŁANIE BUDA SZARY S Kod producenta: LEGOWISKO DLA KOTA DOMEK BUDKA KOJEC SZARE Marka: bez marki Długość: 53 cm Szerokość produktu: 33 cm oferta z allegro 65 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Budka dla Kota Psa Legowisko Schronienie Wygodny Ciepły Domek dla Zwierząt Kod producenta: 03764093997 Marka: bez marki Nazwa handlowa: jak w opisie Rodzaj: dla dwóch psów oferta z allegro 53 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bruśnik
Dom, Budy Józefowskie, Radziejowice, Żyrardowski, 97 m² Cena za m²: 9268.04 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 723 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Budy Józefowskie
LEGOWISKO DOMEK BUDKA DLA KOTA BUDA PLUSZOWE MIĘKKIE SZARE PRZYDASIE Kod producenta: #9771 Marka: Przydasie.pl Długość: 35 cm Szerokość produktu: 35 cm oferta z allegro 99 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Tomaszów Mazowiecki
Dom, Budy Wielgoleskie, Latowicz, Miński, 140 m² Cena za m²: 2821.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1991 Powierzchnia działki: 4741 m² Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Budy Wielgoleskie
Dom, Budy Czarnockie, Piątnica, Łomżyński, 183 m² Cena za m²: 2841.53 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 5160 m² Liczba pokoi: 1 Ogłoszenie 520 000 zł Sprzedający: firma Budy Czarnockie
Dom, Budy Głogowskie, Głogów Małopolski, Rzeszowski, 144 m² Cena za m²: 4040.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 788 m² Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Budy Głogowskie
Dom, Budy Grzybek, Jaktorów, Grodziski, 151 m² Cena za m²: 6537.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 476 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Budy-Grzybek
Dom, Budy Grabskie, Skierniewice, Skierniewicki, 267 m² Cena za m²: 2607.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 2782 m² Ogłoszenie 695 000 zł Sprzedający: firma Budy Grabskie
LEGOWISKO DLA KOTA DOMEK BUDKA KOJEC PLUSZOWY PODUSZKA POSŁANIE BUDA SZARY Kod producenta: 064438MG Marka: ZWIERZOPASJA Długość: 53 cm Szerokość produktu: 33 cm oferta z allegro 89 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Niepołomice
Dom, Budy Ciepielińskie, Pokrzywnica, Pułtuski, 100 m² Cena za m²: 11000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 10900 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Budy Ciepielińskie
Dom, Budy Lucieńskie, Gostynin, Gostyniński, 68 m² Cena za m²: 6029.41 zł Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 1800 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 410 000 zł Sprzedający: firma Budy Lucieńskie
Duża Skrzynka pocztowa z numerem domu na listy wrzutnia Metal-Bud A4 Kod producenta: A4_Nadruk_UV Marka: Metalbud.eu Kolor: szary Typ skrzynki: wrzutnia oferta z allegro 125 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Golina
Duża Skrzynka pocztowa z numerem domu na listy wrzutnia Metal-Bud A4 Kod producenta: A4_Nadruk_UV Marka: Metalbud.eu Kolor: szary Typ skrzynki: wrzutnia oferta z allegro 139 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Golina
Buda Dla Psa – Legowisko, Miękka Buda, Domek, HobbyDog Inari R4 60x55x60cm Rozmiar: L Typ: buda Materiał: inny materiał Marka: Hobbydog -25% 180,00 zł Kup teraz 135 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
Ręcznie robiony domek-legowisko dla psa lub kota – naturalny, z drapakiem! Rozmiar: S Typ: buda Materiał: inny materiał Marka: bez marki Kup teraz 275 zł Sprzedający: osoba prywatna Puńsk
Dom, Sade Budy, Jaktorów, Grodziski, 209 m² Cena za m²: 7172.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1215 m² Ogłoszenie 1 499 000 zł Sprzedający: firma Sade Budy
Dom, Budy Grzybek, Jaktorów, Grodziski, 143 m² Cena za m²: 9300.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 990 m² Ogłoszenie 1 330 000 zł Sprzedający: firma Budy-Grzybek
Dom, Budy Głogowskie, Głogów Małopolski, Rzeszowski, 145 m² Cena za m²: 4491.43 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 980 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Budy Głogowskie
DUŻY OCIEPLANY DOMEK DLA MAŁEGO PSA KOTA CHŁODZĄCY NA LATO WODOSZCZELNY Licytacja 108 ,05 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wieliczka
Buda budka dla psa pieska. Dom domek dla psa. Pufa siedzisko legowisko -10% 100,00 zł do negocjacji Kup teraz 90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Leszno
Dom, Buda Ruska, Krasnopol, Sejneński, 150 m² Cena za m²: 8000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 10000 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Buda Ruska
Kacznik, kurnik, domek dla gryzoni buda... dla królika, kury, kaczki do negocjacji Ogłoszenie 799 zł Sprzedający: osoba prywatna Poraj
Dom, Budy Czarnockie, Piątnica, Łomżyński, 1400 m² Cena za m²: 2135.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 4147 m² Ogłoszenie 2 990 000 zł Sprzedający: firma Budy Czarnockie
Dom, Sade Budy, Jaktorów, Grodziski, 116 m² Cena za m²: 5172.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 363 m² Ogłoszenie 600 000 zł Sprzedający: firma Sade Budy
Dom, Budy Głogowskie, Głogów Małopolski, Rzeszowski, 144 m² Cena za m²: 4040.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 7 m² Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Budy Głogowskie
Dom, Budy Głogowskie, Głogów Małopolski, Rzeszowski, 145 m² Cena za m²: 4491.43 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 980 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Budy Głogowskie
Domek dla psa | Kota | Legowisko Kod producenta: M043 Marka: bez marki Nazwa handlowa: buda domek legowisko dla psa kota posłanie Typ: buda Kup teraz 39 ,99 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Piątek
Dom, Budy Zosine, Jaktorów, Grodziski, 165 m² Cena za m²: 9690.91 zł Powierzchnia działki: 6300 m² Ogrodzenie: brak Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 1 599 000 zł Sprzedający: firma Budy Zosine
Dom, Stare Budy, Jaktorów, Grodziski, 85 m² Cena za m²: 12941.18 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 11000 m² Media: prąd Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Stare Budy
Domek buda dla kota brązowy pluszowy L z wyjmowaną poduszką Kod producenta: 0070750 Marka: bez marki Długość: 45 cm Szerokość produktu: 40 cm oferta z allegro 54 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Motycz
Dom, Budy, Białowieża, Hajnowski, 280 m² Cena za m²: 9642.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 4500 m² Ogłoszenie 2 700 000 zł Sprzedający: firma Budy
Dom, Budy Józefowskie, Radziejowice, Żyrardowski, 97 m² Cena za m²: 9228.95 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 723 m² Ogłoszenie 898 900 zł Sprzedający: firma Budy Józefowskie