Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 74 m² Cena za m²: 10463.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 170 m² Ogłoszenie 775 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 70 m² Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 300 m² Ogrzewanie: gazowe Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 4 100 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 63 m² Cena za m²: 8739.16 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 100 m² Ogłoszenie 550 305 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 72 m² Cena za m²: 8645.22 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 70 m² Ogłoszenie 620 640 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 108 m² Cena za m²: 9105.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 278 m² Ogłoszenie 980 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 74 m² Cena za m²: 8711.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 104 m² Ogłoszenie 641 965 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 124 m² Cena za m²: 7692.31 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 520 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 121 m² Cena za m²: 8719.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 255 m² Ogłoszenie 1 055 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 120 m² Cena za m²: 9158.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 1 099 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 145 m² Cena za m²: 7931.03 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1022 m² Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 127 m² Cena za m²: 6929.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 420 m² Ogłoszenie 880 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 126 m² Cena za m²: 5944.44 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 180 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 116 m² Cena za m²: 5594.83 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 116 m² Cena za m²: 5594.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 74 m² Cena za m²: 10517.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 130 m² Ogłoszenie 779 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 135 m² Cena za m²: 6362.96 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 180 m² Cena za m²: 4883.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 460 m² Ogłoszenie 879 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 135 m² Cena za m²: 6814.81 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 920 m² Ogłoszenie 920 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 142 m² Cena za m²: 8098.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1022 m² Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 137 m² Cena za m²: 9425.69 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 564 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 290 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 102 m² Cena za m²: 7755.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 789 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 160 m² Cena za m²: 8118.75 zł Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 1 299 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 144 m² Cena za m²: 7990.55 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1022 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Pępowo
Dom, Pępowo, Żukowo, Kartuski, 261 m² Cena za m²: 7314.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1059 m² Ogłoszenie 1 909 000 zł Sprzedający: firma Pępowo