Dom, Wólka Dworska, Góra Kalwaria, Piaseczyński, 121 m² Cena za m²: 9883.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 750 m² Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Wólka Dworska
Dom, Wólka Kosowska, Lesznowola, Piaseczyński, 178 m² Cena za m²: 6469.59 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 550 m² Ogłoszenie 1 149 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kosowska
Dom, Wólka Mińska, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Cena za m²: 8269.23 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 171 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Wólka Mińska
Dom, Łosia Wólka, Czosnów, Nowodworski, 165 m² Cena za m²: 9993.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1920 m² Ogłoszenie 1 645 000 zł Sprzedający: firma Łosia Wólka
Dom, Wólka Poznańska, Stoczek Łukowski, Łukowski, 700 m² Cena za m²: 4714.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 40000 m² Ogłoszenie 3 300 000 zł Sprzedający: firma Wólka Poznańska
Dom, Wólka Radzymińska, Nieporęt, Legionowski, 410 m² Cena za m²: 10243.9 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 14000 m² Ogłoszenie 4 200 000 zł Sprzedający: firma Wólka Radzymińska
Dom, Wólka Podleśna, Trzebownisko, Rzeszowski, 143 m² Cena za m²: 2937.88 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 22 m² Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Wólka Podleśna
Dom, Biskupie Kolonia, Wólka, Lubelski, 250 m² Cena za m²: 6600 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 900 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Biskupie-Kolonia
Dom, Łuszczów Pierwszy, Wólka, Lubelski, 140 m² Cena za m²: 6857.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 3900 m² Ogłoszenie 959 999 zł Sprzedający: firma Łuszczów Pierwszy
Dom, Kolonia Świdnik Mały, Wólka, Lubelski, 279 m² Cena za m²: 6451.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1998 Powierzchnia działki: 3400 m² Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Kolonia Świdnik Mały
Dom, Wólka Rokicka Kolonia, Lubartów, Lubartowski, 100 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1971 Powierzchnia działki: 2161 m² Ogłoszenie 500 000 zł Sprzedający: firma Wólka Rokicka-Kolonia
Dom, Wólka Kosowska, Lesznowola, Piaseczyński, 127 m² Cena za m²: 7054.3 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 314 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kosowska
Dom, Wólka Kosowska, Lesznowola, Piaseczyński, 127 m² Cena za m²: 7054.3 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 313 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kosowska
Dom, Wólka Kosowska, Lesznowola, Piaseczyński, 127 m² Cena za m²: 6818.9 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 869 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kosowska
Dom, Wólka Kosowska, Lesznowola, Piaseczyński, 127 m² Cena za m²: 7054.3 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 357 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kosowska
Dom, Wólka Bosowska, Gnojno, Buski, 100 m² Cena za m²: 1490 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 12668 m² Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Wólka Bosowska
Dom, Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa, 155 m² Cena za m²: 16774.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 1855 m² Ogłoszenie 2 600 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Dom, Wólka Przybójewska, Czerwińsk nad Wisłą, Płoński, 154 m² Cena za m²: 5500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 852 m² Ogłoszenie 847 000 zł Sprzedający: firma Wólka Przybójewska
Dom, Turka, Wólka, Lubelski, 1000 m² Cena za m²: 10500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1857 Powierzchnia działki: 98200 m² Ogłoszenie 10 500 000 zł Sprzedający: firma Turka
Dom, Wólka, Wólka, Lubelski, 200 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1400 m² Ogrzewanie: olejowe Ogłoszenie 999 999 zł Sprzedający: firma Wólka
Dom, Wólka Mińska, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Cena za m²: 12756.57 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 171 m² Ogłoszenie 1 330 000 zł Sprzedający: firma Wólka Mińska
Dom, Turka, Wólka, Lubelski, 140 m² Cena za m²: 6707.14 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 1554 m² Ogłoszenie 939 000 zł Sprzedający: firma Turka
Dom, Wólka Pełkińska, Jarosław, Jarosławski, 330 m² Cena za m²: 1969.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1971 Powierzchnia działki: 2485 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Wólka Pełkińska
Dom, Wólka Nurzecka, Nurzec Stacja, Siemiatycki, 84 m² Cena za m²: 2369.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1973 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Wólka Nurzecka
Dom, Wólka, Suchowola, Sokólski, 80 m² Cena za m²: 2125 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1955 Powierzchnia działki: 3500 m² Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Wólka
Dom, Wólka Pracka, Piaseczno, Piaseczyński, 118 m² Cena za m²: 8884.75 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Wólka Pracka
Dom, Wólka Pracka, Piaseczno, Piaseczyński, 80 m² Cena za m²: 9111.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 730 000 zł Sprzedający: firma Wólka Pracka
Dom, Turka, Wólka, Lubelski, 119 m² Cena za m²: 7176.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 505 m² Ogłoszenie 854 000 zł Sprzedający: firma Turka
Dom, Krupia Wólka, Prażmów, Piaseczyński, 134 m² Cena za m²: 9603.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 1 285 000 zł Sprzedający: firma Krupia Wólka
Dom, Sobianowice, Wólka, Lubelski, 70 m² Cena za m²: 6285.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1925 Powierzchnia działki: 1800 m² Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: firma Sobianowice
Dom, Wólka Dobryńska, Zalesie, Bialski, 40 m² Cena za m²: 3750 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 2832 m² Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Wólka Dobryńska
Dom, Łuszczów Pierwszy, Wólka, Lubelski, 159 m² Cena za m²: 7220.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 3300 m² Ogłoszenie 1 148 000 zł Sprzedający: firma Łuszczów Pierwszy
Dom, Wólka Tanewska, Ulanów, Niżański, 229 m² Cena za m²: 1109.17 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 976 m² Ogłoszenie 254 000 zł Sprzedający: firma Wólka Tanewska
Dom, Świdnik Duży, Wólka, Lubelski, 178 m² Cena za m²: 4971.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 885 m² Ogłoszenie 885 000 zł Sprzedający: firma Świdnik Duży
Dom, Łuszczów Pierwszy, Wólka, Lubelski, 249 m² Cena za m²: 5374.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 1300 m² Ogłoszenie 1 339 000 zł Sprzedający: firma Łuszczów Pierwszy
Magnes Bilet Wulka (Wólka) - Posen Hbf Kup teraz 8 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Nojewo
Dom, Wólka Kosowska, Lesznowola, Piaseczyński, 120 m² Cena za m²: 9991.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 266 m² Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kosowska
Dom, Wólka Mińska, Mińsk Mazowiecki, Miński, 104 m² Cena za m²: 12307.69 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 171 m² Ogłoszenie 1 280 000 zł Sprzedający: firma Wólka Mińska
Dom, Krupia Wólka, Prażmów, Piaseczyński, 164 m² Cena za m²: 11543.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 888 000 zł Sprzedający: firma Krupia Wólka
Dom, Wólka Podleśna, Trzebownisko, Rzeszowski, 138 m² Cena za m²: 3189.25 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 493 m² Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Wólka Podleśna
Dom, Łuszczów Drugi, Wólka, Lubelski, 160 m² Cena za m²: 6243.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 1500 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Łuszczów Drugi
Dom, Wólka Starzyńska, Szczekociny, Zawierciański, 180 m² Cena za m²: 2316.67 zł Rok budowy: 1984 Powierzchnia działki: 2600 m² Ogrodzenie: drewniane Ogłoszenie 417 000 zł Sprzedający: firma Wólka Starzyńska
Dom, Wólka Leszczańska, Żmudź, Chełmski, 500 m² Cena za m²: 800 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 20000 m² Liczba pokoi: 10 Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Wólka Leszczańska
Dom, Wólka Kozodawska, Piaseczno, Piaseczyński, 255 m² Cena za m²: 7446.6 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 832 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 1 900 000 zł Sprzedający: firma Wólka Kozodawska
Dom, Wólka, Wólka, Lubelski, 200 m² Cena za m²: 5000.25 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1400 m² Ogrzewanie: olejowe Ogłoszenie 1 000 050 zł Sprzedający: firma Wólka
Dom, Łuszczów Drugi, Wólka, Lubelski, 160 m² Cena za m²: 7375 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 927 m² Ogłoszenie 1 180 000 zł Sprzedający: firma Łuszczów Drugi
Dom, Wólka Górska, Jabłonna, Legionowski, 260 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 2247 m² Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Wólka Górska
Dom, Wólka Grodziska, Grodzisk Mazowiecki, Grodziski, 149 m² Cena za m²: 6665.99 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 989 900 zł Sprzedający: firma Wólka Grodziska
Dom, Świdnik Duży, Wólka, Lubelski, 187 m² Cena za m²: 7165.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 3890 m² Ogłoszenie 1 340 000 zł Sprzedający: firma Świdnik Duży
Dom, Świdnik Mały, Wólka, Lubelski, 145 m² Cena za m²: 8218.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 1474 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Świdnik Mały
Dom, Wólka Przedmieście, Wasilków, Białostocki, 144 m² Cena za m²: 4340.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 895 m² Ogłoszenie 625 000 zł Sprzedający: firma Wólka-Przedmieście
Dom, Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa, 540 m² Cena za m²: 3333.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1260 m² Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Dom, Nowy Sącz, Wólki, 137 m² Cena za m²: 4598.54 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Powierzchnia działki: 518 m² Ogłoszenie 630 000 zł Sprzedający: firma Nowy Sącz
talerz 16cm ozdobny VILLEROY & BOCH siewca, gołąbki, domek, orka wołkami Kup teraz 96 ,69 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kujawy