KOMPAKTOWY GENERATOR OZONU Air Purifier OCZYSZCZACZ POWIETRZA OZONATOR 30m2 Kup teraz 99 ,90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kaczory
Dom, Radawa, Wiązownica, Jarosławski, 30 m² Cena za m²: 9333.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 600 m² Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Radawa
Dom, Ramoty, Stary Targ, Sztumski, 30 m² Cena za m²: 8966.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1000 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 269 000 zł Sprzedający: firma Ramoty
Dom, Kosówka, Wadowice Górne, Mielecki, 30 m² Cena za m²: 3266.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 3000 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 98 000 zł Sprzedający: firma Kosówka
Dom, Drzewce, Białe Błota, Bydgoski, 30 m² Cena za m²: 3233.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 340 m² Ogłoszenie 97 000 zł Sprzedający: firma Drzewce
Dom, Michalice, Namysłów, Namysłowski, 30 m² Cena za m²: 7000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 435 m² Ogłoszenie 210 000 zł Sprzedający: firma Michalice
Osuszacz Powietrza VS-DH05 2L Do 30m2 Cichy Timer Pilot Kod producenta: MT6531 Marka: bez marki Model: AIR-DRY PRO Kolor dominujący: biały oferta z allegro 78 zł Sprzedający: osoba prywatna Września
Dom, Bydgoszcz, Myślęcinek, Rynkowo, Las Gdańs, 30 m² Cena za m²: 3300 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1982 Powierzchnia działki: 222 m² Ogłoszenie 99 000 zł Sprzedający: firma Bydgoszcz
Dom, Nowy Dwór, Nowy Dwór, Sokólski, 30 m² Cena za m²: 6666.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1940 Powierzchnia działki: 7400 m² Ogłoszenie 200 000 zł Sprzedający: firma Nowy Dwór
Dom, Gruszki, Płaska, Augustowski, 30 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2000 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Gruszki
Dom, Chojne, Sieradz, Sieradzki, 30 m² Cena za m²: 6000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 530 m² Ogłoszenie 180 000 zł Sprzedający: firma Chojne
EasyAcc 2w1 Osuszacz Powietrza i Suszarka 3L/Dzień 30 m² Cichy -40% 500,00 zł Kup teraz 299 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kocmyrzów
Dom, Skubianka, Serock, Legionowski, 30 m² Cena za m²: 9333.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 749 m² Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Skubianka
Klimatyzator przenośny pokojowy DUO 3kW WiFi 30m2 Kup teraz 800 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Targ
Dom, Dziesławice, Stopnica, Buski, 30 m² Cena za m²: 5500 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 23000 m² Ogrzewanie: brak Ogłoszenie 165 000 zł Sprzedający: firma Dziesławice
Dom, Jaszkowo, Zaniemyśl, Średzki, 30 m² Cena za m²: 2566.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 200 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 77 000 zł Sprzedający: firma Jaszkowo
Dom, Kłębowo, Lidzbark Warmiński, Lidzbarski, 30 m² Cena za m²: 10666.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 130 m² Ogrzewanie: kominkowe Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Kłębowo
Dom, Bielsko Biała, Lipnik, 30 m² Cena za m²: 2200 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 350 m² Ogłoszenie 66 000 zł Sprzedający: firma Bielsko-Biała
Dom, Królewo, Joniec, Płoński, 30 m² Cena za m²: 5666.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 700 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Królewo
Dom, Gdańsk, Osowa, 30 m² Cena za m²: 2833.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 850 m² Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Przenośny klimatyzator Kalorik ACM 1010 powierzchnia 30-40M2 + pilot Marka: Kalorik Kolor dominujący: biały Kup teraz 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Domek całoroczny mobilny 35m2 plus taras 30m2 Ogłoszenie 230 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Opole, Półwieś
Oczyszczacz powietrza DESCON DA-P055 55W, 30m2, lampa UV-C Model: DA-PO55 Kolor dominujący: biały Maksymalna wielkość pomieszczenia: 30 m² Poziom hałasu: 55 dB -45% 255,00 zł do negocjacji Kup teraz 139 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Widzew
Dyfuzor zapachowy Cecotec Nawilżacz Aromatyzer 30m2 Bluetooth LED Timer Marka: Cecotec Kolor dominujący: czarny Model: PureAroma 550 Connected Typ: nawilżacz parowy 85,00 zł Kup teraz 79 zł Sprzedający: osoba prywatna komorniki
Domek, biuro, pawilon 30m2, Okazja!!! Ogłoszenie 58 000 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Super Cena Platforma pod Domek Pływający 30m2 Marka: MMrs Rodzaj: inna -42% 1390,00 zł Kup teraz 799 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Stare Jabłonki
Oczyszczacz powietrza AirPurifier, 30 m², Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Nowogard