Promowane Kampinos - sprzedam działkę budowlaną o pow. 1000 m. Powierzchnia: 1000 m² Typ działki: budowlana do negocjacji Ogłoszenie 215 000 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kampinos
Promowane Zdjęcia i filmy z drona | Działki, nieruchomości, tereny inwestycyjne Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Podolany
Promowane Działka na Mazurach budowlana z linią brzegową jeziora Dejguny w Grzybowie Powierzchnia: 2200 m² Typ działki: budowlana do negocjacji Ogłoszenie 616 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Grzybowo
Promowane Działki na Mazurach budowlane przy jeziorze tanie . Powierzchnia: 1500 m² Typ działki: budowlana-jednorodzinna do negocjacji Ogłoszenie 60 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Kętrzyn
Promowane Fiskars nożyce sekator sekatory zestaw do ogrodu na działkę jakość Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 229 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Jarosław
Promowane Działka 7 arów, Leżajsk Typ działki: budowlana Powierzchnia: 700 m² Cena za m²: 13000 zł do negocjacji Ogłoszenie 91 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Leżajsk
Promowane Działka ogrodowa ROD Wiosna Jelcz-Laskowice Rodzaj: Inne Ogłoszenie 20 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelcz-Laskowice
Promowane Ogródki działkowe relaks Wolbrom działka Powierzchnia: 270 m² Typ działki: rekreacyjna do negocjacji Ogłoszenie 26 000 zł Sprzedający: osoba prywatna wolbrom
Promowane Działka rolna Brudzeń Mały Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Kanalizacja: brak Typ działki: rolna Ogłoszenie 95 480 zł Sprzedający: osoba prywatna Brudzeń Duży, Brudzeń Mały
Promowane Działka budowlana Powierzchnia: 1670 m² Typ działki: budowlana do negocjacji Ogłoszenie 190 zł Sprzedający: osoba prywatna Kamesznica
Promowane Kompleksowe czyszczenie działek,przygotowanie terenu glebogryzarką. Ogłoszenie 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Zambrów
Promowane Grunty | 2.16ha | Ruda Wolińska 08-117 | 23km od Siedlec Powierzchnia: 21600 m² Typ działki: rolna Kanalizacja: brak Ogrodzenie: brak do negocjacji Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda Wolińska
Promowane Szybki dojazd S8! Działka 600m2 z odnowioną altaną 35m2 – ROD Strachowice Ogłoszenie 24 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Fabryczna
Promowane Działka z domem Warszawa Wilanów ul. Wiertnicza Powierzchnia: 1800 m² Typ działki: budowlana do negocjacji Ogłoszenie 8 200 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Promowane Działka leśna, Las 5600 m. kw. Powierzchnia: 5600 m² Typ działki: leśna do negocjacji Ogłoszenie 134 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Grodzisk
Promowane Mobilna Łazienka WC + Prysznic | Działka Mauzer Budowa Wychodek Latryna WC Stan opakowania: oryginalne Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 90 kg Kup teraz 2 800 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Śródmieście
Promowane Działka budowlana 283 m² dom + biznes Powierzchnia: 283 m² Typ działki: budowlana Ogłoszenie 255 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Łowicz
Promowane Las mieszany na Mazurach OKAZJA! Powierzchnia: 31.300 m² Typ działki: leśna do negocjacji Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Drygały
Promowane DZIAŁKA BUDOWLANA - PRZEZDROWICE Powierzchnia: 1090 m² Typ działki: budowlana-jednorodzinna Cena za m²: 192.67 zł Kanalizacja: miejska Ogłoszenie 210 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Przezdrowice
Promowane Działka ROD Gdynia – murowany domek, poddasze, kominek Powierzchnia: 320 m² Typ działki: rekreacyjna do negocjacji Ogłoszenie 92 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia
Promowane Działka budowlana dom jednorodzinny Powierzchnia: 3024 m² Typ działki: budowlana-jednorodzinna do negocjacji Ogłoszenie 125 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Grudziądz
Promowane Ogródek działkowy ,działka ROD, 4,5 ara Strefa Nowa Sól -29% 27000,00 zł do negocjacji Kup teraz 19 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowa Sól
Promowane Działka inwestycyjna NYSA Atrakcyjna Powierzchnia: 25 m² Typ działki: handlowo-usługowa do negocjacji Ogłoszenie 260 000 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Nysa
Promowane DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA 46 ARÓW KOŁO KROSNA PODPARPACKIE Typ działki: budowlana Powierzchnia: 4600 m² do negocjacji Ogłoszenie 185 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Krosno
Promowane Nowa Przetwornica Napięcia DATOUBOSS 1500W 12V na 230V – Kamper, Działka Napięcie wejściowe: 12 V Moc użytkowa: 1500 W -20% 499,00 zł Kup teraz 399 zł Sprzedający: osoba prywatna Ełk
Działka ROD Aster Lubaczów rekreacyjna Powierzchnia: 482 m² Typ działki: rekreacyjna Kanalizacja: brak Ogrodzenie: siatka do negocjacji Ogłoszenie 27 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Lubaczów
Działka, Milejczyce, Milejczyce, Siemiatycki, 1613 m² Powierzchnia: 1613 m² Cena za m²: 73.78 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Media: prąd Ogłoszenie 119 000 zł Sprzedający: firma Milejczyce
Działka, Warszawa, Wilanów, Kępa Zawadowska, 1308 m² Powierzchnia: 1308 m² Cena za m²: 1185.02 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 550 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Działka, Koszwały, Cedry Wielkie, Gdański, 2161 m² Powierzchnia: 2161 m² Cena za m²: 220 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 475 420 zł Sprzedający: firma Koszwały
Działka, Juszkowo, Pruszcz Gdański, Gdański, 921 m² Powierzchnia: 921 m² Cena za m²: 530.94 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 489 000 zł Sprzedający: firma Juszkowo
Działka, Koszwały, Cedry Wielkie, Gdański, 2158 m² Powierzchnia: 2158 m² Cena za m²: 220 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 474 760 zł Sprzedający: firma Koszwały
Działka, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Warszawski zachodni, 1871 m² Powierzchnia: 1871 m² Cena za m²: 641.37 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Ołtarzew
Działka, Stara Wieś, Nadarzyn, Pruszkowski, 100000 m² Powierzchnia: 100000 m² Cena za m²: 120 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 12 000 000 zł Sprzedający: firma Stara Wieś
Działka, Wolica, Nadarzyn, Pruszkowski, 3516 m² Powierzchnia: 3516 m² Cena za m²: 600.11 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 2 110 000 zł Sprzedający: firma Wolica
Działka, Jaktorów, Jaktorów, Grodziski, 17500 m² Powierzchnia: 17500 m² Cena za m²: 400 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 7 000 000 zł Sprzedający: firma Jaktorów
Działka, Milejczyce, Milejczyce, Siemiatycki, 5391 m² Powierzchnia: 5391 m² Cena za m²: 148.4 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 800 000 zł Sprzedający: firma Milejczyce
Działka, Komorów, Michałowice, Pruszkowski, 1981 m² Powierzchnia: 1981 m² Cena za m²: 1100.45 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 2 180 000 zł Sprzedający: firma Komorów
Działka, Wisła, Cieszyński, 1530 m² Powierzchnia: 1530 m² Cena za m²: 228.76 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Wisła
Działka, Lubanie, Lubanie, Włocławski, 2700 m² Powierzchnia: 2700 m² Cena za m²: 77.78 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 210 000 zł Sprzedający: firma Lubanie
Działka, Sosnowiec, 9777 m² Powierzchnia: 9777 m² Cena za m²: 320 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 3 128 640 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Ustronie Morskie, Ustronie Morskie, Kołobrzeski, 583 m² Powierzchnia: 583 m² Cena za m²: 377.36 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 220 000 zł Sprzedający: firma Ustronie Morskie
Działka, Dygowo, Dygowo, Kołobrzeski, 1054 m² Powierzchnia: 1054 m² Cena za m²: 75.9 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: inna Ogłoszenie 80 000 zł Sprzedający: firma Dygowo
Działka, Bęczyn, Brzeźnica, Wadowicki, 2960 m² Powierzchnia: 2960 m² Cena za m²: 70.95 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 210 000 zł Sprzedający: firma Bęczyn
Działka, Kołaczkowo, Szubin, Nakielski, 1101 m² Powierzchnia: 1101 m² Cena za m²: 65.4 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 72 000 zł Sprzedający: firma Kołaczkowo
Działka, Sztum, Sztum, Sztumski, 3148 m² Powierzchnia: 3148 m² Cena za m²: 100.06 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 315 000 zł Sprzedający: firma Sztum
Działka, Saki, Narew, Hajnowski, 3012 m² Powierzchnia: 3012 m² Cena za m²: 39.84 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Saki
Działka, Bilcza, Morawica, Kielecki, 18800 m² Powierzchnia: 18800 m² Cena za m²: 250 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 4 700 000 zł Sprzedający: firma Bilcza
Działka, Warszawa, Ursynów, 7669 m² Powierzchnia: 7669 m² Cena za m²: 700 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 5 368 300 zł Sprzedający: firma Warszawa
Działka, Kolbudy, Kolbudy, Gdański, 799 m² Powierzchnia: 799 m² Cena za m²: 400.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 320 000 zł Sprzedający: firma Kolbudy
Działka, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 11700 m² Powierzchnia: 11700 m² Cena za m²: 598.29 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 7 000 000 zł Sprzedający: firma Łazy
Mieszkanie, Gdynia, Działki Leśne, 80 m² Powierzchnia: 80 m² Rok budowy: 1935 Informacje dodatkowe: domofon lub wideofon Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 2 900 zł Sprzedający: firma Gdynia
Działka, Warszawa, Wilanów, Powsin, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 978.57 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 1 370 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Działka, Tarnów, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 156.67 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 47 000 zł Sprzedający: firma Tarnów
Działka, Siestrzeń, Żabia Wola, Grodziski, 970 m² Powierzchnia: 970 m² Cena za m²: 237.11 zł Ogrodzenie: siatka Typ działki: leśna Ogłoszenie 230 000 zł Sprzedający: firma Siestrzeń
Działka, Drożdżyn, Sochocin, Płoński, 2200 m² Powierzchnia: 2200 m² Cena za m²: 202.27 zł Ogrodzenie: inne Typ działki: budowlana Ogłoszenie 445 000 zł Sprzedający: firma Drożdżyn
Działka, Wysin, Liniewo, Kościerski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 95 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Wysin
Działka, Leszczka, Siemiatycze, Siemiatycki, 2700 m² Powierzchnia: 2700 m² Cena za m²: 47.41 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 128 000 zł Sprzedający: firma Leszczka
Działka, Wilkasy, Giżycko, Giżycki, 959 m² Powierzchnia: 959 m² Cena za m²: 237.75 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 228 000 zł Sprzedający: firma Wilkasy
Działka, Cząstków Mazowiecki, Czosnów, Nowodworski, 1300 m² Powierzchnia: 1300 m² Cena za m²: 298.46 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 388 000 zł Sprzedający: firma Cząstków Mazowiecki