GRABOWO GRABOWEN JEZIORA GOŁDAP GAWLIK ŁAŻNO MAZURY 1915 Nazwa: GRABOWO GRABOWEN JEZIORA GOŁDAP, GAWLIK, ŁAŻNO Szerokość produktu: 40.9 cm Wysokość produktu: 34.6 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 160 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
GOŁDAP POWIAT- WIDOK - TEN PRZEDMIOT EAN (GTIN): 5901720816160 Kod producenta: BD1616-1135 Marka: bez marki Stan opakowania: oryginalne aukcja z allegro 1 ,25 zł Sprzedający: osoba prywatna Elbląg
GOŁDAP - WIDOK - TEN PRZEDMIOT EAN (GTIN): 5901720816160 Kod producenta: BD1616-1135 Marka: bez marki Stan opakowania: oryginalne aukcja z allegro 2 ,49 zł Sprzedający: osoba prywatna Elbląg
GOŁDAP - RUINY, KOŚCIÓŁ, 1914/15 Znaczek: nie Region: Mazury Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 24 zł Sprzedający: osoba prywatna Legnica
GOŁDAP, BAŁUPIANY, GRYGIELISZKI, PIETRASZKI, JEZIORO GOŁDAP WARMIA i MAZURY Nazwa: GOŁDAP, BAŁUPIANY, GRYGIELISZKI, PIETRASZKI, NIEDRZWICA, PLAVNI; GAVRILOVO (Goldap, Ballenau, Grilsen, Peterkeim, Niederwitz, Plauendorf,) Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 58.5 cm Data wydania: 1919-1945 oferta z allegro 210 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
GOŁDAP PLAC ZWYCIĘSTWA Znaczek: tak Region: Warmia Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Gołdap Dom Wycieczkowy PTTK 1978r. Znaczek: nie Region: Mazury Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Gołdap i okolice 1975r. Znaczek: nie Region: Mazury Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Dom, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 300 m² Cena za m²: 1196.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Powierzchnia działki: 924 m² Ogłoszenie 359 000 zł Sprzedający: firma Gołdap
Działka, Galwiecie, Gołdap, Gołdapski, 219456 m² Powierzchnia: 219456 m² Cena za m²: 39.64 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: inna Ogłoszenie 8 700 000 zł Sprzedający: firma Galwiecie
Gołdap - Hamburg 13.5.18 stemple pomocnicze Hamburga Typ: całości do 1918 Rodzaj: kasowany aukcja z allegro 39 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
GOŁDAP, BUDRY, DĄBRÓWKA (Goldap, Buddern, Dombrowken) WARMIA I MAZURY Nazwa: GOŁDAP, BUDRY, DĄBRÓWKA (Goldap, Buddern, Dombrowken) Darkehmen (Oziorsk, Rosja, Obwód Królewiecki) WARMIA I MAZURY Szerokość produktu: 33.5 cm Wysokość produktu: 30 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 210 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
Działka, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 2668 m² Powierzchnia: 2668 m² Cena za m²: 112.82 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 301 000 zł Sprzedający: firma Gołdap
Działka, Kośmidry, Gołdap, Gołdapski, 1340 m² Powierzchnia: 1340 m² Cena za m²: 41.04 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 55 000 zł Sprzedający: firma Kośmidry
Dom, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 240 m² Cena za m²: 5208.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 890 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Gołdap
Notgeld Gołdap (Goldap) 1921, 4 banknoty pieniądz zastępczy świetny stan Okres: 1916 - 1924 marki i ruble do negocjacji Kup teraz 99 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Koszalin
Mieszkanie, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 34 m² Powierzchnia: 33.8 m² Rok budowy: 1980 Liczba pięter budynku: 4 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Gołdap
Mieszkanie, Grabowo, Gołdap, Gołdapski, 51 m² Powierzchnia: 50.7 m² Cena za m²: 3353.06 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 170 000 zł Sprzedający: firma Grabowo
GOŁDAP~ GIMNAZJUM~ REKLAMA CARL JAHNKE~ ok. 1915 Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Data: do 1945 Znaczek: nie do negocjacji Kup teraz 162 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Zwierzyniec
Latarka sygnalizacyjna PRL Wuteh Gołdap -14% 35,00 zł Kup teraz 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Krosno
Działka, Juchnajcie, Gołdap, Gołdapski, 28354 m² Powierzchnia: 28354 m² Cena za m²: 3.88 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: inna Ogłoszenie 110 000 zł Sprzedający: firma Juchnajcie
Działka, Włosty, Gołdap, Gołdapski, 176703 m² Powierzchnia: 176703 m² Cena za m²: 2.55 zł Typ działki: leśna Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Włosty
Działka, Włosty, Gołdap, Gołdapski, 39866 m² Powierzchnia: 39866 m² Cena za m²: 3.76 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Włosty
Dom, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 350 m² Cena za m²: 3142.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 350 m² Ogłoszenie 1 100 000 zł Sprzedający: firma Gołdap
Działka, Boćwiński Młyn, Gołdap, Gołdapski, 4606 m² Powierzchnia: 4606 m² Cena za m²: 19.54 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 90 000 zł Sprzedający: firma Boćwiński Młyn
Działka, Bitkowo, Gołdap, Gołdapski, 3394 m² Powierzchnia: 3394 m² Cena za m²: 29.46 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 100 000 zł Sprzedający: firma Bitkowo
Magnes na lodówkę - 329g. GOŁDAP Kup teraz 5 ,99 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Radom
Mieszkanie, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 40 m² Powierzchnia: 40.03 m² Cena za m²: 4746.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1925 Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: firma Gołdap
Magazyny i hale, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 161 m² Powierzchnia: 160.88 m² Liczba pomieszczeń: 13 Rok budowy: 1930 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 3 218 zł Sprzedający: firma Gołdap
GOŁDAP Kościół + cmentarz I wś zestaw 2 pocztówki Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu Znaczek: nie Ogłoszenie 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda
GOŁDAP Goldaper Berg Gołdapska Góra Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu Data: do 1945 Ogłoszenie 110 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda
GOŁDAP Panorama Region: Mazury Obieg: bez obiegu Data: do 1945 Znaczek: nie Ogłoszenie 55 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda
GOŁDAP Kumiecie Wielkie Goldaper See Hermeshof gospoda Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu Data: do 1945 Ogłoszenie 135 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ruda
GOŁDAP Mauerstrasse Region: Mazury Obieg: bez obiegu Data: do 1945 Znaczek: nie Ogłoszenie 75 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ruda
GOŁDAP WARMIA I MAZURY Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk 6
Działka, Zatyki, Gołdap, Gołdapski, 58000 m² Powierzchnia: 58000 m² Cena za m²: 5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 290 000 zł Sprzedający: firma Zatyki
Gołdap ostpr - Gołdap . Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu Data: do 1945 Licytacja 100 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Piechowice
Dom, Gołdap, Gołdap, Gołdapski, 332 m² Cena za m²: 4487.95 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 2203 m² Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Gołdap
GOŁDAP i okolice (Mini przewodnik), PIAST (tekst), STACHURSKI (zdjęcia) Stan opakowania: oryginalne Wydawnictwo: Agencja Fotograficzno-Wydawnicza "Mazury" Tytuł: GOŁDAP i okolice (Mini przewodnik) Autor: Maciej PIAST (tekst), Andrzej STACHURSKI (zdjęcia) oferta z allegro 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
GOŁDAP Sanatorium w Gołdapi pocztówka A. Stachurski Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu Data: po 1945 -22% 6,75 zł Kup teraz 5 ,25 zł Sprzedający: osoba prywatna POZNAŃ, Grunwald
Gołdap 1:25 000 1944 Oryginał Data wydania: 1919-1945 Region: inny -20% 100,00 zł Kup teraz 80 zł Sprzedający: osoba prywatna Ząbki
Działka, Kozaki, Gołdap, Gołdapski, 231889 m² Powierzchnia: 231889 m² Cena za m²: 3.01 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Kozaki
Gołdap, Goldap, 5; Suwałki, Olsztyn Region: Mazury oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 50 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Brodnica
Wynajem toalet na budowę kabina wc GOLDAP Rodzaj: inny Szerokość: 1.15 m Ogłoszenie 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Gołdap
Gołdap Powiat Herb pin przypinka Kraj: Polska Okres: od 1990 Oryginał: oryginał Tematyka: heraldyczna Kup teraz 30 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
2 Notgeldy Gołdap Goldap 1921 rok UNC Kraj: Polska i powiązane Kup teraz 47 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Jeżyce
Latarka ręczna retro PPPT GOŁDAP Rodzaj przedmiotu: inny Marka / wytwórnia: PPPT GOŁDAP Kraj/region powstania: Polska Model: Latarka Licytacja 25 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Górna
Z rodziną w krainie łowców przygód Gołdap 2011 Gatunek: Przewodniki, książki krajoznawcze Kup teraz 20 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Suwałki
Gołdap i okolice Gatunek: Historia Kup teraz 25 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Suwałki
Gołdap i okolice Gatunek: Historia Kup teraz 45 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Suwałki
Gołdap - Goldap, Kreis, 13.11.1918, 100 Mk, letter A (Geiger 187.03a) Kraj: Niemcy Kup teraz 185 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Zielona Góra
GOLDAP WIDOK 4622 Znaczek: tak Region: Mazury Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Krakow