Magazyny i hale, Warszawa, Bielany, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Rok budowy: 1990 Liczba pięter budynku: 1 Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 16 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Magazyny i hale, Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Rok budowy: 2022 Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 12 000 zł Sprzedający: firma Lesznowola
Magazyny i hale, Błonie, Warszawski zachodni, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Powierzchnia działki: 300 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 7 500 zł Sprzedający: firma Błonie
Magazyny i hale, Falenty Nowe, Raszyn, Pruszkowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rok budowy: 1999 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Falenty Nowe
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rok budowy: 1980 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Czeladź, Będziński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 9 300 zł Sprzedający: firma Czeladź
Magazyny i hale, Pyrzyce, Pyrzyce, Pyrzycki, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Pyrzyce
Magazyny i hale, Kobiór, Kobiór, Pszczyński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 7 500 zł Sprzedający: firma Kobiór
Magazyny i hale, Dębe Wielkie, Dębe Wielkie, Miński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Rok budowy: 2025 Miejsce parkingowe: parking naziemny Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 13 900 zł Sprzedający: firma Dębe Wielkie
Magazyny i hale, Strzałków, Radomsko, Radomszczański, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Droga dojazdowa: utwardzona Miejsce parkingowe: parking naziemny Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 1 200 zł Sprzedający: firma Strzałków
Magazyny i hale, Brzeg, Brzeski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Brzeg
Magazyny i hale, Katowice, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Powierzchnia działki: 8000 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 7 500 zł Sprzedający: firma Katowice
Magazyny i hale, Bydgoszcz, Miedzyń, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 5 000 zł Sprzedający: firma Bydgoszcz
Magazyny i hale, Dobrzewino, Szemud, Wejherowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 8 Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 3000 m² Ogłoszenie 9 600 zł Sprzedający: firma Dobrzewino
Magazyny i hale, Wisła, Cieszyński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Powierzchnia działki: 1000 m² Media: telefon Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Wisła
Magazyny i hale, Zdrody Stare, Poświętne, Białostocki, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 996.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Zdrody Stare
Magazyny i hale, Kraków, Nowa Huta, Mogiła, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Media: telefon Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 7 500 zł Sprzedający: firma Kraków
Magazyny i hale, Świdnik, Świdnicki, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 6000 zł Liczba pomieszczeń: 7 Rynek: wtórny Ogłoszenie 1 800 000 zł Sprzedający: firma Świdnik
Magazyny i hale, Kolonia Lesznowola, Lesznowola, Piaseczyński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 12 000 zł Sprzedający: firma Kolonia Lesznowola
Magazyny i hale, Czeladź, Będziński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 300 zł Sprzedający: firma Czeladź
Magazyny i hale, Babice Nowe, Stare Babice, Warszawski zachodni, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 3 Rok budowy: 1995 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 18 450 zł Sprzedający: firma Babice Nowe
Magazyny i hale, Poznań, Jeżyce, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pięter budynku: 4 Miejsce parkingowe: parking naziemny Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 4 500 zł Sprzedający: firma Poznań
Magazyny i hale, Pruszcz Gdański, Gdański, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Magazyny i hale, Mikołów, Mikołowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Mikołów
Magazyny i hale, Jagatowo, Pruszcz Gdański, Gdański, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 5500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Jagatowo
Magazyny i hale, Grudziądz, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Powierzchnia działki: 2868 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 2 000 zł Sprzedający: firma Grudziądz
Magazyny i hale, Grudziądz, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 830 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2868 m² Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Grudziądz
Magazyny i hale, Kraków, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 16 Rok budowy: 2010 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 16 500 zł Sprzedający: firma Kraków
Magazyny i hale, Konopnica, Konopnica, Lubelski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 3 250 zł Sprzedający: firma Konopnica
Magazyny i hale, Osiek, Błonie, Warszawski zachodni, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 4 Rok budowy: 1972 Ogrodzenie: siatka Ogłoszenie 14 000 zł Sprzedający: firma Osiek
Magazyny i hale, Bydgoszcz, Bydgoszcz Wsch, Siernieczek, B, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 7 500 zł Sprzedający: firma Bydgoszcz
Magazyny i hale, Łazy, Lesznowola, Piaseczyński, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Media: prąd Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 7 500 zł Sprzedający: firma Łazy
Magazyny i hale, Gdańsk, Letnica, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 16 000 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Magazyny i hale, Mikołów, Mikołowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Cena za m²: 33.33 zł Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Mikołów
Magazyny i hale, Gdynia, Leszczynki, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 8 400 zł Sprzedający: firma Gdynia
Magazyny i hale, Bydgoszcz, Centrum, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Bydgoszcz
Magazyny i hale, Gdańsk, Orunia Św. Wojciech Lipce, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 2 Rok budowy: 2018 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 698 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Magazyny i hale, Białystok, Mickiewicza, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Rok budowy: 2012 Liczba pięter budynku: 2 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Białystok
Magazyny i hale, Gdańsk, Nowy Port, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 1 Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 6 000 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Magazyny i hale, Krzeszowice, Krzeszowice, Krakowski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 000 zł Sprzedający: firma Krzeszowice
Magazyny i hale, Kraków, Podgórze, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 9 900 zł Sprzedający: firma Kraków
Magazyny i hale, Chwaszczyno, Żukowo, Kartuski, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Liczba pomieszczeń: 1 Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 10 500 zł Sprzedający: firma Chwaszczyno
Magazyny i hale, Warszawa, Białołęka, 300 m² Powierzchnia: 300 m² Rok budowy: 2000 Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Miejsce parkingowe: parking naziemny Ogłoszenie 10 500 zł Sprzedający: firma Warszawa