Promowane laptop hp 250 g10 intel N100 Marka: HP Model: G10 Układ klawiatury: ARABIC (qwerty) Kod producenta: G10 -10% 999,00 zł do negocjacji Kup teraz 899 zł Sprzedający: osoba prywatna Malec
Minix Z100-0dB / Intel N100 / 8GB RAM / 256GB SSD / W11 Pro Stan opakowania: zastępcze Marka: Minix Kolor: czarny Model: Z100-0dB oferta z allegro 1 199 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Mini PC Firebat AM02 Intel N100 16GB RAM 512GB SSD Win11 DDR5 LPDDR5 Marka: FIREBAT Model: AM02 Typ komputera: komputer mini PC System operacyjny: Windows 11 Home Kup teraz 899 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Ursynów
Serwer NAS (Intel N100, 16GB RAM, 8xSATA3) Ogłoszenie 2 299 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zabrze
Serwer NAS (Intel N100, 16GB RAM, 5xSATA3) Ogłoszenie 1 999 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zabrze
Laptop Lenovo 3000 N100 Intel Core2 1GB Model: N100 Marka: IBM, Lenovo -59% 149,00 zł Kup teraz 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Klęczany