Koperta Kamionka Wielka Nowy Sącz Typ: całości po 1945 aukcja z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 300 000 zł Sprzedający: firma Mystków
KAMIONKA WIELKA -HERB -PAPIEŻ POW. NOWY SĄCZ Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Działka, Kamionka Wielka, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 1460 m² Powierzchnia: 1460 m² Cena za m²: 102.74 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 40 m Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Kamionka Wielka
Dom, Królowa Polska, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 183 m² Cena za m²: 2456.24 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1030 m² Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Królowa Polska
Dom, Jamnica, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 298 m² Cena za m²: 1943.21 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 1600 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 579 000 zł Sprzedający: firma Jamnica
Działka, Kamionka Wielka, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 2800 m² Powierzchnia: 2800 m² Cena za m²: 106.79 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Kamionka Wielka
KAMIONKA WIELKA-HERB WOJ MAŁOPOLSKIE Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Działka, Królowa Górna, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 2292 m² Powierzchnia: 2292 m² Cena za m²: 51.92 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 119 000 zł Sprzedający: firma Królowa Górna
Działka, Kamionka Wielka, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 4206 m² Powierzchnia: 4206 m² Cena za m²: 93.91 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Kamionka Wielka
Działka, Kamionek Wielki, Tolkmicko, Elbląski, 9981 m² Powierzchnia: 9981 m² Cena za m²: 100.09 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Kamionek Wielki
Działka, Kamionek Wielki, Tolkmicko, Elbląski, 21696 m² Powierzchnia: 21696 m² Cena za m²: 90 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 952 640 zł Sprzedający: firma Kamionek Wielki
Działka, Mszalnica, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 1076 m² Powierzchnia: 1076 m² Cena za m²: 120.82 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 130 000 zł Sprzedający: firma Mszalnica
Działka, Kamionek Wielki, Tolkmicko, Elbląski, 9981 m² Powierzchnia: 9981 m² Cena za m²: 85.16 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Kamionek Wielki
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 1066 m² Powierzchnia: 1066 m² Cena za m²: 120.08 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 128 000 zł Sprzedający: firma Mystków
Dom, Królowa Górna, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 145 m² Cena za m²: 2268.97 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 329 000 zł Sprzedający: firma Królowa Górna
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 950 m² Powierzchnia: 950 m² Cena za m²: 126.32 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Mystków
Działka, Królowa Górna, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 50 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Królowa Górna
Działka, Kamionek Wielki, Tolkmicko, Elbląski, 4228 m² Powierzchnia: 4228 m² Cena za m²: 99 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: budowlana Ogłoszenie 418 572 zł Sprzedający: firma Kamionek Wielki
Działka, Kamionka Wielka, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 93.75 zł Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Typ działki: inna Ogłoszenie 75 000 zł Sprzedający: firma Kamionka Wielka
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 12500 m² Powierzchnia: 12500 m² Cena za m²: 30.4 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Mystków
Dom, Mszalnica, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 220 m² Cena za m²: 2268.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 6000 m² Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Mszalnica
Działka, Mszalnica, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 14500 m² Powierzchnia: 14500 m² Cena za m²: 30.34 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: inna Ogłoszenie 440 000 zł Sprzedający: firma Mszalnica
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 1319 m² Powierzchnia: 1319 m² Cena za m²: 109.93 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 145 000 zł Sprzedający: firma Mystków
Proporczyk - LKS Skalnik Kamionka Wielka - 65 lecie klubu Rodzaj: klubowy Dyscyplina sportowa: Piłka nożna Kup teraz 19 ,90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Tarnów
Działka, Mszalnica, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 2800 m² Powierzchnia: 2800 m² Cena za m²: 23.21 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 65 000 zł Sprzedający: firma Mszalnica
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 2300 m² Powierzchnia: 2300 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 230 000 zł Sprzedający: firma Mystków
Działka, Mystków, Kamionka Wielka, Nowosądecki, 2800 m² Powierzchnia: 2800 m² Cena za m²: 92.5 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 259 000 zł Sprzedający: firma Mystków
KARTKA,ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA 'SKALNIK', KAMIONKA WIELKA, MAPKA, HERB Temat: muzyka Rodzaj: czysty Ogłoszenie 8 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Tomaszów Lubelski
PIESZYCE - KOŚCIÓŁ - SZPITAL - HOTEL - ROŚCISZÓW - KAMIONKI - WIELKA SOWA Znaczek: nie Region: Wałbrzyskie (Waldenburg) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
Kamionka duża wielki gar Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 15.000 kg Kup teraz 200 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Śródmieście