Ssawka do odkurzacza KARCHER VC2 podłogowa DN 35 270mm 9.754-071.0 ORYGINAŁ Marka odkurzacza: Kärcher Producent: Kärcher Kolor dominujący: czarny Rodzaj: oryginał Licytacja 10 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Karcher VC6 Cordless odkurzacz bezprzewodowy Marka: Kärcher Kolor dominujący: wielokolorowy Model: Odkurzacz bezprzewodowy KÄRCHER VC 6 Zasilanie: akumulatorowe -16% 600,00 zł do negocjacji Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Worki odkurzacz KARCHER VC 2 2.863-236.0 /1416 -16% 11,99 zł Kup teraz 9 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poznań
Karcher zestaw szczotek ssawek do odkurzacza VC2 VC3 2.863-255.0 Kod producenta: 2.863-255.0 Licytacja 60 zł 0 osób licytuje STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ełk
KARCHER seria VC Worki do odkurzacza syntetyczne 5szt + 1 gratis Marka odkurzacza: Kärcher Kup teraz 13 ,90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Tuchom
Turbo szczotka do odkurzacza Karcher VC 6 -40% 250,00 zł Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Kamienna Góra