Działka, Konarzewo, Dopiewo, Poznański, 963 m² Powierzchnia: 963 m² Cena za m²: 436.14 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 20 m Ogłoszenie 420 000 zł Sprzedający: firma Konarzewo
1930 Koźmin Wielkopolski Krotoszyn Srem Konarzewo Czartoryski Wilanów Tytuł: Tygodnik Czas wydania: 1800-1950 Rok wydania: 1930 oferta z allegro 49 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wadowice
KONARZEWO K.DOPIEWO STĘSZEW POZNAŃ - PAŁAC - HRABINA PLATER-ZYBERK - 1904 Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Poznańskie Znaczek: nie oferta z allegro 479 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
29 Swarzędz Frankopol Wołyń Zakopane Sokół Konarzewo Poznań Browar Gniezno Tytuł: Tygodnik Czas wydania: 1800-1950 Rok wydania: 1929 oferta z allegro 49 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wadowice
Dom, Konarzewo, Dopiewo, Poznański, 104 m² Cena za m²: 7172.96 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 441 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Konarzewo
Dom, Konarzewo, Dopiewo, Poznański, 105 m² Cena za m²: 9533.82 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 528 m² Ogłoszenie 998 000 zł Sprzedający: firma Konarzewo
Magazyny i hale, Konarzewo, Dopiewo, Poznański, 10000 m² Powierzchnia: 10000 m² Typ komercyjny: hala Ogłoszenie 140 000 zł Sprzedający: firma Konarzewo
Działka, Konarzewo, Dopiewo, Poznański, 5169 m² Powierzchnia: 5169 m² Cena za m²: 10.86 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 56 150 zł Sprzedający: firma Konarzewo
Działka, Konarzewo, Dopiewo, Poznański, 704 m² Powierzchnia: 704 m² Cena za m²: 400 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 23 m Ogłoszenie 281 600 zł Sprzedający: firma Konarzewo
MIÓD RZEPAKOWY 1,3kg -> 4+1 GRATIS od pszczelarza z KONARZEWA! Konsystencja: kremowany Miody odmianowe: inny Rodzaj: miód nektarowy Waga: 1.3 kg -10% 200,00 zł Kup teraz 180 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Konarzewo