Lodówka MPM chłodziarko zamrażarka NO Frost 180x54x60 nowa MPM-191-AA-GH/U Marka: MPM Kolor dominujący: biały Materiał obudowy: metal Rodzaj: jednodrzwiowa Ogłoszenie 1 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rawa Mazowiecka
Lodówko zamrażarka Ardo wys ok 180cm szer 60cm sprawna Marka: Ardo Ogłoszenie 160 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa, Tysiąclecie
Lodówka Silesia SC 180 z 1968 roku Licytacja 20 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pruszków
Lodówka LIEBHERR CUP 3021 180cm Biała Marka: Liebherr Model: CUP 3021 -10% 499,99 zł do negocjacji Kup teraz 449 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Lodówka MPM No frost 180cm Czarna Wysokość produktu: 180 cm No Frost: tak Zmiana kierunku otwierania drzwi: tak Głębokość produktu: 60 cm Kup teraz 1 299 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Mysłowice
Magnesy na lodówkę w kształcie kaktusów zestaw 180 sztuk Materiał: plastik Przeznaczenie: ozdoba lodówki Stan opakowania: oryginalne Szerokość produktu: 1 cm Kup teraz 199 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Brudzew
Lodówka Mała beko B180 Producent: Beko Kolor dominujący: biały Przeznaczenie: lodówka Model: B180 Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Marki