Pulpit liturgiczny, stojący pod ewangeliarz, mównica, ambonka Stan opakowania: oryginalne Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 35 kg Oryginalność: oryginał Kraj/region powstania: Polska oferta z allegro 2 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Kobierzyn
ZSRR Mi.Nr. 1829 1956r. Włodzimierz I. Lenin na mównicy Okres: ZSRR 1923 - 1991 Rok emisji: 1956 Rodzaj: kasowany Klej: z klejem Licytacja 2 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ząbkowice Śląskie
Prompter i Mównica Multimedialna wynajem do negocjacji Ogłoszenie 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Stróże
Mównica drewniana -33% 900,00 zł Ogłoszenie 600 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gliwice
Mównica drewniana zdobiona -20% 750,00 zł Ogłoszenie 600 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gliwice
Zabytkowa mównica konferencyjna Vintage Art deco -91% 1690,00 zł Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Opole
ZOOM SKYPE MÓWNICA METALOWA Kolor mebla: czarny Kup teraz 630 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Białołęka
mównice komplet , mównica kazalnica lakierowana Waga (z opakowaniem): 200 kg Kup teraz 6 600 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków