Promowane Transparentny parawan 1-skrzydłowy o szerokości 100 cm mexen stały złoty Rodzaj: jednoczęściowy Marka: Mexen Wypełnienie: szkło Kolor szyby: transparentny -41% 299,00 zł Kup teraz 175 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Konstantynów Łódzki
Mexen Otis umywalka wpuszczana w blat 81 x 46,5 cm, biała połysk Ogłoszenie 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Przycisk do geberitu Mexen, model Fenix 09, kolor biały. Rodzaj: do WC Kup teraz 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Mexen Lunar L parawan nawannowy 1-skrzydłowy 80 x 150 cm, Rodzaj: jednoczęściowy Marka: Mexen Kolor szyby: transparentny Linia: Mexen lunar Kup teraz 400 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Piekary Śląskie
MEXEN DESKA WOLNOOPADAJĄCA DUROPLAST SLIM LENA RICO SOFIA CARMEN BIAŁA Marka: Mexen Linia: SLIM LENA RICO SOFIA CARMEN BIAŁA Kup teraz 65 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Mexen AXR 100 wentylator łazienkowy z timerem W9602-100T-00 Klasa efektywności energetycznej: brak klasy energetycznej Kup teraz 55 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Brodzik Mexen Flat 80x80 cm slim biały NOWY 349,00 zł Ogłoszenie 329 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Podolany
MEXEN ELZ LUSTRO PODŚWIETLANE LED 60 X 80 CM - NOWE Marka: Mexen Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Piaseczno
Kabina prysznicowa Mexen 80 Marka: Mexen Stan opakowania: oryginalne Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 60 kg Ogłoszenie 860 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Kalisz
Kabina walk in ścianka prysznicowa Mexen Marka: Mexen Wysokość produktu: 160 cm Grubość szkła/szyby: 6 mm Linia: Pretoria Lima -12% 400,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 350 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Mexen Ava umywalka z konglomeratu B/O 120 x 46 cm, biała - 23011200 Linia: Mexen Rodzaj: prostokątna do negocjacji Kup teraz 790 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Słupsk
Mexen Aries bateria umywalkowa wysoka, czarna - 744810-70 Rodzaj baterii: Bateria umywalkowa Typ montażu: stojąca Kolor: czarny Marka: Mexen do negocjacji Kup teraz 140 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Grodzisk Wielkopolski
Mexen zlewozmywak 820x436 mm 6504822000-69 + bateria kuchenna 670200-69 Linia: Mario Rodzaj: wpuszczany Liczba komór: dwukomorowy Materiał wykonania: granit 440,00 zł Ogłoszenie 400 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ostrzeszów
MEXEN CUBE BATERIA NATRYSKOWA TERMOSTAT CZARNA Kod producenta: 77250-70 Kolor: czarny Informacje dodatkowe: termostat Marka: Mexen 216,00 zł Kup teraz 200 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Nowy Targ
Mexen Mist T kabina prysznicowa uchylna lewa 80 x 100 cm Wykończenie szkła/szyby: przezroczyste Linia: 80 Szerokość: 100 cm Głębokość: 80 cm -50% 900,00 zł Ogłoszenie 450 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Lublin
Mexen Flat Wall odpływ liniowy ścienny 2w1 50 cm, miedź szczotkowana Kup teraz 150 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Krzyki
MEXEN CUBE 2 BATERIE NATRYSKOWE TERMOSTAT CZARNA Informacje dodatkowe: termostat EAN (GTIN): 5907709111363 Kolor: czarny Marka: Mexen Licytacja 400 zł 0 osób licytuje STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Nowy Targ
Mexen Flat korpus do odpływu liniowego 80 cm, + maskownica Mexen Flat M08 Marka: Mexen Rodzaj: liniowy Długość: 80 cm -12% 80,00 zł Kup teraz 70 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Mexen Kioto L ścianka prysznicowa Walk-in 85 cm Kup teraz 450 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Marki
Zawór kątowy Mexen do baterii 1/2"x3/8", czarny, kpl. 2 szt. ! Marka: Mexen Kup teraz 40 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Praga-Południe
Mexen Hades grzejnik łazienkowy 1200 x 400 mm, 472 W, czarny NOWY Kup teraz 280 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna WROCŁAW
Mexen Aries bateria umywalkowa, czarna - 744800-70 Kolor: czarny Kup teraz 129 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Jastrzębie-Zdrój
Miska wc MEXEN LENA bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą Linia: nowoczesna, Rodzaj: miska podwieszana Ogłoszenie 350 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Łyski
Kabina prysznicowa Mexen 120x90 miedź szczotkowana Typ drzwi: rozsuwane Linia: Mexen Szerokość: 128 cm Wysokość całkowita: 200 cm -70% 1000,00 zł do negocjacji Kup teraz 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Mistrzejowice
Umywalka/mexen 60*46 na blatówa cena 200 złotych. Kup teraz 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Miska wisząca bezkołnierzowa WC MEXEN 2 szt + gratis Rodzaj: miska podwieszana Marka: Mexen Skład zestawu: miska + deska Długość: 49 cm -37% 200,00 zł Kup teraz 125 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ciechanów
Mexen Diamond bateria umywalkowa, złota - 71500-50 Kolor: złoty Liczba uchwytów: jednouchwytowa Linia: Diamond Kod producenta: 71500-50 do negocjacji Kup teraz 135 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Brodnica
Deszczownica podtynkowa kompletny zestaw firmy Mexen kolor czarny. Typ: podtynkowy Marka: Mexen Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Szprotawa
MEXEN ELZA UMYWALKA NABLATOWA 40 x 33 CM CAPPUCCINO MAT Linia: Elza Rodzaj: owalna Sposób montażu: Nablatowa Materiał wykonania: Ceramika Kup teraz 190 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Nowy Borek
Umywalka nablatowa Mexen Celia 60 x 38 cm Rodzaj: owalna do negocjacji Kup teraz 220 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rawicz
Drzwi prysznicowe mexen mist 75cm szczotkowana miedź miedziane Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Polesie
Mexen X-Wall-R półka wnękowa z kołnierzem 45 x 20 cm, biała Marka: Mexen do negocjacji Kup teraz 120 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Białołęka
Kabina prysznicowa NOWA mexen 80x80 miedz szczotkowana otwierana Marka: Mexen Typ drzwi: podwójne Wykończenie szkła/szyby: przezroczyste Szerokość: 80 cm Kup teraz 1 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
nowa kabina prysznicowa uchylna lewa Mexen 80 x 120 cm Marka: Mexen Typ: bez brodzika Kształt: prostokątny Typ drzwi: uchylne do negocjacji Kup teraz 1 400 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Puławy
Syfon wannowy - Mexen Cube wanna prostokątna Marka: Mexen Rodzaj: wannowy -29% 36,99 zł Kup teraz 25 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ząbki
Kabina prysznicowa Mexen Roma drzwi uchylne 80 x 80 cm Marka: Mexen Typ: z brodzikiem Kształt: kwadratowy Typ drzwi: uchylne Ogłoszenie 1 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Polanka
Mexen Alma bateria wannowa chrom -12% 486,00 zł Kup teraz 425 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Siedlec
Mexen Alma NOWA bateria umywalkowa podtynkowa, czarna - 75015-70 -30% 229,00 zł Kup teraz 159 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
Przycisk do stelaża WC czarny matowy MEXEN FENIX 09 -10% 100,00 zł Kup teraz 90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kokorzyn
Kabina prysznicowa mexen roma 70x80 -14% 700,00 zł Kup teraz 600 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Krośnice
Mexen Velar Duo kabina prysznicowa rozsuwana 80 x 80 cm, miedź szczotkowana Kup teraz 1 700 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Janowice
drzwi prysznicowe rozsuwane Mexen Exo Rodzaj: drzwi do wnęki do negocjacji Ogłoszenie 399 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Skierdy
Drzwi prysznicowe MEXEN OMEGA 130 BLACK Rodzaj: drzwi do wnęki Marka: Mexen Mocowanie: uniwersalne Szerokość produktu: 130 cm Kup teraz 700 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rosnówko
Brodzik kompozytowy Mexen Stone+ czarny 140x80 Kształt: prostokątny Materiał: inny Szerokość: 140 cm Głębokość: 80 cm -25% 800,00 zł Kup teraz 600 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Mexen Fenix Slim stelaż podtynkowy - nowy Rodzaj: do toalety Marka: Mexen Rodzaj zabudowy: do płyt karton-gipsowych Stan opakowania: oryginalne -45% 550,00 zł do negocjacji Kup teraz 300 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Bateria umywalkowa Mexen Elba One Grafit Linia: Mexen Elba Rodzaj baterii: Bateria umywalkowa Kup teraz 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Krapkowice
Bareria podtynkowa MEXEN - nowa Marka: Mexen do negocjacji Kup teraz 270 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wolsztyn
ZESTAW PODTYNKOWY MEXEN NOWY Typ: podtynkowy -25% 350,00 zł Kup teraz 260 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Jarosław
Uchwyt rączka do kabiny prysznicowej Mexen Mist złoto szczotkowane Stan opakowania: oryginalne Typ: gałka (rączka, klamka) Kod producenta: Z-8A6-936-55 Marka: Mexen Kup teraz 33 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gniezno
Uchwyt rączka do kabiny prysznicowej Mexen Mist złoto połysk Marka: Mexen Kod producenta: Z-8A6-936-50 Rodzaj: gałka Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 33 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gniezno
Odpływ liniowy mexen slim black czarny 100cm nowy cały kompletny zestaw Marka: Mexen Stan opakowania: oryginalne Linia: Slim Black 100cm Długość: 100 cm 222,00 zł Kup teraz 199 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Piotrków Trybunalski
Zawiasy prawe do kabiny Mexen, Radaway Kup teraz 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Toruń, Na Skarpie
Nowa kabina prysznicowa MEXEN RIO 90 x 90 cm Linia: Rio Szerokość: 90 cm Głębokość: 90 cm Wysokość całkowita: 190.00 cm Ogłoszenie 520 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Przycisk spłukujacy Geberit Mexen różowe złoto Rodzaj: do WC Marka: Geberit, Mexen Kolor: inny kolor Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Łuszczów Pierwszy
Fabrycznie NOWA bateria kuchenna podokienna Mexen Madox, inox Kod producenta: 672000-00 Informacje dodatkowe: bateria podokienna Wykończenie: metal EAN (GTIN): 5907709193468 -40% 270,00 zł Kup teraz 160 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
MEXEN MIST-H L DRZWI PRYSZNICOWE UCHYLNE LEWE 95 CM TRANSPARENT ZŁOTE Kup teraz 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Świebodzice, Pełcznica
MEXEN X-WALL-NR PÓŁKA WNĘKOWA ŚCIENNA 60x30 BIAŁA Marka: Mexen Rodzaj: naścienna Kolor: biały Materiał wykonania: stal nierdzewna -20% 250,00 zł Kup teraz 200 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytów