WROCŁAW (BRESLAU) MILICZ (MILITSCH) PRUSICE (PRAUSNITZ) SYCÓW (WARTENBERG) Nazwa: WROCŁAW (BRESLAU) MILICZ (MILITSCH); PRUSICE (PRAUSNITZ); SYCÓW (WARTENBERG); NAMYSŁÓW (NAMBSLAU), WOŁÓW (WOHLAU); BRZEG DOLNY (DYHERNFURTH) Szerokość produktu: 50 cm Wysokość produktu: 35.5 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 360 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
Działka, Wszewilki, Milicz, Milicki, 2400 m² Powierzchnia: 2400 m² Cena za m²: 120 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 288 000 zł Sprzedający: firma Wszewilki
Dom, Gogołowice, Milicz, Milicki, 114 m² Cena za m²: 4026.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1940 Powierzchnia działki: 5500 m² Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Gogołowice
Dom, Miłochowice, Milicz, Milicki, 80 m² Cena za m²: 5487.5 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1232 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 439 000 zł Sprzedający: firma Miłochowice
Dom, Kaszowo, Milicz, Milicki, 210 m² Cena za m²: 4042.86 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 1218 m² Ogłoszenie 849 000 zł Sprzedający: firma Kaszowo
Mieszkanie, Milicz, Milicz, Milicki, 92 m² Powierzchnia: 92 m² Cena za m²: 7597.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Milicz
Dom, Duchowo, Milicz, Milicki, 150 m² Cena za m²: 7933.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 1706 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Duchowo
Dom, Świętoszyn, Milicz, Milicki, 218 m² Cena za m²: 3769.08 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1115 m² Ogłoszenie 820 000 zł Sprzedający: firma Świętoszyn
Dom, Świętoszyn, Milicz, Milicki, 320 m² Cena za m²: 1309.38 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2267 m² Liczba pokoi: 5 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Świętoszyn
Milicz k/ Wrocław z przed 1939 Stan opakowania: oryginalne Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Region: Gdańsk i okolice aukcja z allegro 39 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
Dom, Sułów, Milicz, Milicki, 278 m² Cena za m²: 4275.96 zł Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 417 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Sułów
MILICZ - SIEDZIBA MIEJSKIEJ RADY NARODOWEJ Znaczek: nie Region: Wrocławskie (Breslau) Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 17 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
MILICZ STARY WAGON KOLEJOWY -POMNIK W MILICZU aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Mieszkanie, Słączno, Milicz, Milicki, 70 m² Powierzchnia: 70 m² Cena za m²: 4000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Słączno
Mobilne kasyno na imprezy dla zabawy wynajem Milicz dolnośląskie Czas rozgrywki: Dłuższy niż 2 godziny Typ: Podstawa Maksymalna liczba graczy: Więcej niż 6 Stan opakowania: oryginalne Ogłoszenie 1 zł Sprzedający: osoba prywatna Milicz
Cena utraconego czasu - Ewa wzywa 07 Jerzy Romuald Milicz Wydawnictwo: Żywe Kamienie Tytuł: Cena utraconego czasu -ewa wzywa 07 Autor: J R Milicz Okładka: miękka oferta z allegro 24 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
MILICZ-HERB DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Ostrów Wielkopolski Wojskowa mapa topograficzna Milicz Pleszew Krotoszyn Nazwa: mapa Szerokość produktu: 60 cm Wysokość produktu: 50 cm oferta z allegro 10 zł Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-biała
MILICZ - KARŁÓW. Ośrodek wypoczynku świątecznego Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: tak Region: Legnickie (Liegnitz) Data: po 1945 oferta z allegro 64 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
MILICZ - KARŁÓW. Ośrodek wypoczynku świątecznego Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny Stan opakowania: brak opakowania oferta z allegro 64 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
MILICZ - HERB DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 6 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
CIESZKÓW FREYHAN k. Milicz Tłocznia Win Owocowych Winiarnia Kehrera pałac Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Data: do 1945 Licytacja 499 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
Mieszkanie, Milicz, Milicz, Milicki, 102 m² Powierzchnia: 101.7 m² Cena za m²: 7700 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Ogłoszenie 783 090 zł Sprzedający: firma Milicz
Działka, Postolin, Milicz, Milicki, 2733 m² Powierzchnia: 2733 m² Cena za m²: 80 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 218 640 zł Sprzedający: firma Postolin
Działka, Postolin, Milicz, Milicki, 1836 m² Powierzchnia: 1836 m² Cena za m²: 90 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 165 240 zł Sprzedający: firma Postolin
Działka, Postolin, Milicz, Milicki, 1568 m² Powierzchnia: 1568 m² Cena za m²: 80 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 125 440 zł Sprzedający: firma Postolin
Działka, Postolin, Milicz, Milicki, 2902 m² Powierzchnia: 2902 m² Cena za m²: 80 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 232 160 zł Sprzedający: firma Postolin
MILICZ-HERB DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 6 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
MILICZ-MAPKA DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 6 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
MILICZ DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 6 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Działka, Godnowa, Milicz, Milicki, 39200 m² Powierzchnia: 39200 m² Cena za m²: 9 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 352 800 zł Sprzedający: firma Godnowa
Działka, Wszewilki, Milicz, Milicki, 1196 m² Powierzchnia: 1196 m² Cena za m²: 209.03 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Wszewilki
Mieszkanie, Słączno, Milicz, Milicki, 27 m² Powierzchnia: 27 m² Cena za m²: 5925.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Słączno
Działka, Miłochowice, Milicz, Milicki, 1633 m² Powierzchnia: 1633 m² Cena za m²: 90 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 146 970 zł Sprzedający: firma Miłochowice
Działka, Miłochowice, Milicz, Milicki, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 120 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 120 000 zł Sprzedający: firma Miłochowice
Działka, Pracze, Milicz, Milicki, 810 m² Powierzchnia: 810 m² Cena za m²: 128.4 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 104 000 zł Sprzedający: firma Pracze
Dom, Słączno, Milicz, Milicki, 120 m² Cena za m²: 3916.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1967 Powierzchnia działki: 2800 m² Ogłoszenie 470 000 zł Sprzedający: firma Słączno
Działka, Milicz, Milicz, Milicki, 1395 m² Powierzchnia: 1395 m² Cena za m²: 135 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 188 325 zł Sprzedający: firma Milicz
Działka, Milicz, Milicz, Milicki, 1677 m² Powierzchnia: 1677 m² Cena za m²: 110 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 184 470 zł Sprzedający: firma Milicz
Działka, Pracze, Milicz, Milicki, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 141.67 zł Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 425 000 zł Sprzedający: firma Pracze
Widokówka - Pocztówka - Milicz - Militsch oryginał / reprodukcja: oryginał -66% 299,00 zł do negocjacji Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Twardogóra
Widokówka - Pocztówka - Milicz oryginał / reprodukcja: oryginał -66% 299,00 zł do negocjacji Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Twardogóra
Działka, Kaszowo, Milicz, Milicki, 1307 m² Powierzchnia: 1307 m² Cena za m²: 145 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 189 515 zł Sprzedający: firma Kaszowo
Działka, Kaszowo, Milicz, Milicki, 1009 m² Powierzchnia: 1009 m² Cena za m²: 145 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 146 305 zł Sprzedający: firma Kaszowo
Mieszkanie, Milicz, Milicz, Milicki, 39 m² Powierzchnia: 38.5 m² Cena za m²: 6727.27 zł Rok budowy: 1920 Liczba pięter budynku: 3 Ogłoszenie 259 000 zł Sprzedający: firma Milicz
Dom, Sułów, Milicz, Milicki, 278 m² Cena za m²: 4275.96 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 417 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Sułów
Mieszkanie, Milicz, Milicz, Milicki, 48 m² Powierzchnia: 48.14 m² Cena za m²: 5172.41 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 249 000 zł Sprzedający: firma Milicz
Działka, Kaszowo, Milicz, Milicki, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 115 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 115 000 zł Sprzedający: firma Kaszowo
Działka, Kaszowo, Milicz, Milicki, 1372 m² Powierzchnia: 1372 m² Cena za m²: 130.47 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 179 000 zł Sprzedający: firma Kaszowo
Magazyny i hale, Milicz, Milicz, Milicki, 2548 m² Powierzchnia: 2548 m² Ogrodzenie: inne Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 5 000 zł Sprzedający: firma Milicz
Biuro, Milicz, Milicz, Milicki, 149 m² Powierzchnia: 149.34 m² Liczba pomieszczeń: 6 Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 2 783 zł Sprzedający: firma Milicz
Vlepki Śląsk Wrocław Milicz Turniej Licytacja 2 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Vlepki Śląsk Wrocław Milicz #3 Licytacja 10 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Vlepki Śląsk Wrocław Milicz #2 Licytacja 5 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Vlepki Śląsk Wrocław Milicz #1 Licytacja 2 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej, Oleśnica, Syców, Milicz, Twardogóra Marka: Santoemma Przeznaczenie: inne -17% 350,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 290 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Twardogóra