WROCŁAW (BRESLAU) MILICZ (MILITSCH) PRUSICE (PRAUSNITZ) SYCÓW (WARTENBERG) Nazwa: WROCŁAW (BRESLAU) MILICZ (MILITSCH); PRUSICE (PRAUSNITZ); SYCÓW (WARTENBERG); NAMYSŁÓW (NAMBSLAU), WOŁÓW (WOHLAU); BRZEG DOLNY (DYHERNFURTH) Szerokość produktu: 50 cm Wysokość produktu: 35.5 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 360 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
Magazyny i hale, Syców, Syców, Oleśnicki, 6000 m² Powierzchnia: 6000 m² Media: internet Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 72 650 zł Sprzedający: firma Syców
Magazyny i hale, Syców, Syców, Oleśnicki, 8001 m² Powierzchnia: 8001 m² Media: internet Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 96 900 zł Sprzedający: firma Syców
Dom, Sycowa Huta, Kościerzyna, Kościerski, 43 m² Cena za m²: 7558.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1988 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 325 000 zł Sprzedający: firma Sycowa Huta
RAJD PTTK OGÓLNOPOLSKI ZLOT TURYSTYCZNY SYCÓW 1964 Rodzaj odznaki: turystyczne Nazwa: odznaka Data: po 1945 Rodzaj zapięcia: śrubka z nakrętką aukcja z allegro 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
oryginalna fotografia Pawłowice k/ Syców Oleśnica Stan opakowania: oryginalne Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Region: Kujawy i Pomorze Pd aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
SYCÓW GROSS WARTENBERG HANS OPITZ KARTA POCZTOWA Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: tak Region: Wrocławskie (Breslau) Data: do 1945 aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
MIĘDZYBÓRZ NEUMITTELWALDE SYCÓW OLEŚNICA TWARDOGÓRA WROCŁAW HERRNSTRASSE RR Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak aukcja z allegro 178 ,80 zł Sprzedający: osoba prywatna Kluczbork
"R"Syców-trzy koperty polecone Typ: całości 1961 - 1994 aukcja z allegro 5 zł Sprzedający: osoba prywatna Śrem
MIĘDZYBÓRZ NEUMITTELWALDE SYCÓW OLEŚNICA TWARDOGÓRA WROCŁAW HOTEL ZUR SONNE Znaczek: tak Region: Wrocławskie (Breslau) Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 149 ,80 zł Sprzedający: osoba prywatna Kluczbork
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 14000 m² Powierzchnia: 14000 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 27406 m² Powierzchnia: 27406 m² Cena za m²: 176.97 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 4 850 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
KASZUBY KAJAKI SYCOWA HUTA GRZYBOWO LORYNIEC BORSK BĄK klub wodny ŻABI KRUK Stan opakowania: brak opakowania Nazwa: KASZUBY Rodzaj: proporczyk aukcja z allegro 79 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
Katalog Zabytków Sztuki w Polsce SN IV 1/2: Syców, Międzybórz i okolice; jn ISBN: 9788365630629 Wydawnictwo: Instytut Sztuki PAN Tytuł: Syców, Międzybórz i okolice Autor: Praca zbiorowa oferta z allegro 149 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
SYCÓW; TWARDOGÓRA; MIĘDZYBÓRZ; DOBROSZYCE, DOLNY ŚLĄSK Nazwa: SYCÓW; TWARDOGÓRA; MIĘDZYBÓRZ; DOBROSZYCE (Groß-Wartenberg, Festenberg, Neumittelwalde, Juliusburg) DOLNY ŚLĄSK Szerokość produktu: 48.5 cm Wysokość produktu: 40 cm Data wydania: 1919-1945 oferta z allegro 210 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
Mieszkanie, Syców, Syców, Oleśnicki, 45 m² Powierzchnia: 44.87 m² Cena za m²: 7688.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Ogłoszenie 345 000 zł Sprzedający: firma Syców
SYCÓW-HERB DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Dom, Syców, Syców, Oleśnicki, 35 m² Cena za m²: 5142.86 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1900 Powierzchnia działki: 906 m² Ogłoszenie 180 000 zł Sprzedający: firma Syców
Dom, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 151 m² Cena za m²: 3145.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Powierzchnia działki: 2248 m² Ogłoszenie 475 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Działka, Wioska, Syców, Oleśnicki, 1502 m² Powierzchnia: 1502 m² Cena za m²: 166.44 zł Ogrodzenie: betonowe Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Wioska
Dom, Syców, Syców, Oleśnicki, 190 m² Cena za m²: 2889.47 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 367 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Syców
Hotele Ziemi Kaliskiej - Krotoszyn, kalisz, Syców, Ostrów Wlkp - z 1987 Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Region: Poznańskie Znaczek: nie oferta z allegro 9 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Śrem
Działka, Syców, Syców, Oleśnicki, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 130 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 182 000 zł Sprzedający: firma Syców
Działka, Syców, Syców, Oleśnicki, 1155 m² Powierzchnia: 1155 m² Cena za m²: 170 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana-jednorodzinna Ogłoszenie 196 350 zł Sprzedający: firma Syców
Działka, Syców, Syców, Oleśnicki, 11417 m² Powierzchnia: 11417 m² Cena za m²: 130 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 484 210 zł Sprzedający: firma Syców
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 2700 m² Powierzchnia: 2700 m² Cena za m²: 100 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 270 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 1348 m² Powierzchnia: 1348 m² Cena za m²: 100.15 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 135 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Mieszkanie, Syców, Syców, Oleśnicki, 66 m² Powierzchnia: 66.05 m² Cena za m²: 6343.68 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 419 000 zł Sprzedający: firma Syców
Herb miasta Syców przypinka pin odznaka wpinka Rodzaj odznaki: turystyczne Kup teraz 30 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Siedlce
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 800 m² Powierzchnia: 800 m² Cena za m²: 125 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 100 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 1005 m² Powierzchnia: 1005 m² Cena za m²: 393.03 zł Ogrodzenie: metalowe/kute Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 395 000 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Mieszkanie, Syców, Syców, Oleśnicki, 56 m² Powierzchnia: 56 m² Cena za m²: 6964.29 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 390 000 zł Sprzedający: firma Syców
Działka, Stradomia Wierzchnia, Syców, Oleśnicki, 1061 m² Powierzchnia: 1061 m² Cena za m²: 65.88 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 69 900 zł Sprzedający: firma Stradomia Wierzchnia
Dom, Syców, Syców, Oleśnicki, 201 m² Cena za m²: 4174.13 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 807 m² Ogłoszenie 839 000 zł Sprzedający: firma Syców
Widokówka - Pocztówka - Syców oryginał / reprodukcja: oryginał -66% 299,00 zł do negocjacji Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Twardogóra
Widokówka - Pocztówka - Syców oryginał / reprodukcja: oryginał -40% 150,00 zł do negocjacji Kup teraz 90 zł Sprzedający: osoba prywatna Twardogóra
Dom, Syców, Syców, Oleśnicki, 444 m² Cena za m²: 3716.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1992 Powierzchnia działki: 2767 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Syców
Działka, Biskupice, Syców, Oleśnicki, 1500 m² Powierzchnia: 1500 m² Cena za m²: 60 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Media: prąd Ogłoszenie 90 000 zł Sprzedający: firma Biskupice
Pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej, Oleśnica, Syców, Milicz, Twardogóra Marka: Santoemma Przeznaczenie: inne -17% 350,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 290 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Twardogóra
SYCÓW Gross Wartenberg dworzec peron pociąg 1904 Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Ogłoszenie 200 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Ruda
Działka, Wioska, Syców, Oleśnicki, 920 m² Powierzchnia: 920 m² Cena za m²: 141 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 129 720 zł Sprzedający: firma Wioska
Działka, Syców, Syców, Oleśnicki, 1054 m² Powierzchnia: 1054 m² Cena za m²: 133.78 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 141 000 zł Sprzedający: firma Syców
SZCZODRÓW GMINA SYCÓW Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
50 Pf Syców Gross-Wartenberg 1921 glinka Rodzaj: do 1999 Informacje dodatkowe: bez gradingu Licytacja 100 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Pellet Pelet Syców I Okolice Typ produktu: pelet Ogłoszenie 1 250 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Syców
(B432): Syców..WF 30 lat PRL Typ: całości 1961 - 1994 Kup teraz 4 ,50 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bystra
SYCÓW DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk 6
list Gross Wartenberg (Syców) 1903 rok ze znaczkiem,Michel:D-4 Temat: inny -14% 35,00 zł Kup teraz 30 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Legnica
Dom, Syców, Syców, Oleśnicki, 195 m² Cena za m²: 4769.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Powierzchnia działki: 732 m² Ogłoszenie 930 000 zł Sprzedający: firma Syców
Magazyny i hale, Syców, Syców, Oleśnicki, 2025 m² Powierzchnia: 2025 m² Cena za m²: 804.94 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 17613 m² Ogłoszenie 1 630 000 zł Sprzedający: firma Syców
Dom, Sycowa Huta, Kościerzyna, Kościerski, 120 m² Cena za m²: 8746.36 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 590 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Sycowa Huta
Działka, Drołtowice, Syców, Oleśnicki, 2391 m² Powierzchnia: 2391 m² Cena za m²: 53.95 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 129 000 zł Sprzedający: firma Drołtowice
SYCÓW DOLNY ŚLĄSK Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk 6
TRĘBACZÓW TREMBATSCHAN k. Gross Wartenberg Syców Oleśnica - pałac kościół Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 549 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
SYCÓW GROSS WARTENBERG k. Oleśnica Oels Wrocław - ulica zamkowa pałac 1909 Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 449 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
SYCÓW GROSS WARTENBERG k. Oleśnica Oels Wrocław - urząd leśny i sierociniec Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 599 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski
SYCÓW GROSS WARTENBERG k. Oleśnica Oels Wrocław - kościół katolicki 1909 Region: Wrocławskie (Breslau) Znaczek: tak Obieg: z obiegu Data: do 1945 Licytacja 349 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ostrów Wielkopolski