4 BRYZGI ROSOWE Ustka 2009 mennicza Mennica Polska Rodzaj: od 2000 Materiał: mosiądz Rok: 2009 22,49 zł Kup teraz 20 ,99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Białołęka
Działka, Wytowno, Ustka, Słupski, 3346 m² Powierzchnia: 3346 m² Cena za m²: 128.51 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 430 000 zł Sprzedający: firma Wytowno
Działka, Rowy, Ustka, Słupski, 1255 m² Powierzchnia: 1255 m² Cena za m²: 358.57 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Rowy
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 54 m² Powierzchnia: 54.14 m² Cena za m²: 13465.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Ogłoszenie 729 000 zł Sprzedający: firma Ustka
USTKA - MOLO Znaczek: tak Region: Gdańsk i okolice Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 30 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
Dom, Dębina, Ustka, Słupski, 300 m² Cena za m²: 6600 zł Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 1350 m² Ogrzewanie: kominkowe Ogłoszenie 1 980 000 zł Sprzedający: firma Dębina
Działka, Dębina, Ustka, Słupski, 13550 m² Powierzchnia: 13550 m² Cena za m²: 550 zł Typ działki: handlowo-usługowa Ogłoszenie 7 452 500 zł Sprzedający: firma Dębina
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 60 m² Powierzchnia: 60 m² Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 2 Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Ustka
Dom, Rowy, Ustka, Słupski, 84 m² Cena za m²: 9478.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 371 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Rowy
Dom, Rowy, Ustka, Słupski, 105 m² Cena za m²: 7895.24 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 246 m² Ogrzewanie: elektryczne Ogłoszenie 829 000 zł Sprzedający: firma Rowy
Dom, Ustka, Słupski, 188 m² Cena za m²: 3984.04 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 411 m² Ogrzewanie: olejowe Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Ustka
górnicy i marynarze Ustka? Gdynia? 50te (1814a) aukcja z allegro 13 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
USTKA proporczyk z PRL Stan opakowania: brak opakowania Nazwa: USTKA Rodzaj: proporczyk aukcja z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
CYRK ARENA WIELBŁĄD - STARA PIECZĄTKA FOTO HELIOS USTKA Ul. Stalina aukcja z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Ustka ( Stolpmunde ); Sztorm "12" 18.6.38 Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 24 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 57 m² Powierzchnia: 56.82 m² Cena za m²: 8430.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1972 Ogłoszenie 479 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Ustka. 3 pocztówki zestaw. DW Hutniczanki, wjazd do portu, falochron. 40/50 Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Tychy
Ustka. Zestaw. 3 pocztówki. Plaża, wydmy, wejście do portu. Lata 40/50-te. Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Tychy
MEDAL 25 LAT STOCZNI USTKA 1971 r. Kraj: Polska Oryginał: oryginał aukcja z allegro 34 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Sopot
USTKA DOM WCZASOWY AZOTY Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
1968 Ustka wejście do portu statek wydawnictwo Ruch Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
1967 Ustka plaża 1 wydawnictwo Ruch Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
USTKA - WEJŚCIE STATKU DO PORTU, 1940 Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Pomorze Zachodnie Znaczek: tak aukcja z allegro 34 zł Sprzedający: osoba prywatna Legnica
1958 Ustka statek w kanale portowym wydawnictwo PTTK Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
CYRK ARENA WIELBŁĄD PIECZĄTKA NA ODWROCIE FOTO HELIOS USTKA UL. STALINA aukcja z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
USTKA WEJŚCIE DO PORTU nakł 2000 egz Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
STARA POCZTÓWKA USTKA PLAŻA Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Działka, Ustka, Słupski, 1859 m² Powierzchnia: 1859 m² Cena za m²: 299 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 555 841 zł Sprzedający: firma Ustka
USTKA proporczyk z PRL Stan opakowania: brak opakowania Nazwa: USTKA Rodzaj: proporczyk aukcja z allegro 25 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów
USTKA PORT RYBACKI PLAŻA OŚRODEK DOM WCZASOWY /E32 Stan opakowania: oryginalne Znaczek: nie Region: Pomorze Zachodnie Data: po 1945 aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Tomaszów Mazowiecki
USTKA AZOTY ,.,. Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 38 m² Powierzchnia: 38 m² Cena za m²: 10500 zł Rok budowy: 1990 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Dom, Ustka, Słupski, 154 m² Cena za m²: 7727.27 zł Rok budowy: 1996 Powierzchnia działki: 603 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Dom, Ustka, Słupski, 160 m² Cena za m²: 9312.5 zł Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 3618 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 201 m² Powierzchnia: 201 m² Cena za m²: 8751.24 zł Rok budowy: 1990 Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 1 759 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Dom, Ustka, Słupski, 437 m² Cena za m²: 3318.08 zł Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 1390 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 450 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Działka, Ustka, Słupski, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 99.29 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 139 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 110 m² Powierzchnia: 110 m² Cena za m²: 7909.09 zł Rok budowy: 1998 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 870 000 zł Sprzedający: firma Ustka
Działka, Ustka, Słupski, 909 m² Powierzchnia: 909 m² Cena za m²: 385.04 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Ustka
USTKA SKWER MIEJSKI /A113 Stan opakowania: oryginalne Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 aukcja z allegro 7 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Tomaszów Mazowiecki
Mieszkanie, Rowy, Ustka, Słupski, 29 m² Powierzchnia: 28.5 m² Cena za m²: 19298.25 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 550 000 zł Sprzedający: firma Rowy
Mieszkanie, Rowy, Ustka, Słupski, 51 m² Powierzchnia: 51.05 m² Cena za m²: 18805.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Ogłoszenie 960 000 zł Sprzedający: firma Rowy
USTKA MOLO PLAŻA LATARNIA MORSKA 1978 /ML665 Stan opakowania: oryginalne Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 aukcja z allegro 7 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Tomaszów Mazowiecki
Dom, Machowinko, Ustka, Słupski, 270 m² Cena za m²: 5518.52 zł Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 4052 m² Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 490 000 zł Sprzedający: firma Machowinko
rejs statek Barbara Gdańsk Ustka 1951 (1760b) Oryginalność: oryginał aukcja z allegro 19 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Ustka Stolpmuende port statki wytłaczana flądra 1903 Data: do 1945 Obieg: z obiegu Region: Pomorze Środkowe Znaczek: tak oferta z allegro 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Dąbrowa Górnicza
USTKA LATARNIA MORSKA Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Mieszkanie, Rowy, Ustka, Słupski, 48 m² Powierzchnia: 47.99 m² Cena za m²: 17230.57 zł Rok budowy: 2024 Liczba pięter budynku: 1 Ogłoszenie 826 895 zł Sprzedający: firma Rowy
Dom, Rowy, Ustka, Słupski, 480 m² Cena za m²: 8083.33 zł Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1002 m² Ogrodzenie: metalowe/kute Ogłoszenie 3 880 000 zł Sprzedający: firma Rowy
USTKA Lata 60 Ośrodek Turystyczny Restauracja M780 Znaczek: tak Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 11 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
USTKA autobus Jelcz 1971r FOTOGRAFIA wymiary 91 x 138 mm. k400 Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Ustka Plaża oryginalna fotografia Stan opakowania: oryginalne Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Region: Pomorze Zachodnie aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
Mieszkanie, Ustka, Słupski, 54 m² Powierzchnia: 54 m² Cena za m²: 13870.37 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Ustka
ŁEBA, USTKA, POŁUDNIOWY BAŁTYK, JEZIORA NADBAŁTYCKIE, MAPA, REYMANN, 1850 Nazwa: ŁEBA, USTKA, POŁUDNIOWY BAŁTYK, JEZIORA NADBAŁTYCKIE, MAPA, REYMANN, 1850 Szerokość produktu: 46 cm Wysokość produktu: 37 cm Data wydania: do 1918 oferta z allegro 320 zł Sprzedający: osoba prywatna Mieczewo
Działka, Machowinko, Ustka, Słupski, 3682 m² Powierzchnia: 3682 m² Cena za m²: 59.48 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 219 000 zł Sprzedający: firma Machowinko
Działka, Machowinko, Ustka, Słupski, 3857 m² Powierzchnia: 3857 m² Cena za m²: 61.45 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 237 000 zł Sprzedający: firma Machowinko
Dom, Przewłoka, Ustka, Słupski, 160 m² Cena za m²: 11184.05 zł Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 1761 m² Ogrzewanie: brak Ogłoszenie 1 789 000 zł Sprzedający: firma Przewłoka
Ustka ? lata 60 Fotografia o wymiarach 84 134 mm. 318g Znaczek: nie Region: Pomorze Środkowe Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 12 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
USTKA - Latarnia morska na molo, 1969 rok Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Region: Gdańsk i okolice Data: po 1945 oferta z allegro 69 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów