Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 199 m² Cena za m²: 9483.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 985 m² Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 6830 m² Powierzchnia: 6830 m² Cena za m²: 240 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 639 200 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 98 m² Cena za m²: 6632.65 zł Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 560 m² Ogrodzenie: murowane Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 5417 m² Powierzchnia: 5417 m² Cena za m²: 73.66 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 47 m Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 134 m² Cena za m²: 4097.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 524 m² Ogłoszenie 549 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 134 m² Cena za m²: 4843.28 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 524 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 929 m² Powierzchnia: 929 m² Cena za m²: 150.7 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 140 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 250 m² Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 752 m² Ogrzewanie: gazowe Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 4 300 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 170 m² Cena za m²: 8529.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2016 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 450 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 300 m² Cena za m²: 7666.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 5017 m² Ogłoszenie 2 300 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 175 zł Typ działki: rolna Szerokość: 37.4 m Ogłoszenie 175 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 974 m² Powierzchnia: 974 m² Cena za m²: 240.25 zł Typ działki: budowlana Szerokość: 34 m Ogłoszenie 234 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Koła zimowe R15 do bmw e39 Liczba felg w ofercie: 4 szt. Rodzaj felg: Stalowe Średnica felgi: 15" Rodzaj opon: Zimowe -20% 125,00 zł Kup teraz 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 184 m² Cena za m²: 7608.7 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 357 m² Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 8985 m² Powierzchnia: 8985 m² Cena za m²: 144.69 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 300 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Dom, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 248 m² Cena za m²: 4233.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 2192 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Działka, Rajec Poduchowny, Jedlnia Letnisko, Radomski, 957 m² Powierzchnia: 957 m² Cena za m²: 219.44 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: rolna Ogłoszenie 210 000 zł Sprzedający: firma Rajec Poduchowny
Zabytkowa maszyna do szycia Singer do negocjacji Kup teraz 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny, Rajec Poduchowny
Sandały Love Moschino 36 Marka: Love Moschino Rozmiar: 36 Kup teraz 199 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny 180
Lampa wisząca Nowodvorski SOFT LED 2 Głębokość produktu: 20.00 cm Liczba punktów światła: 2 Styl: nowoczesny Szerokość produktu: 93.00 cm Kup teraz 540 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom 15
Wykrawarka rotacyjna ,dwa kolory staker Ogłoszenie 200 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny
Robert Lewandowski Moneta - Talent 1 kg Ag 2022 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg Kup teraz 14 700 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny
New World gold 100k Cleopatra EU Central Wersja gry: cyfrowa Kup teraz 125 zł Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny, Rajec Poduchowny
Zlew jednokomorowy stal nierdzewna Producent: Stalgast Wysokość: 85 mm Szerokość: 140 mm Głębokość: 70 mm Kup teraz 3 400 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Rajec Poduchowny