Matowa pomadka z efektem wypełnienia ust Marka: Givenchy Kolor: czerwony Rodzaj: w sztyfcie Efekt: matowy Kup teraz 99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
Zestaw z główką do nauki przedłużenia rzęs Rodzaj: aplikatory Kup teraz 99 zł Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
Zestaw rzęs do przedłużania Marka: Abonnie Rodzaj rzęs: do przedłużania Kup teraz 150 zł Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
Wodoodporny tusz do rzęs YSL Kolor: czarny Właściwości: wydłużające Produkt wodoodporny: tak Marka: Yves Saint Laurent Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
AVON PALETA CIENI DO POWIEK NOWA GLOWING GOLD Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
Rozświetlacz w pędzlu Smashbox Marka: Smashbox Rodzaj: pojedynczy rozświetlacz Forma: inny Odcień: złoty Kup teraz 85 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
Płynny róż do policzków i ust Lancôme Odcień: inny Wykończenie: matowe Forma: w płynie Wielkość: Produkt pełnowymiarowy -17% 145,00 zł Kup teraz 120 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zielonka
Rimmel Lasting Finish SPF20 Marka: Rimmel Licytacja 30 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Zielonka